Kurs Monitor badań klinicznych

Od dziś w przedsprzedaży dostępny jest już kurs Monitor badań klinicznych! Czego dowiesz się podczas kursu? Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie!

 

Podczas kursu Monitor Badań klinicznych, dowiesz się jak wygląda praca monitora, jakie wizyty odbywa oraz poznaj najczęstsze błędy, które pojawiają się po stronie ośrodka.

Kto poprowadzi kurs?

Kurs  Monitor Badań Klinicznych prowadzony jest przez mgr farm. Ernesta Szuberta, który na co dzień pracuje jako Monitor badań klinicznych, zajmując się badaniami klinicznymi faz II – IV. Mgr farm. Ernest Szubert jest członkiem Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl oraz posiada bogate doświadczenie z zakresu prowadzenia szkoleń dotyczących badań klinicznych. Znacie go już z kursu Clinical Trial Associate.

Czego dowiesz się z kursu Monitor badań klinicznych?

Podczas kursu Monitor badań klinicznych:

 • Dowiesz się, jak wygląda proces monitorowania ośrodka badawczego;
  Przybliżymy zakres pracy monitora i jego obowiązki względem ośrodka badawczego. Poznasz zasady tworzenia dokumentacji pacjenta.
 • Dowiesz się, jak wykrywać najczęstsze błędy w ośrodkach badawczych;
  Skorzystasz wiedzy doświadczonego monitora i dowiesz się jaki błędy pojawiają się najcześciej, oraz jak sobie z nimi radzić.
 • Poznasz rodzaje wizyt monitorujących;
  Poznasz typy wizyt: selekcyjna, inicjująca, monitorująca i zamykająca oraz poznasz ich przebieg i cel. Zdobędziesz wiedzę na temat przygotowania się do wizyty oraz jej podsumowania.
 • Dowiesz się czym jest Risk Based Monitoring;
  Dowiesz się jak w praktyce działa Risk Based Monitoring. Poznasz systemy, które usprawniają pracę monitora przyśpieszając wiele procesów oraz wytyczne ICH GCP, EMA, FDA.
 • Poznasz podstawy prawne związane z rolą monitora (np. ICH GCP), jego obowiązki i cele;
  Poznasz rolę monitora badań w oparciu o Good Clinical Practice, cele i obowiązki monitora oraz specyfikę pracy.

Przedsprzedaż kursu

Kurs Monitor badań klinicznych dostępny jest w przedsprzedaży do 29.06.2020 w cenie 419 zł. Osoby, które zakupią kurs, otrzymają do niego dostęp 30.06.2020.

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Jeśli nabyłeś wcześniej kurs Clinical Trial Associate, to w ramach ścieżki kariery w badaniach klinicznych, możesz nabyć kurs Monitor badań klinicznych w przedsprzedaży w cenie niższej o 50%, czyli 210 zł‼

Kurs przygotowuje do pracy na stanowisku Monitora badań klinicznych oraz pozwala na usystematyzowanie swojej wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się ofertą kursu, którą można znaleźć tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Pharmacovigilance i Medical Monitoring | badania kliniczne

Monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii dotyczy nie tylko leków już dostępnych na rynku, ale także tych będących w fazie badań klinicznych. Pharmacovigilance i Medical Monitoring, to dwa bardzo ważne działy, nadzorujące jakość prowadzonego badania klinicznego. Czym różnią się od siebie stanowiska Pharmacovigilance

Rozmowa kwalifikacyjna w badaniach klinicznych

Rozmowa kwalifikacyjna podczas rekrutacji na staż czy pierwsze stanowisko w badaniach klinicznych jest bardzo dużym przeżyciem. Na co zwrócić uwagę, przygotowując się do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek dzięki którym świetnie zaprezentujesz się podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej.

Gdzie szukać staży w badaniach klinicznych?

Decyzja podjęta- chcesz rozwijać się w kierunku badań klinicznych. Pozostaje jednak pytanie gdzie szukać staży w badaniach klinicznych? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak ułatwić sobie to zadanie. Kursy i wiedza teoretyczna stanowią doskonałą podstawę do rozpoczęcia swojej kariery w

Przewiń do góry