fbpx

Kariera w branży farmaceutycznej na wyciągniecie ręki

branża farmaceutyczna nie tylko dla farmaceutów

Wiedza od praktyków

Wszyscy szkoleniowcy to praktycy, pracując w zawodzie i znający realia rynku, byś otrzymał wiedzę gotową do wdrożenia, a nie definicje z podręcznika.

Zróżnicowane treści

Wiemy, że każdy z nas uzy się inaczej, dlatego kurs składa się z materiałów wideo, audio, prezentacji, wywiadów, testów oraz notatek.

Imienny certyfikat

Po wykonaniu kursów otrzymasz imienny certyfikat opatrzony Znakiem Jakości MSUES z wyszczególnionymi umiejętności i wiedzą jaką zdobyłeś.

Oceny naszych kursów

Opinie tych, którzy zdecydowali się na zakup

Dostępne kursy on-line

Sprawdź, który kurs jest dla Ciebie!

UWAGA! Jeśli zaczynasz edukację z Kariera w Farmacji przygotowaliśmy coś specjalnego – ŚCIEŻKĘ ROZWOJU, dzięki której możesz otrzymać 50% zniżki na drugi kurs z danego tematu przy zakupie kursu rozpoczynającego ścieżkę.

Planowane publikacje

Dowiedz się jakie kursy planujemy opublikować w najbliższym czasie

Co mówią absolwenci naszych kursów?

Oczywiście kurs spełnił moje oczekiwania. Uważam, że zdobyłam wiedzę i praktyczne umiejętności dzięki warsztatom. Przygotowanie kursu oceniam jako solidne, rzeczowe, samo przygotowanie jest przejrzyste, materiały oraz widea bardzo ciekawe. Miłym aspektem był też wywiad o rynku pracy. Jestem zadowolona faktem, że zainwestowałam w kurs 🙂
Absolwentka kursu on-line: Specjalista ds Pharmacovigilance​​​
Kurs spelnil moje oczekiwania. Dzieki kursowi usystematyzowalam swoja podstawowa wiedze o PV, ktora wczesniej znobylam w praktyce. Kurs online to dobra alternatywa, szczegolnie dla tych osob, ktore nie maja mozliwosci udzialu w kursach stacjonarnych. Dodatkowo do kursu moge opracowac w kazdej wolnej chwili.
Absolwentka kursu on-line: Specjalista ds Pharmacovigilance​​
Ogólnie jestem zadowolona z ukończenia kursu, ponieważ jest to jeden z pierwszych kroków mających pozwolić mi na rozpoczęcie ścieżki kariery w branży farmaceutycznej. W większości spełnił on moje oczekiwania, chociaż cena wydaje się być odrobinę zawyżona. Niemniej jednak jestem zadowolona z inwestycji w kurs.
Absolwentka kursu on-line: Specjalista ds Pharmacovigilance​
Kurs spełnił moje oczekiwania, a część praktyczna utrwaliła wcześniej poznaną teorię. Forma online umożliwia też powtórzenie za jakiś czas zdobytych informacji, dzięki czemu zostaną one utrwalone.
Absolwentka kursu on-line: Specjalista ds Pharmacovigilance