fbpx

Kurs Monitor badań klinicznych

Od dziś w przedsprzedaży dostępny jest już kurs Monitor badań klinicznych! Czego dowiesz się podczas kursu? Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

Podczas kursu Monitor Badań klinicznych, dowiesz się jak wygląda praca monitora, jakie wizyty odbywa oraz poznaj najczęstsze błędy, które pojawiają się po stronie ośrodka.

Kto poprowadzi kurs?

Kurs  Monitor Badań Klinicznych prowadzony jest przez mgr farm. Ernesta Szuberta, który na co dzień pracuje jako Monitor badań klinicznych, zajmując się badaniami klinicznymi faz II – IV. Mgr farm. Ernest Szubert jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl oraz posiada bogate doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń dotyczących badań klinicznych. Znacie go już z kursu Clinical Trial Associate.

Czego dowiesz się z kursu Monitor badań klinicznych?

Podczas kursu Monitor badań klinicznych:

 • Dowiesz się, jak wygląda proces monitorowania ośrodka badawczego;
  Przybliżymy zakres pracy monitora i jego obowiązki względem ośrodka badawczego. Poznasz zasady tworzenia dokumentacji pacjenta.
 • Dowiesz się, jak wykrywać najczęstsze błędy w ośrodkach badawczych;
  Skorzystasz wiedzy doświadczonego monitora i dowiesz się jaki błędy pojawiają się najcześciej, oraz jak sobie z nimi radzić.
 • Poznasz rodzaje wizyt monitorujących;
  Poznasz typy wizyt: selekcyjna, inicjująca, monitorująca i zamykająca oraz poznasz ich przebieg i cel. Zdobędziesz wiedzę na temat przygotowania się do wizyty oraz jej podsumowania.
 • Dowiesz się czym jest Risk Based Monitoring;
  Dowiesz się jak w praktyce działa Risk Based Monitoring. Poznasz systemy, które usprawniają pracę monitora przyśpieszając wiele procesów oraz wytyczne ICH GCP, EMA, FDA.
 • Poznasz podstawy prawne związane z rolą monitora (np. ICH GCP), jego obowiązki i cele;
  Poznasz rolę monitora badań w oparciu o Good Clinical Practice, cele i obowiązki monitora oraz specyfikę pracy.

Przedsprzedaż kursu

Kurs Monitor badań klinicznych dostępny jest w przedsprzedaży do 29.06.2020 w cenie 419 zł. Osoby, które zakupią kurs, otrzymają do niego dostęp 30.06.2020.

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Jeśli nabyłeś wcześniej kurs Clinical Trial Associate, to w ramach ścieżki kariery w badaniach klinicznych, możesz nabyć kurs Monitor badań klinicznych w przedsprzedaży w cenie niższej o 50%, czyli 210 zł‼

Kurs przygotowuje do pracy na stanowisku Monitora badań klinicznych oraz pozwala na usystematyzowanie swojej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą kursu, którą można znaleźć tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się”- rozmowa z Mateuszem Niedobą

Za nami trzecie z czterech spotkań z serii „ Zainspiruj się”, w trakcie których dostarczamy Wam dawki inspiracji do podjęcia własnej ścieżki kariery, poprzez przedstawienie postaci, które taki krok mają już za sobą. W środę 20 stycznia poznaliśmy Mateusza Niedobę,

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo