Wszytskie artykuły

Apteka Gemini – Profil Pracodawcy

Apteka Gemini

[tabby title=”Poznaj nas”]

Poznaj nas

Apteki Gemini obecne są na polskim rynku od 1990 roku. To właśnie wtedy powstała nasza pierwsza apteka w Wejherowie. Dziś pod marką Gemini działa ponad 120 aptek stacjonarnych zlokalizowanych na terenie całego kraju w centrach dużych osiedli i na głównych ulicach miast.

Od kilkunastu lat prowadzimy również dostępną dla naszych Pacjentów z każdego miejsca w Polsce Aptekę Internetową www.aptekagemini.pl czynną przez 24 godziny na dobę. Naszą misją jest być jak najbliżej Pacjentów, a nadrzędnym celem od zawsze było i jest dostarczanie usług farmaceutycznych i realizowanie potrzeb Pacjentów na najwyższym poziomie.

Apteki Gemini to przede wszystkim fachowi Farmaceuci, których na co dzień wspiera zespół specjalistów z wielu dziedzin, w tym: administracji, kadr, HR, IT, sprzedaży, księgowości, marketingu, rozwoju i finansów. Każdego dnia skupiamy się na rozwoju naszych aptek stacjonarnych i apteki internetowej, zarówno pod kątem efektywnego wypełniania zadań, ale i budowania zaangażowanego, zorganizowanego zespołu. Dzięki temu Gemini jest coraz bardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku.

[tabby title=”Nasza galeria”]

[envira-gallery id=”4103″]

[tabby title=”Aktualne rekrutacje”]

Aktualne rekrutacje

[button url=”https://www.aptekigemini.pl/praca/” customcolor=”#dd5412″ iconcolor=”white” icon=”” target=”_top” custom_class=”gemini” ]Sprawdź nasze aktualne rekrutacje![/button]

[tabbyending]

Ta treść jest dla Ciebie interesująca? Podziel się nią w mediach społecznościowych

LinkedIn
Facebook
Twitter