Koniecznie sprawdź naszą bazę wiedzy o Pharmacovigilance, w której znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o monitorowaniu działań niepożądanych leków.
W przygotowanej przez nas bazie wiedzy o Pharmacovigilance (PV), poza tym kluczowymi pojęciami i definicjami związanymi z PV, dowiesz się więcej na temat pracy w działach Drug Safety, czyli monitorowania bezpieczeństwa farmakoterapii.
Baza wiedzy o Pharmacovigilance
Śledząc strony związane z branżą farmaceutyczną zapewne wielokrotnie natknąłeś się na pojęcie Pharmacovigilance (PV). Dzięki naszej bazie wiedzy w jednym miejscu znajdziesz kompleksowe informacje na temat zarówno samego PV jak i pracy w działach Druga Safety firm farmaceutycznych i już teraz będziesz mógł dowiedzieć się na czym polega praca związana z monitorowaniem działań niepożądanych leków. Bazę wyposażyliśmy w menu boczne, tak abyś mógł od razu przejść do interesujących Cię sekcji.
Ciekawostki
Wspominaliśmy już, że w bazie wiedzy o PV znajdziesz sporo fachowych informacji, jednak co najważniejsze poza tym umieściliśmy w niej także wiele ciekawostek branżowych. Jeśli zastanawiałeś się ile zarabia specjalista ds. Pharmacovigilance, jaka jest różnica pomiędzy LPPV a QPPV, a także jaka jest ścieżka kariery w branży PV i od czego najlepiej zacząć, koniecznie zajrzyj do naszej bazy. Zastanawiasz się skąd to wszystko wiemy?
Eksperci
Dotychczas mieliśmy okazję spotkać się z wieloma szkoleniowcami, ekspertami i menadżerami pracującymi w działach Drug Safety. Na podstawie udzielonych nam wywiadów, zebraliśmy informacje najważniejsze z Twojego punktu widzenia i umieściliśmy je w naszej bazie. Jednym z ekspertów, z którym mieliśmy okazję rozmawiać jest mgr farm. Tomasz Płatek, z którym wywiad w ramach cyklu #insider_talk znajdziesz tutaj. Tomasz Płatek jest naszym szkoleniowcem, dzielącym się swoją wiedzą, nabytą podczas kilkuletniej pracy w PV, w ramach kursu Specjalista ds. Pharmacovigilance.
Szykujemy dla Ciebie kolejne projekty związane nie tylko z PV, ale także Regulatory Affairs oraz badaniami klinicznymi. Więcej informacji o nich znajdziesz już wkrótce!
Czy widziałeś już nasz poprzedni wpis o start- up’ie w badniach klinicznych? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to konicznie zajrzyj tutaj.