Kurs Monitor badań klinicznych

Od dziś w przedsprzedaży dostępny jest już kurs Monitor badań klinicznych! Czego dowiesz się podczas kursu? Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

Podczas kursu Monitor Badań klinicznych, dowiesz się jak wygląda praca monitora, jakie wizyty odbywa oraz poznaj najczęstsze błędy, które pojawiają się po stronie ośrodka.

Kto poprowadzi kurs?

Kurs  Monitor Badań Klinicznych prowadzony jest przez mgr farm. Ernesta Szuberta, który na co dzień pracuje jako Monitor badań klinicznych, zajmując się badaniami klinicznymi faz II – IV. Mgr farm. Ernest Szubert jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl oraz posiada bogate doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń dotyczących badań klinicznych. Znacie go już z kursu Clinical Trial Associate.

Czego dowiesz się z kursu Monitor badań klinicznych?

Podczas kursu Monitor badań klinicznych:

 • Dowiesz się, jak wygląda proces monitorowania ośrodka badawczego;
  Przybliżymy zakres pracy monitora i jego obowiązki względem ośrodka badawczego. Poznasz zasady tworzenia dokumentacji pacjenta.
 • Dowiesz się, jak wykrywać najczęstsze błędy w ośrodkach badawczych;
  Skorzystasz wiedzy doświadczonego monitora i dowiesz się jaki błędy pojawiają się najcześciej, oraz jak sobie z nimi radzić.
 • Poznasz rodzaje wizyt monitorujących;
  Poznasz typy wizyt: selekcyjna, inicjująca, monitorująca i zamykająca oraz poznasz ich przebieg i cel. Zdobędziesz wiedzę na temat przygotowania się do wizyty oraz jej podsumowania.
 • Dowiesz się czym jest Risk Based Monitoring;
  Dowiesz się jak w praktyce działa Risk Based Monitoring. Poznasz systemy, które usprawniają pracę monitora przyśpieszając wiele procesów oraz wytyczne ICH GCP, EMA, FDA.
 • Poznasz podstawy prawne związane z rolą monitora (np. ICH GCP), jego obowiązki i cele;
  Poznasz rolę monitora badań w oparciu o Good Clinical Practice, cele i obowiązki monitora oraz specyfikę pracy.

Przedsprzedaż kursu

Kurs Monitor badań klinicznych dostępny jest w przedsprzedaży do 29.06.2020 w cenie 419 zł. Osoby, które zakupią kurs, otrzymają do niego dostęp 30.06.2020.

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Jeśli nabyłeś wcześniej kurs Clinical Trial Associate, to w ramach ścieżki kariery w badaniach klinicznych, możesz nabyć kurs Monitor badań klinicznych w przedsprzedaży w cenie niższej o 50%, czyli 210 zł‼

Kurs przygotowuje do pracy na stanowisku Monitora badań klinicznych oraz pozwala na usystematyzowanie swojej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą kursu, którą można znaleźć tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

O pracy Koordynatora badań klinicznych #insider_talk Martyna Sojka

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Martyna Sojka, absolwentka Collegium Medicum UJ, której obecna praca związana jest z obszarem badań klinicznych. Co należy do obowiązków koordynatora badań klinicznych? Jak wyglądały pierwsze dni pracy na tym stanowisku i jakie umiejętności

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego

Wygraj kurs Clinical Trial Associate

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać kurs Clinical Trial Associate! Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.   Konkurs „Wygraj kurs Clinical Trial Associate” ogłosiliśmy na naszym profilu na Instagramie. Aby wziąć w nim udział wystarczy

Przewiń do góry