fbpx

Nawigator Kariery w Farmacji

konferencja i strefa pracodawcy

edycja Warszawska: 23 lutego Centrum Konferencyjne IBIB PAN (k. kampusu Banacha WUM)

Dołącz do branżowego wydarzenia i świadomie steruj swoją ścieżką zawodową. Poznaj pracodawców, aktualne oferty pracy oraz sprawdź się w czasie szybkich rekrutacji. Dołącz do konferencji by zbyć wiedzę i umiejętności niezbędne na rynku. Zrób profesjonalne zdjęcie do dokumentów, doszlifuj CV i wydrukuj je na miejscu.

Wykorzystaj szansę, połącz przyjemne z pożytecznym – zarezerwuj dla siebie miejsce już dziś!

Konferencja Edukacyjna

Konferencja gdzie poznasz możliwe ścieżki rozwoju w farmacji.

Strefa Pracodawcy w Farmacji

Odwiedź stanowiska pracodawców i porozmawiaj o dostępnych ofertach pracy.

Strefa Indywidualnych Konsultacji

Porozmawiaj z rekruterami i konsultantami w specjalnej strefie, by dopracować CV, LinkedIn lub zrobić profesjonalne zdjęcie.

Strefa Ofert Pracy

Sprawdź naszą stacjonarna tablicę ogłoszeń i dowiedz się, czy jakaś oferta nie czeka na Ciebie!

Dla kogo?

Zastanawiasz się, czy to wydarzenie jest dla ciebie? Jeśli odpowiadasz TAK na choć jedno pytanie, to jest to miejsce dla Ciebie!

Prelegenci

Niebawem pełna lista prelegentów

Paweł Zieliński
KOORDYNATOR PROGRAMÓW SZKOLENIOWO-ROZWOJOWYCH DR.MAX

Psycholog, który pracuje w Dr.Max jako koordynator programów szkoleniowo-rozwojowych. Prowadził Akademię Farmaceuty Dr.Max, koordynuje działania na platformie e-learningowej skierowanej do farmaceutów i odpowiada za program rozwoju pracowników centrali. Zajmuje się również szkoleniami dla kadry menadżerskiej i farmaceutów. Tematyka, którą się interesuje to przywództwo i mądre wsparcie pracowników na ich ścieżce zawodowej

Iwona Szulc
EKSPERT HAYS POLAND, LIDER SPECJALIZACJI MEDICA DEVICES

EKSPERTKA W OBSZARZE REKRUTACJI. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE W REKRUTACJI OSÓB ZWIĄZANYCH Z SEKTOREM SPRZĘTU LABORATORYJNEGO I USŁUG MEDYCZNYCH W CAŁEJ POLSCE. W CODZIENNEJ PRACY ODPOWIADA ZA M.IN. ROZWÓJ BIZNESU W RAMACH SWOJEJ SPECJALIZACJI. POŁĄCZENIE DOCIEKLIWOŚCI, CIĘŻKIEJ PRACY I WYSOKICH KOMPETENCJI W OBSZARZE REKRUTACJI PRZEKŁADA SIĘ NA JEJ SUKCESY I SKUTECZNOŚĆ PROWADZONYCH PROJEKTÓW.

mgr farm. Effiom Uman-Ntuk
PREZES OPIEKA.FARM

Prezes opieka.farm sp z o. o., zajmującą się nowoczesną edukacją na rynku farmaceutycznym oraz opieką farmaceutyczną. Interesuje się szczególnie jakością pracy z pacjentem oraz skutecznymi metodami jego edukowania. Odpowiada za rozwój strategiczny platformy e-learningowej dla farmaceutów pierwszystol.pl oraz portalu opieka.farm, uznanego za najbardziej merytoryczny portal z wiedzą fachową dla farmaceutów. Pomysłodawca i współtwórca cyklu książek dla farmaceutów – Zeszyty Apteczne. Śledzi trendy i nowe technologie wkraczające do branży medycznej. Członek Rady Okręgowej Aptekarskiej w Krakowie.

Mariusz Popin
EKSPERT HAYS POLAND, LIDER SPECJALIZACJI PHARMA

EKSPERT W OBSZARZE REKRUTACJI. W CODZIENNEJ PRACY ODPOWIADA ZA PROCESY REKRUTACYJNE NA STANOWISKA ZWIĄZANE ZE SPRZEDAŻĄ I MARKETINGIEM W BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ. DOTYCHCZAS PRZEPROWADZIŁ PONAD 3.000 ROZMÓW KWALIFIKACYJNYCH. NAJCZĘŚCIEJ POSZUKUJE KIEROWNIKÓW SPRZEDAŻY, PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH ORAZ KANDYDATÓW DO DZIAŁÓW MARKETINGU I ZARZĄDZANIA PRODUKTAMI.

Karolina Wyrzuc
DRUG SAFETY SPECIALIST II W SYNEOS HEALTH

W CIĄGU TRZECH LAT PRACY W FIRMIE FARMACEUTYCZNEJ ORAZ CRO ZDOBYŁA DOŚWIADCZENIE W GLOBALNYM MONITOROWANIU DZIAŁAŃ NIEPOŻĄDANYCH LEKÓW. ZAJMUJE SIĘ GŁÓWNIE OCENĄ I ANALIZĄ ZGŁASZANYCH DZIAŁAŃ NIEPOŻĄDANYCH (LITERATUROWYCH, Z OBSZARU BADAŃ POREJESTRACYJNYCH ORAZ KLINICZNYCH RAPORTÓW BEZPIECZEŃSTWA). ABSOLWENTKA FARMACJI WYDZIAŁU FARMACEUTYCZNEGO CM UJ W KRAKOWIE. W CZASIE STUDIÓW AKTYWNY CZŁONEK POLSKIEGO TOWARZYSTWA STUDENTÓW FARMACJI (PTSF).

dr n. chem. Katarzyna Majerz-Maniecka
EKSPERT W OBSZARZE REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH

WSPÓŁPRACUJE Z FIRMAMI FARMACEUTYCZNYMI OD 2008 R. ŚWIADCZĄC USŁUGI W ZAKRESIE OCENY TECHNOLOGII MEDYCZNYCH (HTA) ORAZ OPRACOWYWANIA DOKUMENTACJI REJESTRACYJNEJ PRODUKTÓW LECZNICZYCH, PROCEDUR RE-RESTRACJI I ZMIAN POREJESTRACYJNYCH W TEJŻE DOKUMENTACJI. W PRACY CENI RÓŻNORODNOŚĆ TEMATÓW W POŁĄCZENIU Z SYSTEMATYCZNYM PODEJŚCIEM DO ROZWIĄZYWANYCH PROBLEMÓW.

Dr hab. n. farm. Aleksander Mendyk
ADIUNKT W KATEDRZE TECHNOLOGII POSTACI LEKU I BIOFARMACJI UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO COLLEGIUM MEDICUM W KRAKOWIE

Z WYKSZTAŁCENIA FARMACEUTA, ADIUNKT W KATEDRZE TECHNOLOGII POSTACI LEKU I BIOFARMACJI UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO COLLEGIUM MEDICUM W KRAKOWIE. W PRACY NAUKOWEJ ZAJMUJE SIĘ MODELOWANIEM WIELOWYMIAROWYCH I ZŁOŻONYCH SYSTEMÓW W RÓŻNYCH DOMENACH NAUK FARMACEUTYCZNYCH I MEDYCZNYCH. WYKORZYSTUJE NARZĘDZIA STATYSTYCZNE ORAZ Z OBSZARU SZTUCZNEJ INTELIGENCJI ŁĄCZĄC DATA SCIENCE ZE SWOIM PODSTAWOWYM WYKSZTAŁCENIEM. POZA KARIERĄ AKADEMICKĄ PRACOWAŁ W APTECE OTWARTEJ ORAZ JAKO KONSULTANT NAUKOWY DLA FIRM FARMACEUTYCZNYCH I PROGRAMISTYCZNYCH. JEST TAKŻE TWÓRCĄ OPROGRAMOWANIA OPEN SOURCE UDOSTĘPNIONEGO DO UŻYTKU PUBLICZNEGO.

Program wydarzenia

Weź udział w konferencji, a zdobędziesz wiedzę o możliwościach na rynku, poznasz zarobki w rożnych sektorach, dowiesz się jak odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania w czasie rozmowy kwalifikacyjnej oraz poznasz sylwetki docenianych pracodawców na rynku1

Już niebawem więcej informacji o konferencji!

10:00 - 11:00

SESJA I: kariera w branży farmaceutycznej cz I

Rejestracja leków – dla kogo?

Jakie są realia pracy przy rejestracji leków oraz czy to jest praca dla każdego? Jakie są konieczne predyspozycje i umiejętności oraz jak je zdobyć? Czego możesz spodziewać się po zarobkach?

  • Ile trwa start-up i dlaczego za długo?
  • Jaka jest rola Urzędu Rejestracji i Komisji Bioetycznych?
  • Co zawiera zgoda dla pacjenta?
  • Jak przygotować ośrodek i jego personel na rozpoczęcie badania?
  • Jakie stanowiska w ramach start-upu można znaleźć na rynku?

11:00 - 12:00

SESJA II: kariera w branży farmaceutycznej cz II

Jak otworzyć aptekę?

Ustawa Apteka dla Aptekarza wprowadziła wiele zmian na rynku – jedną z nich jest to, ze tylko farmaceuta może otworzyć własną aptekę. Tylko jak to zrobić i czy się opłaca? Gdzie najlepiej otwierać nowe apteki? Jaki budżet trzeba mieć na rozpoczęcie działalności i skąd wiedzieć jaki asortyment wybrać? Jak wyglądają wymagania formalne warunki lokalowe, czego oczekuje sanepid, Izba Aptekarska a czego Inspektorat farmaceutyczny?

Temat przybliży farmaceuta – właściciel Apteki u farmaceutów i prezes Opieka.farm – mgr farm. Effiom Uman-Ntuk

Temat przybliży farmaceuta – właściciel Apteki u farmaceutów i prezes Opieka.farm – mgr farm. Effiom Uman-Ntuk

Być prawdziwym naukowcem: Research & Development w Polsce i na świecie

Czy w Polsce można rozwijać prawdziwą karierę naukową? Czy praca polega na byciu sprawnym analitykiem, czy może pracy innowatora pracującego nad nowymi cząsteczkami? Które firmy oferują takie możliwości i jakich zarobków można się po nich spodziewać? Gdzie zdobyć kluczowe kompetencje i jakie one właściwie są? W czasie wykładu i bezpośrednio po nim będziesz mógł porozmawiać z naukowcem, który ma doświadczenie we współpracy zarówno z uczelniami jak i najbardziej pożądanymi uczelniami w Polsce. Nazwisko podamy wkrótce!

12:00 - 13:00

INDYWIDUALNE KONSULTACJE, WIZYTY W STREFIE PRACODAWCY, LUNCH

Wykorzystaj przerwy między wykładami, żeby:

  • odwiedzić stanowiska pracodawców  Strefie Pracodawców – dowiedz się jakie są otwarte rekrutacje, jakich kompetencji wymagają oraz jak możesz się rozwijać w ich strukturach
  •  Dla zarejestrowanych uczestników przewidziany jest lunch

13:-00 - 14:00

SESJA III: Jak rozwijać się w aptece?

Pharmacovigilance – dla kogo?

Spokojna praca i dobre zarobki – czy to faktycznie zdanie opisujące w najlepszy sposób prace w monitorowaniu działań niepożądanych? Dowiedz się, jak wygląda to w praktyce!

Praca w aptece – czy zawsze musi wyglądać tak samo?

Czy ścieżka zawodowa w aptece kończy się na stanowisku kierownika apteki? Wiele z aptek oferuje możliwości rozwoju – np. w kierunku zarządzania apteką na stanowisku managera lub poprzez możliwość udzielna konsultacji. Na czym polega ta praca i jak sprawić, by praca w aptece była pasją, nie tylko zawodem?

14:00 - 15:00

INDYWIDUALNE KONSULTACJE, WIZYTY W STREFIE PRACODAWCY

Wykorzystaj przerwy między wykładami, żeby:

  • odwiedzić stanowiska pracodawców  Strefie Pracodawców – dowiedz się jakie są otwarte rekrutacje, jakich kompetencji wymagają oraz jak możesz się rozwijać w ich strukturach

15:00 - 16:00

SESJA IV: Zmiana pracy – przygotuj się na 5!

Studia podyplomowe dla osób z wykształceniem medycznym. Jakie są opcje i co warte jest Twojego czasu

Przegląd polecanych studiów podyplomowych dla farmaceutów i osób z wykształceniem farmaceutycznym w zależności od tego, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Nie szukaj więcej – w czasie tego wykładu znajdziesz wszystko, co dostępne jest na rynku!

Okiem rekrutera: LinkedIn i Facebook w poszukiwaniu pracownika

Jak w praktyce rekruterzy szukają informacji o pracownikach za pomocą mediów społecznościowych? I czy to robią? Na co zwracają uwagę i jak sprawić, żeby Twój profil zachęcał, a nie odstraszał?

Czego nie powinieneś mieć w CV: dobre i złe praktyki

CV – wydawałoby się, że każdy je ma, ale… no właśnie, jak powinno wyglądać? W czasie tego wykładu pokażemy ci 3 przykładowe CV które warto naśladować oraz takie, które zniechęcają rekruterów. Podzielimy się wskazówkami jak zaprezentować się dobrze, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia zawodowego!

Rejestracja na targi i konferencję

zarezerwuj bilet klikając poniższy przycisk. W cenie biletu zawarte jest: wstęp na konferencję, lunch i przerwa kawowa, materiały konferencyjne, ebook o prawie pracy.Ceny biletów: 59zł, 69zł oraz 79 zł. Ilość biletów w każdej puli jest ograniczona – śpisz się by zgarnąć bilet w najlepszej cenie!

Każdy uczestnik konferencji w cenie biletu otrzyma ebooka: prawo dla pracownika w pigułce!

Znasz swoje prawa? Wiesz, czego możesz spodziewać się w miejscu pracy?

Weź udział w konferencji i zdobądź PRAKTYCZNY przewodnik, w którym znajdziesz informacje na pytania:

Organizatorzy

Nasi Partnerzy

Wystawcy

Partnerzy i organizacje wspierające

Patroni medialni

Miejsce targów

KRAKÓW:

Cluster CONFERENCE

ORANGE OFFICE PARK – WEJŚCIE OD STRONY GALERII

Klimeckiego 1, 30-705 Kraków, Poland

Transport:

Autobus (Kuklińskiego): 127, 158, 174, 178
Tramwaj (Kuklińskiego): 9, 20, 50, 70

Zostań partnerem

Szukasz pracownika? Zależy Ci na budowaniu marki pracodawcy i lojalności zespołu? Chcesz, aby o Twoim projekcie stażowym lub programie rozwoju kariery dowiedziała się jak największa ilość osób?

Zostań Partnerem Kariera w Farmacji i zrealizuj swoje cele. Porozmawiajmy o możliwościach współpracy!

Zadzwoń: 880 856 969 lub napisz: współpraca[na]karierawfarmacji.pl