Baza pracodawców Pharmacovigilance

Marzysz o karierze w Pharmacovigilance, ale nie wiesz gdzie rozpocząć poszukiwania? Od dziś to nie problem! Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę firm- pracodawców Pharmacovigilance, która pomoże Ci odnaleźć się na na rynku firm outsourcingowych zajmujących się profesjonalnymi usługami w zakresie monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii.

Baza pracodawców Pharmacovigilance obejmuje zarówno polskie jak i europejskie oraz ogólnoświatowe firmy, które zajmują znaczącą pozycję na rynku usług outsourcingowych w zakresie Pharmacovigilance (PV). Bazę firm outsourcingowych znajdziesz tutaj.

Pharmacovigilance

Terminem Pharmacovigilance (PV) określamy wszelkie czynności związane z monitorowaniem bezpieczeństwa farmakoterapii. Innymi słowy są to działania podejmowane w celu nadzorowania działań niepożądanych leków. Każda firma farmaceutyczna, posiadająca w swoim portfolio produkty lecznicze, ustawowo zobowiązana jest do monitorowania oraz raportowania zgłoszeń dotyczących działań niepożądanych produkowanych leków.

Korporacja czy firma outsourcingowa?

Wiele firm farmaceutycznych posiada swoje działy zajmujące się monitorowaniem bezpieczeństwa farmakoterapii, jednak coraz powszechniejsze, staje się zlecanie części lub całości tych działań firmom outsourcingowym, nie tylko przez małe i średnie firmy, lecz także duże korporacje farmaceutyczne. Co ciekawe, prognozy na najbliższe lata sugerują niezwykle dynamiczny rozwój branży outsourcingowej w dziedzinie PV, który jest związany z rosnącą z roku na rok ilością nowo rejestrowanych leków.

Firmy outsourcingowe

Firmy outsourcingowe są firmami zewnętrznymi, wyspecjalizowanymi w dziedzinie Pharmacovigilance, które świadczą profesjonalne usługi związane z monitorowaniem bezpieczeństwa farmakoterapii. Jakie są zalety pracy w firmie outsourcingowej PV?

Jest ich całe mnóstwo, ale wśród najważniejszych wymienić należy szeroki zakres obowiązków, który pozwala na szybki awans na stanowisko specjalisty, nowe wyzwania i brak nudy! Do tego satysfakcjonujące zarobki, o których możesz dowiedzieć się więcej tutaj.

Jeśli szukasz pracy w związanej z monitorowaniem bezpieczeństwa farmakoterapii, sprawdź co kryje baza pracodawców Pharmacovigilance i zacznij budować swoją karierę już dziś!

 

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu Pharmacovigilance lub rozglądasz się za kompendium pojęć związanych z PV przed rozmową rekrutacyjną? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy Pharmacovigilnace!

A jeśli zdecydowałeś się już na pracę jako Specjalista ds. Pharmacovigilance, nasz ekspert, mgr farm. Tomasz Płatek, odpowie na nurtujące Cię pytania tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

O pracy Koordynatora badań klinicznych #insider_talk Martyna Sojka

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Martyna Sojka, absolwentka Collegium Medicum UJ, której obecna praca związana jest z obszarem badań klinicznych. Co należy do obowiązków koordynatora badań klinicznych? Jak wyglądały pierwsze dni pracy na tym stanowisku i jakie umiejętności

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego

Wygraj kurs Clinical Trial Associate

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać kurs Clinical Trial Associate! Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.   Konkurs „Wygraj kurs Clinical Trial Associate” ogłosiliśmy na naszym profilu na Instagramie. Aby wziąć w nim udział wystarczy

Przewiń do góry