Darmowy kurs on-line

Kurs demo: Clinical Trial Associate

Sprawdź, jak wyglądają kursy na naszej platformie!

Czym jest ten kurs?

Przygotowaliśmy dla Ciebie wersję demo (demonstracyjną) kursu Clinical Trial Assocciate. Dzięki niej zobaczysz i lepiej zrozumiesz, jak wyglądają kursy na naszej platformie. Zdobędziesz także wiedzę z zakresu podstawowych definicji w badaniach klinicznych. Kurs został stworzony w ten sposób, aby pokazać Ci wszystkie możliwości, jakie oferuje nasza platforma e-learningowa. Zawarte zostały w nim wszystkie typy treści, które możesz znaleźć w innych naszych kursach - począwszy od nagrań szkoleniowych, poprzez zadania praktyczne, quizy, wywiady z ekspertami i materiały dodatkowe. Mamy nadzieję, że zaprezentowane treści uświadomią Ci w przystępny sposób, jak funkcjonuje nasz portal i zachęcą do kontynuacji nauki, w którymś z naszych certyfikowanych kursów.

Plan kursu

Program ramowy

Część I: Informacja wstępna

Część II: Informacje o pełnej wersji kursu

  • Plan i format kursu
  • Wprowadzenie do kursu
  • Sylwetka absolwenta kursu CTA
  • Informację na temat certyfikatu (który możesz otrzymać po ukończeniu pełnej wersji kursu CTA)

Część III: Przykładowa lekcja

  • Podstawowe definicje w badaniach klinicznych

Część IV: Przykładowy quiz

  • Quiz – Podstawowe definicje w badaniach klinicznych

Część V: Przykładowe zadanie praktyczne wraz z rozwiązaniem

Część VI: Przykładowy wywiad

Część VII: Materiały dodatkowe

Zobacz jak funkcjonuje nasza platforma e-learningowa

Poznaj szkoleniowca

mgr farm. Ernest Szubert

Od 2015 roku związany z przemysłem farmaceutycznym, od 2016 roku pracuje jako monitor badań klinicznych. Ma szerokie doświadczenie terapeutyczne: onkologia, gastroenterologia, reumatologia, diabetologia, immunologia, kardiologia, neurologia, choroby rzadkie. Zajmuje się badaniami klinicznymi faz II – IV odpowiadając za feasibility, start-up i monitorowanie badań klinicznych.

Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl. Prowadzi szkolenia z zakresu badań klinicznych. Trener umiejętności miękkich. Ukończył kurs z zakresu zarządzania projektami PRINCE2 Foundation.

Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF), przewodniczący lokalny i ogólnopolski.

Więcej na temat jego ścieżki zawodowej można przeczytać TUTAJ oraz na profilu na LinkedIn TUTAJ.

Jak wyglądają kursy na naszej platformie

1.png

Treści ułatwiajace naukę, do których możesz wracać przez rok

Kurs dostępny jest na platformie e-learningowej Kariera w Farmacji. Z kursu możesz korzystać od razu po dokonaniu płatności (NIE jest to szkolenie on-line w formie webinaru gdzie musisz czekać na datę rozpoczęcia). Każda z lekcji porusza jedno kompletne zagadnienie umożliwiając naukę nawet gdy masz tylko godzinę czasu. Kurs możesz przechodzić we własnym tempie, wielokrotnie wracając do wybranych lekcji. Wiemy, że nie wszyscy przyswajają wiedzę w taki sam sposób, dlatego w kursie znajdziesz zróżnicowane treści ułatwiające naukę. Formaty treści:

nagrania wideo

prezentacje z głosem szkoleniowca

testy

zadania praktyczne

materiały tekstowe

Zobacz jak wygląda nauka na platformie

Ukonczyłeś kurs demo?

Wybierz kurs dostosowany do swoich potrzeb i zainteresowań

Co otrzymasz po zakupie pełnej wersji kursu

Dostęp do kursu na rok

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do platformy Kariera w Farmacji. Do twojego konta przypisany jest kurs. Możesz do niego wracać w dowolnym momencie przez rok od momentu zakupu.

Imienny certyfikat

Po zakończeniu kursu (przejściu przez wszystkie lekcje oraz wykonaniu testów) otrzymasz imienny certyfikat w języku angielskim. Możesz otrzymać jego duplikat w języku polskim po kontakcie indywidualnym.

Materiały dodatkowe

Do kursu dołączone są materiały dodatkowe w postaci handoutu z najważniejszymi kwestiami omawianymi w kursie. Materiał znajduje się na początku kursu i możesz go wydrukować lub korzystać z wersji elektronicznej.