fbpx
pharmacovigilance

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Pharmacovigilance

Koniecznie sprawdź naszą bazę wiedzy o Pharmacovigilance, w której znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o monitorowaniu działań niepożądanych leków.

W przygotowanej przez nas bazie wiedzy o Pharmacovigilance (PV), poza tym kluczowymi pojęciami i definicjami związanymi z PV, dowiesz się więcej na temat pracy w działach Drug Safety, czyli monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii.

Baza wiedzy o Pharmacovigilance

Śledząc strony związane z branżą farmaceutyczną zapewne wielokrotnie natknąłeś się na pojęcie Pharmacovigilance (PV). Dzięki naszej bazie wiedzy w jednym miejscu znajdziesz kompleksowe informacje na temat zarówno samego PV jak i  pracy w działach Druga Safety firm farmaceutycznych i już teraz będziesz mógł dowiedzieć się na czym polega praca związana z monitorowaniem działań niepożądanych leków. Bazę wyposażyliśmy w menu boczne, tak abyś mógł od razu przejść do interesujących Cię sekcji.

Ciekawostki

Wspominaliśmy już, że w bazie wiedzy o PV znajdziesz sporo fachowych informacji, jednak co najważniejsze poza tym umieściliśmy w niej także wiele ciekawostek branżowych. Jeśli zastanawiałeś się ile zarabia specjalista ds. Pharmacovigilance, jaka jest różnica pomiędzy LPPV a QPPV, a także jaka jest ścieżka kariery w branży PV i od czego najlepiej zacząć, koniecznie zajrzyj do naszej bazy.  Zastanawiasz się skąd to wszystko wiemy?

Eksperci

Dotychczas mieliśmy okazję spotkać się z wieloma szkoleniowcami, ekspertami i menadżerami pracującymi w działach Drug Safety. Na podstawie udzielonych nam wywiadów, zebraliśmy informacje najważniejsze z Twojego punktu widzenia i umieściliśmy je w naszej bazie. Jednym z ekspertów, z którym mieliśmy okazję rozmawiać jest mgr farm. Tomasz Płatek, z którym wywiad w ramach cyklu #insider_talk znajdziesz tutaj. Tomasz Płatek jest naszym szkoleniowcem, dzielącym się swoją wiedzą, nabytą podczas kilkuletniej pracy w PV, w ramach kursu Specjalista ds. Pharmacovigilance.

Szykujemy dla Ciebie kolejne projekty związane nie tylko z PV, ale także Regulatory Affairs oraz badaniami klinicznymi. Więcej informacji o nich znajdziesz już wkrótce!

 

Czy widziałeś już nasz poprzedni wpis o start- up’ie w badniach klinicznych? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to konicznie zajrzyj tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się”- rozmowa z Mateuszem Niedobą

Za nami trzecie z czterech spotkań z serii „ Zainspiruj się”, w trakcie których dostarczamy Wam dawki inspiracji do podjęcia własnej ścieżki kariery, poprzez przedstawienie postaci, które taki krok mają już za sobą. W środę 20 stycznia poznaliśmy Mateusza Niedobę,

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo