fbpx

Wydarzenia

Najbliższe wydarzenie

Targi Pracy i konferencja NAWIGATOR

Konferencja Nawigator i Targi kariera w farmacji to możliwość dla studentów oraz młodych osób na rynku pracy do znalezienia pracy, spotkania z przedstawicielami branży, zdobycia wiedzy eksperckiej oraz udziału w jednym z licznych warsztatów oraz konferencji. Wydarzenie odbędzie się w centrum kongresowym IBIB Pan przy ulicy Trojdena (tuż obok kampusu Banacha WUM).

Minione wydarzenia

Zadbaj o swoją karierę w farmacji!

Ponad 200 studentów farmacji, biotechnologii, analityki medycznej i podobnych wzięło udział w warsztatach oraz konferencji Kariera w Farmacji oraz skorzystało z konsultacji CV i testowych rozmów kwalifikacyjnych. Wydarzenie pokazywało rynek farmaceutyczny z wielu perspektyw – w tym pracy w aptece, badaniach klinicznych, pharmacovigillance, rejestracji leków, farmakoekonomice oraz własnym biznesie. Uczestnicy mogli szkolić umiejętność przemawiania publicznego, kreatywnych sposobów nauki oraz poznać sposób prowadzenia rekrutacji.

Relacja fotograficzna na fanpage na facebooku oraz strona www wydarzenia.

2 godziny dla Twojej kariery

Ponad setka młodych, ambitnych i zorientowanych na rozwój kariery studentów ostatnich lat studiów farmaceutycznych wzięło udział w piątkowym spotkaniu. Rozmawialiśmy o 3 filarach niezbędnych w życiu zawodowym: rozmowie kwalifikacyjnej, budowaniu profesjonalnego CV w sieci jakim jest LinkedIn oraz o budowaniu własnej marki osobistej

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl