fbpx

kurs on-line zimiennym certyfikatem

Clinical Trial Associate
badania kliniczne

prowadzący: mgr farm. Ernest Szubert

Kurs rekomendowany przez Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce (GCPpl) jako pierwszy kurs z zakresu badań klinicznych. Kurs posiada akredytację GCPpl .

Dlaczego warto wykupić kurs?

Otrzymasz imienny certyfikat​

Wybierając kurs z Kariera w Farmacji otrzymujesz certyfikat opatrzony znakiem jakości MSUES, który szczegółowo określa nową wiedzę i umiejętności, jakie zdobyłeś. Jest to świetny dodatek do Twojego CV.

Zdobędziesz wiedzę i praktykę

Dzięki formule on-line kurs zawiera więcej treści i przykładów, niż jednodniowe szkolenie o tej samej tematyce. Zdobędziesz wiedzę i przećwiczysz ją na konkretnych case study.

Zdobędziesz awans lub pracę

Poszerzając swoje kompetencje nie tylko ułatwiasz sobie wykonywanie codziennych obowiązków ale także zwiększasz swoją atrakcyjność na rynku pracy. Osoby inwestujące w swój rozwój szybciej otrzymują awanse.

Dla kogo jest ten kurs?

Osoby pracujące na stanowiskach Clinical Trail Associate i podobnych

Jeśli podjąłeś pracę w badaniach klinicznych i chcesz lepiej zrozumieć specyfikę pracy oraz pokazać zaangażowanie przełożonym w zespole badawczym.

Osoby, które planują karierę w badaniach klinicznych

Jeśli chcesz znaleźć pracę w badaniach klinicznych, ale nie masz jeszcze żadnego doświadczenia i chcesz zwiększyć szansę na zdobycie pracy jako Asystent (Clinical Trial Associate), Koordynator (Clinical Research Coordinator) lub Monitor badań klinicznych (Clinical Research Associate).

Osoby, które chcą uporządkować wiedzę z regulacji prawnych w badań klinicznych

Jeśli w pracy zawodowej stykasz się z badaniami klinicznymi jako farmaceuta, lekarz, pielęgniarka i nie tylko oraz chcesz uporządkować i poszerzyć wiedzę na temat regulacji prawych, typów badań oraz GCP.

Osoby, które chcą się przebranżowić i szukają ścieżki zawodowej

Jeśli chcesz się przebranżowić się lub dopiero zastanawiasz się nad wyborem ścieżki zawodowej, dzięki temu kursowi dowiesz się, czy badania kliniczne to ścieżka dla Ciebie

Poznaj opinię uczestników kursu

Zdecydowany by rozwinąć swoją karierę?

wykup dostęp i zdobądź imienny certyfikat

Czego się dowiesz z kursu?

Uczestnik szkolenia posiądzie wiedzę z zakresu:

• Podstawowych definicji i interesariuszy związanych z badaniami klinicznymi.
• Rodzaju, organizacji i faz badań klinicznych.
• Podstaw prawnych związanych z badaniami klinicznymi.

Uczestnik szkolenia zapozna się z dokumentacją badania klinicznego, w tym:

• Protokół badania klinicznego i broszura badacza.
• Formularz świadomej zgody.
• Karta obserwacji klinicznej.
• Kwestionariusze pacjenta.

Uczestnik szkolenia zdobędzie następujące umiejętności:

• Analiza podstawowej dokumentacji badaniowej.
• Korzystanie z podstawowych aktów prawnych związanych z badaniami klinicznymi.

Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą na zrozumienie podstawowych pojęć związanych z badaniami klinicznymi i pozwolą na przygotowanie do podjęcia pracy na stanowisku:

• Asystent badań klinicznych.
• Koordynator badań klinicznych.
• Farmaceuta odpowiedzialny za nadzór nad lekiem badanym.
• Pielęgniarka pracująca w ośrodku badawczym.

Poznaj szkoleniowca

mgr farm. Ernest Szubert

Od 2015 roku związany z przemysłem farmaceutycznym, od 2016 roku pracuje jako monitor badań klinicznych. Ma szerokie doświadczenie terapeutyczne: onkologia, gastroenterologia, reumatologia, diabetologia, immunologia, kardiologia, neurologia, choroby rzadkie. Zajmuje się badaniami klinicznymi faz II – IV odpowiadając za feasibility, start-up i monitorowanie badań klinicznych.

Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl. Prowadzi szkolenia z zakresu badań klinicznych. Trener umiejętności miękkich. Ukończył kurs z zakresu zarządzania projektami PRINCE2 Foundation.

Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF), przewodniczący lokalny i ogólnopolski.

Więcej na temat jego ścieżki zawodowej można przeczytać TUTAJ oraz na profilu na LinkedIn TUTAJ.

Wykup dostęp do kursu

zdobywaj nową wiedzę i umiejętności

Jak wygląda kurs i platforma?

1

Treści ułatwiajace naukę, do których możesz wracać przez rok

Kurs dostępny jest na platformie e-learningowej Kariera w Farmacji. Z kursu możesz korzystać od razu po dokonaniu płatności (NIE jest to szkolenie on-line w formie webinaru gdzie musisz czekać na datę rozpoczęcia). Każda z lekcji porusza jedno kompletne zagadnienie umożliwiając naukę nawet gdy masz tylko godzinę czasu. Kurs możesz przechodzić we własnym tempie, wielokrotnie wracając do wybranych lekcji. Wiemy, że nie wszyscy przyswajają wiedzę w taki sam sposób, dlatego w kursie znajdziesz zróżnicowane treści ułatwiające naukę. Formaty treści:

nagrania wideo

prezentacje z głosem szkoleniowca

testy

zadania praktyczne

materiały tekstowe

Co otrzymasz w cenie kursu?

Dostęp do kursu na rok

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do platformy Kariera w Farmacji. Do twojego konta przypisany jest kurs. Możesz do niego wracać w dowolnym momencie przez rok od momentu zakupu.

Imienny certyfikat

Po zakończeniu kursu (przejściu przez wszystkie lekcje oraz wykonaniu testów) otrzymasz imienny certyfikat w języku polskim. Możesz otrzymać jego duplikat w języku angielskim po kontakcie indywidualnym.

Materiały dodatkowe

Do kursu dołączone są materiały dodatkowe w postaci handoutu z najważniejszymi kwestiami omawianymi w kursie. Materiał znajduje się na początku kursu i możesz go wydrukować lub korzystać z wersji elektronicznej.

Certyfikat

Kurs Clinical Trial Associate otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce (GCPpl), a więc największej branżowej organizacji, zrzeszającej profesjonalistów pracujących w badaniach klinicznych. Certyfikat opatrzony jest logiem GCPpl oraz  znakiem jakości MSUES, którego wymagania spełniają kursy Kariera w Farmacji.

Po zakończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie kompetencje. Certyfikat wyszczególnia wiedzę,  dokumenty, procedury i umiejętności jakie poznasz i zdobędziesz w czasie kursu.

Ucz się na wygodny dla siebie sposób

dzięki kursom na platformie Kariera w Farmacji

Plan kursu

Kurs Clinical Trial Associate

 

Program ramowy

Część I: ogólne zagadnienia dotyczące badań klinicznych.

Zakres realizowanych tematów:

 • Podstawowe definicje
 • Interesariusze badań klinicznych.
 • Fazy i rodzaje badań klinicznych.

Część II: regulacje podstawy prawne badań klinicznych.

Zakres realizowanych tematów:

 • Ustawy i rozporządzenia dotyczące badań klinicznych.
 • Podstawy ICH GCP.

Część III: dokumentacja badania klinicznego.

Zakres realizowanych tematów:

 • Protokół badania klinicznego.
 • Broszura badacza.
 • Świadoma zgoda pacjenta.
 • Karta obserwacji klinicznej.
 • Kwestionariusze pacjenta.
 • Zgoda komisji bioetycznej i URPL.

Część IV: praca w badaniach klinicznych.

Zakres tematów:

 • Możliwości farmaceuty w badaniach klinicznych.

Część V: wywiad

 

Przejdź przez lekcje w swoim tempie

dzięki kursom na platformie Kariera w Farmacji

FAQ

Tak, za udział w szkoleniu otrzymasz fakturę. Dane należy podać w procesie zakupu kursu. W przypadku problemów, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@karierawfarmacji.pl

Certyfikat przyznawany jest za wykonanie kursu on-line i zdobycie wiedzy. Po wykonaniu wszystkich lekcji otrzymasz certyfikat, niezależnie od wyników testów w poszczególnych lekcjach. Wykonanie testów pozwala na sprawdzenie Twojej wiedzy i wykazuje obszary wymagające pogłębia wiedzy.

Znak Jakości Usług Szkoleniowo-Eduacyjnych MSUES przyzwany jest firmom, które przeszły audyt dotyczący szkoleń, jakie oferują na rynku. Oznacza to, że za udział we wszystkich szkoleniach kariera w Farmacji otrzymasz certyfikat opatrzony właśnie znakiem MSUES. Program wszytskich szkoleń został specjalnie zaprojektowany, m. in:

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę z udokumentowanym doświadczeniem.
Szkolenia nastawione są na poszerzanie praktycznych kompetencji jego uczestników.
Uczestnicy otrzymują wiedzę w czasie szkolenia a także materiały pozwalające ją dalej pogłębiać po szkoleniu.
Program opisany jest w postaci efektów kształcenia (umiejętności, jakie zdobędą uczestnicy), by zapewnić przejrzystość i łatwość w podjęciu decyzji o udziale.
Uczestnicy otrzymują certyfikat na którym wyszczególniony jest czas trwania szkolenia oraz zdobyte kompetencje.
Podsumowując – wybierając certyfikowane szkolenie masz pewność poziomu i jakości szkolenia, które musi spełniać zewnętrzne, wyśrubowane wymagania.

Tak, udział w szkoleniu mogą wziąć udział także studenci. Polecamy zapoznanie się z sekcją dla kogo jest szkolenie by określić, czy jego poziom jest odpowiedni.

W ciągu roku od jego zakupu, możesz powracać do dowolnych lekcji i materiałów w ramach kursów. To wystarczająca ilość czasu by przerobić szkolenie i je utrwalić.  Po roku czasu od zakupu ostęp zostanie zamknięty.

Kurs wykupujesz dla jednego użytkownika. Oznacza to, że tylko jedna osoba powinna z niego korzystać a po jego zakończeniu otrzymasz imienny certyfikat na dane osoby podane w czasie zakupu kursu. Nie ma możliwości zmiany nazwiska na certyfikacie po przejściu kursu przez jednego użytkownika.