Wszytskie artykuły

DR.MAX Polska – Profil Pracodawcy

DR.MAX Polska

[tabby title=”Poznaj nas”]

Poznaj nas

Dr.Max Polska to najszybciej rozwijająca się sieć aptek w kraju należąca do międzynarodowego holdingu Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Polsce, Czechach, Rumunii i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą, ale nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasi pracownicy – najlepsi specjaliści!

Ludzie są naszym największym kapitałem, cenimy ich umiejętności i zdolności, rozwijamy potencjał i szkolimy, tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Razem tworzymy wyjątkowy zespół – dołącz do nas i zbuduj z nami swoją Zdrową Ścieżkę Kariery!

 

Dr.Max to:

  • Międzynarodowa firma działająca w całej Europie • Lider na rynku Polskim, Czeskim, Słowackim i Rumuńskim • Druga największa sieć aptek w Polsce • Ponad 3000 pracowników w całej Polsce • Ponad 200 pracowników Centrali

 

W Dr.Max to nie tylko apteki, ale też duże zaplecze wspierające. W naszej Centrali znajdziesz takie działy jak: Operacyjny, Handlowy, HR, Marketing, IT, Szkolenia i Rozwój, Księgowość i Analizy, a w każdym najlepszych ekspertów gotowych służyć radą i wsparciem. Farmaceuci, którzy kiedyś pracowali w aptekach, dzisiaj zarządzają, szkolą z umiejętności komunikacyjnych i przygotowują materiały merytoryczne.

Dołączając do Dr.Max będziesz miał szansę pracować w najdynamiczniej rozwijającej się sieci aptek, podnosząc swoje kompetencje na najwyższy poziom.

[tabby title=”Aktualne rekrutacje”]

Aktualne rekrutacje

[button url=”https://karierawfarmacji.pl/oferty-pracy/” customcolor=”#ee144f” iconcolor=”white” icon=”” target=”_top” custom_class=”gemini” ]Sprawdź nasze aktualne rekrutacje![/button]

[tabbyending]

Ta treść jest dla Ciebie interesująca? Podziel się nią w mediach społecznościowych

LinkedIn
Facebook
Twitter