fbpx

Baza pracodawców – firmy CRO

firmy cro

Badania kliniczne to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej.  Jeśli rozważasz karierę związaną z monitorowaniem badań klinicznych, koniecznie sprawdź naszą bazę pracodawców- firmy CRO (Contract Research Organizations)!

Baza pracodawców- firmy CRO, obejmuje zarówno polskie jak i europejskie oraz ogólnoświatowe firmy CRO, które świadczą usługi związane z badaniami klinicznymi. Bazę firm CRO znajdziesz tutaj.

Firma CRO

Firma CRO (Contract Research Organization) to firma zewnętrzna, której sponsor badania klinicznego zleca przeprowadzenie ściśle określonych czynności związanych z badaniem. Obowiązki, które zostają wydelegowane firmie CRO są ściśle określone w kontrakcie. Innymi słowy, firma CRO w imieniu sponsora prowadzi badanie kliniczne.

Jakie usługi świadczy firma CRO?

Organizacja CRO to firma, która zapewnia wsparcie dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego oraz firm produkujących urządzenia medyczne w formie różnego rodzaju usług. O firmach CRO mówimy zwykle w kontekście badań klinicznych, jednak wachlarz jej możliwości jest znacznie szerszy i dotyczy nie tylko produktów leczniczych.

Firma CRO może świadczyć takie usługi, jak opracowywanie biofarmaceutyczne, opracowywanie testów biologicznych, komercjalizacja, badania przedkliniczne, badania kliniczne, zarządzanie badaniami klinicznymi i nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii. W związku z tym, w firmie CRO możesz szukać pracy zarówno na stanowisku monitora badań klinicznych, jak i specjalisty ds. Pharmacovigilance i Regulatory Affairs.

Baza pracodawców Clinical Trials

Czy wiesz, że w naszej bazie pracodawców znajduje się ponad 60 firm CRO?! Zgromadziliśmy w niej najbardziej aktualne dane po to, abyś mógł szybko znaleźć pracodawców, którzy najbardziej  Cię interesują. Wiemy, że poszukiwanie firm CRO może być uciążliwe i żmudne, dlatego wykonaliśmy to zadanie za Ciebie! Klikając w link do strony danej firmy CRO, możesz sprawdzić jej aktualne oferty pracy. W bazie znajdziesz zarówno firmy polskie jak i zagraniczne- zadbaliśmy o to, byś mógł rozwijać się w każdym z możliwych kierunków.

Jeśli szukasz pracy w związanej z branżą clinical trials, koniecznie zajrzyj do bazy pracodawców- firmy CRO i zacznij budować swoją przyszłość już dziś!

Baza pracodawców- firmy CRO znajduje się tutaj.

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu badań klinicznych lub powtórzyć najważniejsze pojęcia przed rozmową rekrutacyjną? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy badania kliniczne!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn