fbpx

Na rozwój, zawsze jest dobra pora! Niespodzianki z okazji Dnia Kobiet od opieka.farm!

opieka promocja (1)1

Nie jest tajemnicą, że farmacja to bardzo sfeminizowana branża. Blisko ¾ wszystkich pracowników to kobiety. Wynika to z wielu czynników – empatii potrzebnej w pracy z pacjentami czy samego charakteru pracy. Panie należy doceniać na co dzień, ale dziś, z okazji 8 marca zespół opieka.farm przygotował specjalne niespodzianki!

Tylko do 11 marca, do końca dnia (poniedziałek) na wszystkie produkty grupy dostępna jest zniżka 10% z kodem: „FARMACEUTKINAKONFERENCJE”. Zniżka dotyczy:

Konferencja Opieka Farmaceutyczna od Zaraz: Pacjent z bólem pod opieką farmaceuty

Odwiedzimy 4 miasta: Warszawa (11 maja), Poznań (12 maja), Kraków (25 maja), Rzeszów (15 czerwca).

W czasie konferencji poruszona w praktyczny sposób będzie problematyka walki z bólem – zarówno w kontekście leków OTC, RX jak i naturalnych sposobów. Konferencja ma na celu dostarczenie gotowych wzorców postępowania, m. in  jak doradzić pacjentom w konkretnych schorzeniach, jak wyłapywać i jak się zachować w przypadku pacjentów nadużywających leków przeciwbólowych czy jakie naturalne metody leczenia są skuteczne, bezpieczne i potwierdzone w badaniach.

 

Zeszyty Apteczne

Zeszyty Apteczne to praktyczne narzędzie dla farmaceutów pracujących za pierwszym stołem. Naszym celem było stworzenie publikacji, którą każdy farmaceuta otwiera i znajduje w niej gotowe rozwiązania. Tysiące farmaceutów, korzystających z Zeszytów na co dzień się nie mylą – to podręcznik, który powinien być w każdej aptece w Polsce!

Obecnie dostępne są następujące tytuły:

  • Bezpieczeństwo stosowania leków u osób starszych
  • Przeziębienie i grypa z perspektywy farmaceuty
  • Problemy dermatologiczne z perspektywy farmaceuty
  • Istotne interakcje leków z żywnością

 

Roczny abonament na platformie e-learingowej Pierwszystol.pl

Pierwszy stół to miejsce, w którym możesz zdobywać najbardziej aktualną wiedzę, bez wychodzenia z domu. Wszystkie kursy przygotowane są z wykorzystaniem różnych technik – wideo, slajdów, tekstu oraz testów, by pozwolić Ci chłonąć wiedzę w najskuteczniejszy sposób. Obecnie na platformie znajdziesz 1020 minut szkoleń, 51 kursów, podzielonych na 5 ścieżek edukacyjnych: Lepsza Ekspedycja, Opieka Farmaceutyczna, Ziołolecznictwo i receptura, Prawo i zarzadzanie apteką, Wiedza Produktowa. CO istotne, kursy są stale aktualizowane, więc masz pewność, że znajdziesz tam zawsze aktualną wiedzę, a w każdym miesiącu pojawiają się nowe kursy!

Roczny dostęp do platformy możesz wykupić przy koszcie niecałych 13 zł miesięcznie, a dziś otrzymać dodatkowe 10% zniżki na zakup. Zajrzyj na: https://pierwszystol.pl/abonament/ i wpisz kod: FARMACEUTKINAKONFERENCJE

 

P.S. Z kodu mogą korzystać też Panowie! 😊

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn