innoMED – Profil Pracodawcy

O nas

O nas

Jesteśmy agencją event-marketingową, która uwielbia projekty które realizuje. Pasjonują nas nowe technologie, nauki o człowieku i wszystko, co dynamicznie się rozwija. To właśnie dlatego od początku działalności działamy w tematach związanych z innowacjami w medycynie i czujemy się w nich ekspertami.

To co nas wyróżnia na tle podobnych firm, to to, że oprócz pracy z klientami, realizujemy projekty autorskie. Co to oznacza dla Ciebie? Pracując z nami będziesz miał lub miała szansę zobaczyć jak powstają projekty od szalonej idei, po jej wdrożenie w rzeczywistość. Obserwujemy rynek i szukamy realnych potrzeb, które zaspokajamy. Jeśli masz dość uzupełniania tabelek w Excelu i chcesz mieć realny wpływ na to co się dzieję w firmie, znalazłeś dobre miejsce! Wyzwań znajdziesz tu często więcej niż u konkurencji, ale uważamy, że są one potrzebne, żebyś chciał pojawiać się w biurze co poniedziałek.

Chcemy pracować i szukamy ludzi, którzy chcą się rozwijać i zostać z nami na dłużej. Nawet jeśli dziś jeszcze nie czujesz się ekspertem w konkretnej dziedzinie, ale masz dużo zapału i chcesz nad tym pracować – polubimy się 🙂 Cały czas rozwijamy się i realizujemy nowe, ciekawe projekty, więc chcemy, żebyś wiedział, że wewnątrz innoMED także możesz się rozwijać i nabywać nowe kompetencje. Dołącz do naszego zespołu a postaramy się, abyś nie chciał nas już opuścić.

Na koniec mamy jeden, decydujący argument – oferujemy bezgraniczną miłość Mamby. Spójrz, jak na Ciebie patrzy! Choć do nas!

Więcej informacji znajdziesz na: innoMED.co

Aktualne rekrutacje

Galeria