fbpx
programy do tworzenia CV

3 programy do tworzenia CV – sposób na atrakcyjne CV

Nie jesteś mistrzem Photoshopa ani Gimpa i nie za bardzo wiesz jak atrakcyjnie przygotować swoje CV? Nie martw się, mamy dla Ciebie 3 programy do tworzenia CV, w których z łatwością się odnajdziesz i w szybki, prosty sposób stworzysz swoje CV. Programy te oferują ciekawe wizualizacje i gotowe szablony, z których możesz skorzystać.

Jeśli chodzi o programy do tworzenia CV, to najpopularniejszym z nich jest Canva

Programy do tworzenia CV zwykle kryją wiele funkcji dostępnych tylko w płatnych wersjach. To program graficzny online, w którym znajdziesz mnóstwo darmowych szablonów. Tworząc CV w canvie masz gwarancję, że wyróżni się ono z pośród innych. Możesz tutaj stworzyć także swój własny szablon, który z łatwością ułożysz z dostępnych elementów. Canva daje możliwość przygotowania spersonalizowanych i ciekawych CV zwłaszcza pod kątem wizualnym.

Plusy

 • Duża swoboda w tworzeniu CV.
 • Duża liczba ciekawych wizualnie szablonów, które możesz dowolnie zmieniać.
 • Łatwość w obsłudze programu (jest bardzo intuicyjny).

Minusy

 • Brak polskich znaków w niektórych czcionkach
 • Wybierasz jak ma wyglądać twoje CV, co ma się w nim znaleźć, a także gdzie dane sekcje mają być umieszczone. Nie ma tutaj żadnego kreatora, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia CV.

 

Intervew me

Intervew me to polski płatny program do tworzenia CV. Można w nim wygenerować CV w wielu językach. Kreator możesz wypróbować za darmo, tworząc CV, jednak, aby go pobrać należy wykupić jeden z dostępnych pakietów.  Płatne pakiety to: Start za 9,97 zł (cztery szablony CV, 90 dni dostępu, 10 języków), Plus za 29,97 zł (10 szablonów CV i listu motywacyjnego, 90 dni dostępu, kreator listu, 10 języków), Premium za 49,97 zł (20 szablonów CV i listu motywacyjnego, 90 dni dostępu, kreator listu, 10 języków).

 

Plusy

 • Łatwy w obsłudze kreator, który przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces tworzenia CV.
 • Szablony, które możesz dostosować do swoich potrzeb.
 • Możliwość sprawdzenia jak często nasze CV jest otwierane i pobierane.

Minusy

 • Dostęp jest płatny, najtańszy pakiet kosztuje niecałe 10 zł, brak wersji próbnej.
 • Mały wybór szablonów.

 

VisualCV

Program ten jest anglojęzyczny. Znajdziesz w nim atrakcyjne szablony, które dostosujesz do własnych potrzeb – zmienisz m.in. takie elementy jak kolor, wielkość czcionki czy odstępy między sekcjami. Niektóre programy do tworzenia CV zwykle posiadają swoją darmową wersję. Tutaj za darmo dostępnych jest tylko kilka szablonów, płatne szablony to koszt 12 dolarów miesięcznie. Wersja pro pozwala m.in. na import danych z LinkedIna.

Plusy

 • Możliwość modyfikacji szablonów.
 • Ciekawy i duży wybór szablonów w wersji płatnej.
 • Łatwość w obsłudze i możliwość importu danych z LinkedIna.

Minusy

 • Brak wersji darmowej.

 

Oto 3 programy do tworzenia CV, które wam polecamy. Cóż pozostaje więcej… do dzieła! Jeżeli spodobał Ci się nasz wpis, koniecznie zajrzyj na naszego bloga! 

Sprawdź naszą stronę na Facebooku oraz grupę Praca i staże w farmacji.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się”- rozmowa z Mateuszem Niedobą

Za nami trzecie z czterech spotkań z serii „ Zainspiruj się”, w trakcie których dostarczamy Wam dawki inspiracji do podjęcia własnej ścieżki kariery, poprzez przedstawienie postaci, które taki krok mają już za sobą. W środę 20 stycznia poznaliśmy Mateusza Niedobę,

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo