fbpx

Certyfikowane szkolenia- zdobądź pracę marzeń w firmie farmaceutycznej

certyfikowane szkolenia
Farmaceutyczny rynek pracy rozwija się dynamicznie w Polsce. W związku z otwieraniem się europejskich centrów biurowych międzynarodowych korporacji, prowadzone są rekrutacje na wiele specjalistycznych stanowisk. Wśród nich znajdują się specjaliści z zakresu rejestracji leków, monitorowania działań niepożądanych leków oraz badań klinicznych. Analizując rynek pracowników i wsłuchując się w głosy uczestników konferencji Kariera w Farmacji przygotowaliśmy cykl certyfikowanych szkoleń z wymienionych obszarów.

Celem szkoleń Kariera w Farmacji jest dostarczanie wiedzy i praktycznych umiejętności, które pozwolą na zdobycie posady, awansu oraz umiejętności przydatnych w pracy w firmach farmaceutycznych.

Szkolenia dla początkujących i doświadczonych

Szkolenia podzielone są na 2 poziomy w zależności od dotychczasowego doświadczenia uczestników.

Poziom podstawowy dedykowany jest osobom na wstępnych stanowiskach lub dopiero aplikujących na stanowiska w działach specjalistycznych. W czasie szkolenia przekazywane są podstawowe zagadnienia, z którymi pracuje się w poszczególnych działach a także ogólna perspektywa rynkowa uwzględniająca np. preferowane umiejętności i cechy charakteru.

Poziom zaawansowany dedykowany jest osobom które mają już doświadczenie w działach rejestracji leków, monitorowania działań niepożądanych leków lub badań klinicznych. Szkolenia dotyczą węższego zakresu tematycznego, dzięki czemu pozwalają na dokładniejsze poznanie tematu.

Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowo-Edukacyjnych (MSUES)

Biorąc pod uwagę sugestie i potrzeby uczestników dotychczasowych szkoleń postanowiliśmy wdrożyć rygorystyczne standardy jakości. Przeszliśmy audyt i otrzymaliśmy Certyfikat Jakości Usług Szkoleniowo-Edukacyjnych MSUES. Znak jakości przyznawany jest w oparciu o aż 20 standardów z obszarów: sługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług.

 

Czym jest certyfikat i co on oznacza dla uczestników szkoleń?

  • Szkolenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę z udokumentowanym doświadczeniem.
  • Szkolenia nastawione są na poszerzanie praktycznych kompetencji jego uczestników.
  • Uczestnicy otrzymują wiedzę w czasie szkolenia a także materiały pozwalające ją dalej pogłębiać po szkoleniu.
  • Program opisany jest w postaci efektów kształcenia (umiejętności, jakie zdobędą uczestnicy), by zapewnić przejrzystość i łatwość w podjęciu decyzji o udziale.
  • Uczestnicy otrzymują certyfikat na którym wyszczególniony jest czas trwania szkolenia oraz zdobyte kompetencje.

 

 

Dostępność cenowa

Wielu naszych uczestników zostaje wysyłanych na szkolenia przez pracodawców. Pozostali uczestnicy samodzielnie pokrywają koszty szkolenia chcąc zwiększyć swoje kompetencje i szanse na rynku pracy. Aby zwiększyć dostępność szkoleń dla indywidualnych uczestników, przygotowaliśmy specjalne bilety w niższej, bardziej przystępnej cenie dla tej grupy.

Miejsce szkoleń

Wszystkie szkolenia odbywają się w Warszawie w przestrzeni konferencyjnej Golden Floor Plaza przy al. Jerozolimskich 123A. Obiekt znajduje się w bliskiej odległości od dworca kolejowego, by  umożliwić łatwą komunikację osobom spoza Warszawy. Szkolenie umilą bogate przerwy kawowe, pyszny lunch i widok na panoramę Warszawy.

Daty i szkolenia

W ofercie Kariera w Farmacji znajdują się następujące szkolenia:

Rejestracja leków:

16.11.2019 REJESTRACJA LEKÓW POZIOM PODSTAWOWY

30.11.19 REJESTRACJA LEKÓW POZIOM ZAAWANSOWANY

Badania kliniczne:

30.11.2019 BADANIA KLINICZNE POZIOM PODSTAWOWY

 

Pełna oferta szkoleniowa: karierawfarmacji.pl/szkolenia/

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn