fbpx

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl!

Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego wprowadzeniem do zagadnień związanych z tematem badań klinicznych. Otrzymanie akredytacji Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce oznacza, że nasze szkolenie jest zgodne ze standardami GCPpl w zakresie wymagań dotyczących jakości przekazywanej wiedzy oraz materiałów edukacyjnych.

Stowarzyszenie GCPpl

Stowarzyszenie na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl  należy do najważniejszych organizacji w środowisku badań klinicznych w Polsce. Misją Stowarzyszenia GCPpl jest tworzenie i wspieranie inicjatyw sprzyjających propagowaniu oraz wprowadzaniu w życie zasad etyki i rzetelności badań klinicznych, szczególnie w zakresie pełnego przestrzegania Dobrej Praktyki Klinicznej (GCP). Swoją misję  Stowarzyszenie realizuje poprzez m.in. działalność edukacyjno-szkoleniową, tworzenie i propagowanie standardów czy  promowanie pozytywnego wizerunku badań klinicznych. Członkowie Stowarzyszenia GCPpl działają na rzecz rozwoju badań klinicznych w Polsce oraz integracji całego środowiska.

 

Stowarzyszenie poza propagowaniem wiedzy na temat badań klinicznychi GCP w środowisku medycznym i farmaceutycznym,  udziela wsparcia merytorycznego Ministerstwu Zdrowia, Komitetowi Integracji Europejskiej, URPL oraz komisjom bioetycznym.  Członkowie organizacji zajmują się także współpracą i wymianą informacji z międzynarodowymi organizacjami zajmującymi się GCP, a także tworzeniem standardów w badaniach klinicznych oraz przekładem międzynarodowych dokumentów dotyczących prowadzenia badań klinicznych.

Akredytacja kursu

Po uzyskaniu decyzji o akredytacji kursu Clinical Trial Associate, wprowadziliśmy kilka zmian do zawartości  kursu, po to, by jego treść mogła jeszcze lepiej służyć Uczestnikom szkolenia. Lekcje uzupełniliśmy o dodatkowe komentarze do slajdów, a także rozszerzyliśmy zagadnienia związane z pracą komisji bioetycznych oraz metodologii badań klinicznych. Dzięki uzyskanej akredytacji kursu przez Stowarzyszenie GCPpl  Uczestnicy mogą mieć pewność, że nasze szkolenie doskonale przygotowuje do podjęcia pracy związanej z badaniami klinicznymi.

Otrzymanie akredytacji Stowarzyszenia GCPpl jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem. Cieszymy się, że możemy oddać w Wasze ręce kurs Clinical Trial Associate, opatrzony znakiem GCPpl!

Po więcej informacji na temat kursu zajrzyj tutaj.

 

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się”- rozmowa z Mateuszem Niedobą

Za nami trzecie z czterech spotkań z serii „ Zainspiruj się”, w trakcie których dostarczamy Wam dawki inspiracji do podjęcia własnej ścieżki kariery, poprzez przedstawienie postaci, które taki krok mają już za sobą. W środę 20 stycznia poznaliśmy Mateusza Niedobę,

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo