fbpx

Zadbaj o swoją karierę w farmacji!

12 maja, sobota
Wydział Farmaceutyczny, Warszawski Uniwersytet Medyczny

Dlaczego warto?

Wydarzenie pomoże Ci odnaleźć Twoją ścieżkę zawodową. Dowiesz się czym charakteryzuje się praca w różnych sektorach – od aptekarza po Specjalistę ds. HTA, monitora badań klinicznych aż po przedsiębiorcę w branży medycznej i farmaceutycznej. Prócz charakterystyki będziesz mieć okazję porozmawiać z osobami, które na co dzień pracują w konkretnych branżach. Poznasz zalety i wady oraz wymagania jakie należy spełnić by zdobyć wymarzoną pracę.

 Przygotowaliśmy dla Ciebie również warsztaty podczas, których dowiesz się jak skutecznie przygotować się do sesji na uczelni. Jak kreatywnie i efektywnie się uczyć. Poznasz tajniki wystąpień publicznych, a także stworzysz własne CV pod okiem specjalisty.

Przed rozpoczęciem warsztatów i wykładów, będą na Ciebie czekali reketerzy, z którymi możesz przećwiczyć rozmowę rekrutacyjną lub skonsultować CV.

Zyskaj sprawdzoną wiedzę o współczesnym rynku pracy w Polsce i umiejętności, które pomogą Ci się na nim odnaleźć.

WYKŁADY

Przygotowaliśmy dla Ciebie 9 merytorycznych wykładów, podczas których praktycy opowiedzą o tym jak wygląda ich praca każdego dnia. Podzielą się swoim doświadczeniem, a także dadzą wskazówki jak skutecznie budować swoją ścieżkę zawodową w interesującym Cię obszarze.

WARSZTATY

Podczas warsztatów zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności, które wykorzystasz na studiach oraz w pracy. To tutaj zderzysz teorię z rzeczywistością i zyskasz nowe kompetencje.

KONSULTACJE

Zamierzasz wysłać swoje pierwsze CV? Może przygotowujesz się do ważnej rozmowy rekrutacyjnej? Skorzystaj z strefy konsultacji, gdzie doświadczeni rekruterzy dadzą Ci cenne wskazówki dotyczące tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz samego procesu rekrutacyjnego. Dodatkowo będziesz miał okazję przećwiczyć rozmowę rekrutacyjną.

Twoja inwestycja: 50 zł
Sprawdź co otrzymasz w zamian!

  • bilet wstępu na warsztaty i wykłady
  • mozliwość skonsultowania CV z ekspertem ds rekrutacji
  • zdrowe i smaczne przekąski w czasie przerwy kawowej
  • ebook Kariera w Farmacji na temat budowania profesjonalnego konta na LinkedIn

Poznaj naszych ekspertów i prelegentów!
Niebawem pełna lista naszych ekspertów

Maciek Stęga
KONSULTANT HR

KONSULTANT HR Absolwent innowacyjnych studiów podyplomowych na AGH: Zarządzanie talentami w branży technologicznej. Popularyzuje ideę przejrzystości warunków wynagrodzenia w ogłoszeniach o pracę tworząc community na fb w grupie: Praca w Startupie z widełkami. Networker, realizował projekty z obszaru HR i Employer Brandingu dla Startupów oraz Software House'ów. Prelegent m.in. Czwartkowych Social Mediów, HR na deser, Środa Startupowa oraz HR na Szpilkach. Dla takich organizacji jak: Kraków Miastem Startupów, Girls Geek Carrots oraz Women in Technology tworzył warsztaty z tematyki HR i EB. Autor artykułów o dobrych praktykach w HR.

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Justyna Uman-Ntuk
PREZES INNOMED.CO

Z wykształcenia magister farmacji, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Założycielka agencji event marketingowej innoMED - medycyna, innowacje, nowe technologie. Na co dzień zajmuje się innowacyjnymi technologiami w medycynie. Przez wiele lak aktywny członek i reprezentant Polski w International Pharmaceutical Students' Fedration oraz European Pharmaceutical Students Association. Delegat Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie. Członek Młodych Managerów Medycyny (MMM) oraz Pharma Business Centre (PBC).

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Damian Rerych
JUNIOR PRODUCT MANAGER

unior Product Manager w Zentiva, Sanofi, Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Podczas studiów, aktywny członek zarówno Młodej Farmacji, jak i Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji. Damian jest trenerem PTSFu oraz Europejskiej Organizacji Studentów Farmacji (EPSA). Przeprowadził ponad 90 godzin szkoleń, m.in. Na takich wydarzeniach jak Catch The Skills, 18th EPSA Summer University, 40th EPSA Annual Congress czy Slovak Polish Czech Leadership Camp 2016. Jego ulubione tematy treningów to kwestie związane z zarządzaniem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Lena Kruk-Pielesiak
SPECJALISTA DS. HR

Moja mama myśli, że jestem kadrową, mój mąż myśli, że jestem terapeutką, a większość nieHRów cały czas się zastanawia „kim ona do cholery jest”. A jestem człowiekiem do zadań międzyludzkich, od ponad dziesięciu lat związanym z rekrutacją, employer brandingiem, rozwojem i satysfakcją z pracy. Miałam przyjemność pracować z fantastycznymi ludźmi m.in w Deloitte, McKinsey & Company, a obecnie jestem członkiem rekrutacyjnego DreamTeam'u w Banku Gospodarstwa Krajowego. Poza pracą z radością piszę bloga www.niemowdomniekadrowa.com.pl

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

Aleksandra Staniak
HTA SPECIALIST

Magister farmacji, specjalistka HTA, realizuje doktorat z zakresu farmakoekonomiki w Katedrze i Zakładzie Farmakologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Opowie o możliwościach rozwoju w obszarze refundacji i codziennej pracy specjalisty HTA.

Karol Kobyliński
REGULATORY MANAGER POLSKA ORAZ KOORDYNATOR REGIONALNY ESTABLISHED MARKETS W ALCON

Absolwent Farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej, gdzie obecnie jest doktorantem na kierunku Ekonomia. Na co dzień pracuje jako Regulatory Manager Polska oraz Koordynator Regionalny Established Markets w Alcon. Swoje doświadczenie zdobywał w firmach takich jak Sanofi oraz MSD w działach Rejestracji leków.

Share on linkedin
LinkedIn

lek. Marcin Krajmas
MANAGING PARTNER BRAND.MED

W agencji brand.med odpowiadam przede wszystkim za komunikację i wsparcie procesu budowania wizerunku klientów. Swoje doświadczenie zdobywam prowadząc kampanie dla firm farmaceutycznych, producentów sprzętu medycznego i placówek medycznych. Moje medyczne wykształcenie jest podstawą dla lepszego zrozumienia zarówno działalności klientów, jak również pacjentów, dla których komunikaty tworzę.

Share on linkedin
LinkedIn

Effiom Uman-Ntuk
PREZES ZARZĄDU OPIEKA.FARM SP. Z O.O.

Przedsiębiorca i farmaceuta. Prezes opieka.farm sp z o. o. i farmaceuta praktyk prowadzący własną aptekę. Interesuje się szczególnie jakością pracy z pacjentem oraz skutecznymi metodami jego edukowania. Na co dzień zajmuje się analizą rynku i projektowaniem rozwiązań dla farmaceutów, które umożliwiają świadczenie opieki farmaceutycznej.

Piotr Sawicki
HEAD OF PATIENT ENGAGEMENT CEE

Z rynkiem badań klinicznych związany od późnych lat 90. Absolwent i wykadowca Akademi im. Leona Koźmińskiego. Współautor podręcznika: Badania dostępności i równoważności biologicznej. Organizacja, metodyka, jakość, dokumentacja. Pracę w badaniach klinicznych rozpoczął w Ośrodku badań klinicznych – CM Osteomed, następnie założył i prowadził Ośrodek badań wczesnych faz – Centrum Badań Klinicznych oraz CRO MPR Pharma. Od 2012 roku związany z Synexus Clinical Research, gdzie obecnie odpowiada za rekrutacje pacjentów do badań klinicznych w regionie Europy Centralnej i Wschodniej.

Maria Neścioruk
EKSPERT HAYS POLAND, KONSULTANT SPECJALIZACJI LIFE SCIENCES

Ekspert w obszarze rekrutacji. Doświadczenia zawodowe zdobyła zarówno w wewnętrznym dziale HR, jak również po stronie agencji rekrutacyjnej. W Hays Poland odpowiada za rozwój biznesu i rekrutacje pracowników specjalizujących się w obszarze sprzętu medycznego. Równolegle rozwija swoje umiejętności w zakresie szkoleń i coachingu.

Mariusz Popin
EKSPERT HAYS POLAND, KONSULTANT SPECJALIZACJI PHARMA

Ekspert w obszarze rekrutacji. W codziennej pracy odpowiada za procesy rekrutacyjne na stanowiska związane ze sprzedażą i marketingiem w branży farmaceutycznej. Dotychczas przeprowadził niemal 3.000 rozmów kwalifikacyjnych. Najczęściej poszukuje kierowników sprzedaży, przedstawicieli medycznych oraz kandydatów do działów marketingu i zarządzania produktami.

Ola Białek
PSYCHOLOG

Psycholog, aktorka amatorka, początkujący fotograf i ogrodnik balkonowy. Od kilku lat zainteresowana tematyką rozwijania twórczego myślenia. Podczas studiów pochłonęła teorię,a obecnie zdobywa doświadczenie pracując jako psycholog w przedszkolu kładącym nacisk na kształtowanie twórczego myślenia u dzieci. Wspiera rodziców i nauczycieli oraz prowadzi twórcze zabawy i warsztaty dla dzieci.

Klaudia Urban
SPECJALISTA DS. HR

HR-ka, która wybrała pracę z ludźmi w formie organizatorsko - trenerskiej. W tej funkcji realizuje się w firmie Exprofesso, gdzie organizuje i prowadzi teambuildingi z wykorzystaniem gier planszowych, symulacyjnych czy terenowych, oraz z tego powodu założyła firmę Skafander - w której szkoli oraz organizuje indywidualne gry miejskie (Gry szyte na miarę). Głównym tematem ją interesującym są jednak tak gry jak i storytelling oraz twórcze myślenie, w których rozwija się w każdej wolnej chwili. Do tego aktorka (tak poznały się z Olą), i reżyser teatralny - gdzie twórcze myślenie wykorzystuje w praktyce.

Wybierz interesujące Cie wykłady lub warsztaty

Poniżej znajdziesz dostępne warsztaty i wykłady – niektóre z nich odbywają się w tym samym czasie i musisz wybrać jedne z nich. Skonstruuj swoją własną ścieżkę wydarzenia, wybierając najciekawsze pozycje!

Ścieżka branżowa

9.00 - 10.00

Rejestracja i konsultacje CV

CV to Twoja wizytówka, po której ocenia Cię potencjalny pracodawca. Zabierz je ze sobą na wydarzenie i skorzystaj z wiedzy ekspertów, którzy pomogą Ci stworzyć profesjonalny i atrakcyjny dokument, dzięki któremu zachęcisz do kontaktu rekruterów.

10.00 - 10.30

Jak wygląda praca na stanowisku specjalista ds. HTA?

I am timeline card content. Interesujesz się tematyką farmakoekonomii? Chciałbyś wykonywać analizy kliniczne i ekonomiczne? Dowiedz się jak wygląda praca w farmakoekonomii na co dzień oraz kto odnajdzie się w tym zawodzie.

10.30 - 11.00

Wynagrodzenia w branży farmaceutycznej na rynku polskim

Wynagrodzenie nie jest najważniejszą częścią naszej pracy, jednak ma znaczący wpływ na komfort pracy. Zastanawiasz się ile zarabia się na polskim rynku w branży medycznej i farmaceutycznej? Przyjdź na wykład i poznaj obecne stawki oraz perspektywy ich rozwoju w najbliższych latach.

11.00 - 11.30

Własna apteka, a może praca jako farmaceuta na etacie?

Wiesz co to marża? A może wiesz jak powinien rotować magazyn albo jakie wymagania musi spełniać kierownik? Jak zamawiać to, co jest ‚na brakach’ oraz jak skutecznie motywować zespół? Poznaj wyzwania farmaceuty managera lub właściciela aptek.

11.30 - 12.00

Praca w marketingu w branży farmaceutycznej i medycznej

Czy marketing w farmacji w ogóle istnieje? A jeśli tak, to jak wygląda codzienność w tej branży? Dowiedz się jakie umiejętności są potrzebne, aby stać się Specjalistą ds. marketingu oraz gdzie możesz je nabyć.

12.00 - 12.45

Przerwa kawowa

12.45 - 13.15

Badania kliniczne czy warto wybrać tą ścieżkę rozwoju?

Jak wygląda ścieżka kariery w badaniach klinicznych? Jak awansować z asystenta na monitora? Dowiedz się jak wyglądają realia pracy w badaniach klinicznych.

13.15 - 13.45

Rejestracja leków – ciekawostki dotyczące pracy w tym zawodzie

Procedura MRP czy może rejestracja w URPLWMiPB? W jakim stopniu potrzebujesz angielskiego? Wiesz czym zajmuje się specjalista ds. rejestracji leków, oraz jakie umiejętności musi posiadać?

13.45 - 14.15

Wszystko co powinieneś wiedzieć o pracy przy pharmacovigillance (monitorowaniu działań niepożądanych leków)

Zdarzenie niepożądane, terminy zgłoszeń do URPLWMiPB oraz kontakt z komisjami bioetycznymi? Co więcej? Jak wygada typowy dzień osoby dbającej o bezpieczne leki na rynku? Jakie osoby najlepiej odnajdują się w tym miejscu?

14.15 - 14.45

Farmaceuta – przedsiębiorca, a może startupowiec?

Czy po farmacji i kierunkach medycznych można zostać przedsiębiorcą, a jeśli tak, to w jaki sposób znaleźć swoją niszę i pomysł na biznes? Czy to gra warta jest świeczki? Dowiedz się jak założyć własną firmę będąc farmaceutą oraz jak przygotować się do jej prowadzenia.

Ścieżka rozwój kariery

9.00 - 10.30

Warsztat I: Kreatywne techniki nauki – czyli jak zdać sesję w pierwszym terminie?

Podczas warsztatu poznasz techniki myślenia wizualnego oraz sposoby jak uczyć się efektywniej i szybciej. Nauczysz się tworzyć magiczne notatki, które pomogą w przygotowaniu do egzaminu. Dowiesz się czym jest sketchnoting oraz w jaki sposób pomaga w koncentracji i ilości zapamiętywanych informacji.

10.30 - 12.00

Warsztat II: Wystąpienia publiczne i autoprezentacja

Umiejętność skutecznego przemawiania i prezentacji to jedna z najbardziej pożądanych cech na rynku pracy. Przychodząc na warsztat zyskasz konkretne umiejętności, dzięki którym przekonasz do siebie każdą publiczność. Poznasz tajniki mowy ciała oraz autoprezentacji.

12.00 - 12.45

Przerwa

12.45 - 13.15

Jak przejść rozmowę rekrutacyjną i uniknąć wpadek?

Przygotowujesz się do rozmowy rekrutacyjnej? To tutaj dowiesz się jak odpowiednio się przygotować oraz w jaki sposób przejść rozmowę bez przysłowiowych wpadek i na co zwracać szczególną uwagę.

13.15 - 14.30

Warsztat III: Wystartuj najlepiej jak potrafisz! – Stwórz profesjonalne dokumenty aplikacyjne pod okiem specjalisty

Podczas warsztatu pod okiem doświadczonego rekrutera zbudujesz własne CV oraz dowiesz się jak skutecznie napisać list motywacyjny. Stworzysz pakiet dokumentów aplikacyjnych, które już kolejnego dnia będziesz mógł wysłać w odpowiedzi na ogłoszenia o pracę czy praktyki.

Na warsztat należy przyjść z własnym laptopem.

Każdy uczestnik konferencji w cenie biletu otrzyma od nas e-booka „Wzór na Twój sukces z LinkedIn”.

Dzięki niemu odkryjesz potencjał tego narzędzia i przekujesz wirtualne kontakty w rzeczywistą korzyść. LinkedIn to serwis z którego najczęściej korzystają rekruterzy, zadbaj więc o swój profesjonalny wizerunek i tam, i daj się odkryć.

W e-booku znajdziesz informacje:

Jak skutecznie budować swoją markę osobistą za pośrednictwem LinkedIna?

W jaki sposób komunikować się i prowadzić aktywnie profil w tym serwisie?

Jak zbudować profesjonalny profil?

Jak budować bazę kontaktów?

Jak wykorzystać LinkedIn w poszukiwaniu pracy?

E-book wysyłany jest w każdy poniedziałek do nowo zapisanych użytkowników.

Patronat Honorowy

Partner wydarzenia

Partner wdrożenia opieki farmaceutycznej KSOF

Organizacje partnerskie

Jesteś członkiem jednej z tych organizacji? Świetnie, bo przygotowaliśmy dla nich specjalne kod rabatowe! Zgłoś się do lokalnego oddziału po więcej informacji!

Zobacz jak było na poprezdnich edycjach

Gdzie się widzimy 12 maja??