fbpx

Nawigator Kariery w Farmacji

konferencja i strefa pracodawcy

edycja Warszawska: 23 lutego Centrum Konferencyjne IBIB PAN (k. kampusu Banacha WUM)

Dołącz do branżowego wydarzenia i świadomie steruj swoją ścieżką zawodową. Poznaj pracodawców, aktualne oferty pracy oraz sprawdź się w czasie szybkich rekrutacji. Dołącz do konferencji by zbyć wiedzę i umiejętności niezbędne na rynku. Zrób profesjonalne zdjęcie do dokumentów, doszlifuj CV i wydrukuj je na miejscu.

Wykorzystaj szansę, połącz przyjemne z pożytecznym – zarezerwuj dla siebie miejsce już dziś!

Konferencja Edukacyjna

Konferencja gdzie poznasz możliwe ścieżki rozwoju w farmacji.

Strefa Pracodawcy w Farmacji

Odwiedź stanowiska pracodawców i porozmawiaj o dostępnych ofertach pracy.

Strefa Indywidualnych Konsultacji

Porozmawiaj z rekruterami i konsultantami w specjalnej strefie, by dopracować CV, LinkedIn lub zrobić profesjonalne zdjęcie.

Strefa Ofert Pracy

Sprawdź naszą stacjonarna tablicę ogłoszeń i dowiedz się, czy jakaś oferta nie czeka na Ciebie!

Dla kogo?

Zastanawiasz się, czy to wydarzenie jest dla ciebie? Jeśli odpowiadasz TAK na choć jedno pytanie, to jest to miejsce dla Ciebie!

Prelegenci

Niebawem pełna lista prelegentów

dr hab. Sebastian Polak
WYDZIAŁ FARMACEUTYCZNY UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO

Dr Polak jest pracownikiem Wydziału Farmaceutycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie kieruje Pracownią Farmakoepidemiologii i Farmakoekonomiki. Zainteresowania naukowe obejmują zagadnienia z zakresu biofarmacji (w tym ocena wchłaniania ksenobiotyków przez skórę) i toksykologii obliczeniowej (www.tox-portal.net). Dr Sebastian Polak od 2007 roku współpracuje z firmą Simcyp (Certara UK - Simcyp Division), obecnie jako Senior Principal Scientist and Practice Lead for Cardiac Safety.

mgr farm. Paulina Dmochowska
STUDY START-UP ASSOCIATE, ICF EXPERT W ROCHE

W ciągu dwóch i pół roku pracy w firmach CRO i farmaceutycznych zdobyła doświadczenie w rejestrowaniu badań klinicznych oraz przygotowywaniu ośrodków badawczych do przyjęcia pacjentów. Jej specjalnością są formularze świadomej zgody. Absolwentka farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W czasie studiów aktywny członek i współzałożyciel Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF).

mgr farm. Effiom Uman-Ntuk
PREZES OPIEKA.FARM

Prezes opieka.farm sp z o. o., zajmującą się nowoczesną edukacją na rynku farmaceutycznym oraz opieką farmaceutyczną. Interesuje się szczególnie jakością pracy z pacjentem oraz skutecznymi metodami jego edukowania. Odpowiada za rozwój strategiczny platformy e-learningowej dla farmaceutów pierwszystol.pl oraz portalu opieka.farm, uznanego za najbardziej merytoryczny portal z wiedzą fachową dla farmaceutów. Pomysłodawca i współtwórca cyklu książek dla farmaceutów – Zeszyty Apteczne. Śledzi trendy i nowe technologie wkraczające do branży medycznej. Członek Rady Okręgowej Aptekarskiej w Krakowie.

Aleksandra Jankowska
EKSPERT HAYS POLAND, SENIOR CONSULTANT SPECJALIZACJI LIFE SCIENCES

EKSPERTKA W OBSZARZE REKRUTACJI. W CODZIENNEJ PRACY ODPOWIADA ZA PROCESY REKRUTACYJNE DLA BRANŻY FARMACEUTYCZNEJ. NAJCZĘŚCIEJ POSZUKUJE KIEROWNIKÓW SPRZEDAŻY, PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH ORAZ KANDYDATÓW DO DZIAŁÓW ZARZĄDZANIA PRODUKTAMI. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE ZARÓWNO W OBSZARZE DORADZTWA, JAK I SZKOLEŃ ORAZ ROZWOJU.

Iwona Szulc
EKSPERT HAYS POLAND, LIDER SPECJALIZACJI MEDICA DEVICES

EKSPERTKA W OBSZARZE REKRUTACJI. POSIADA DUŻE DOŚWIADCZENIE W REKRUTACJI OSÓB ZWIĄZANYCH Z SEKTOREM SPRZĘTU LABORATORYJNEGO I USŁUG MEDYCZNYCH W CAŁEJ POLSCE. W CODZIENNEJ PRACY ODPOWIADA ZA M.IN. ROZWÓJ BIZNESU W RAMACH SWOJEJ SPECJALIZACJI. POŁĄCZENIE DOCIEKLIWOŚCI, CIĘŻKIEJ PRACY I WYSOKICH KOMPETENCJI W OBSZARZE REKRUTACJI PRZEKŁADA SIĘ NA JEJ SUKCESY I SKUTECZNOŚĆ PROWADZONYCH PROJEKTÓW.

mgr farm. Jarosław Jarzębowski
KOORDYNATOR DS. ROZWOJU MENEDŻERSKIEGO, DR. MAX

Od ponad 2 lat pracuje w drugiej największej sieci aptek w Polsce, aktualnie koordynując rozwój menedżerów – przede wszystkim Kierowników Regionalnych i Dyrektorów. Na co dzień prowadzi szkolenia, warsztaty i coachingi dla kadry menedżerskiej z obszarów zarządzania operacyjnego, marketingu i sprzedaży. Pomysłodawca i koordynator złożonych projektów rozwojowych. Wspiera menedżerów i zespoły w rozwoju, pomaga znaleźć kreatywne rozwiązania, usprawnia komunikację i zarządzanie. Bierze również udział w innowacyjnych projektach międzynarodowych, a także działaniach Employer Brandingowych. Absolwent Farmacji na UM we Wrocławiu. W czasie studiów aktywny członek i Przewodniczący Zarządu Głównego Młodej Farmacji.

mgr farm. Agnieszka Raczkowska
AUTORKA BLOGA "PUŁAPKI W APTECE"

Magister farmacji i autorka bloga "Pułapki w Aptece”, na którym dzieli się wskazówkami dotyczącymi świadomego wybierania preparatów i unikania podstawowych błędów w leczeniu. Obala apteczne mity i godzi apteczną farmakologię z naturalnymi formami leczenia. Zajrzyj na bloga: pulapkiwaptece.pl

Magdalena Zaręba
MANAGER, DORADCA PRORECOGNITION

Od 2016 roku kieruje w Polsko-Niemieckiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, na zlecenie Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych (BMBF), projektem ProRecognition, polegającym na bezpłatnym doradztwie w zakresie uznawania kwalifikacji zawodowych w Niemczech. Prowadząc jedyną tego typu w Polsce oficjalną jednostkę doradczą powołaną przez stronę niemiecką, pomaga zrozumieć zawiłości procedury uznania. W codziennej pracy zajmuje się przygotowywaniem indywidualnych porad na temat uznania kwalifikacji dla osób zainteresowanych podjęciem pracy w Niemczech. Więcej na: www.prorecognition.pl

Mgr farm. Patryk Cyb
KOORDYNATOR SZKOLEŃ WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH

Związany z firma ZIKO Apteki Sp. z o.o. od 8 lat. Pracę rozpoczynał na stanowisku Magistra Farmacji w jednej z aptek ZIKO, następnie obejmując stanowisko Specjalisty ds. szkoleń odpowiadał za prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla Pracowników aptek ZIKO. Aktualnie pełni funkcję Koordynatora szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych odpowiadając ze organizację i prowadzenie szkoleń merytorycznych oraz podnoszących standard obsługi oraz obsługę platformy e-learningowej i przygotowanie szkoleń internetowych,

Program wydarzenia

Weź udział w konferencji, a zdobędziesz wiedzę o możliwościach na rynku, poznasz zarobki w rożnych sektorach, dowiesz się jak odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania w czasie rozmowy kwalifikacyjnej oraz poznasz sylwetki docenianych pracodawców na rynku1

Już niebawem więcej informacji o konferencji!

10:00 - 11:00

SESJA I: Praca farmaceuty za granicą i w Polsce – czy można inaczej?

Start-up nie taki jak myślicie, czyli jak rozpocząć badanie kliniczne

Zanim w ośrodku badawczym pojawi się pierwszy pacjent, trzeba przejść przez trwające kilka miesięcy przygotowania. Paulina opowie co się na nie składa i po jej prezentacji będziecie wiedzieli:

  • Ile trwa start-up i dlaczego za długo?
  • Jaka jest rola Urzędu Rejestracji i Komisji Bioetycznych?
  • Co zawiera zgoda dla pacjenta?
  • Jak przygotować ośrodek i jego personel na rozpoczęcie badania?
  • Jakie stanowiska w ramach start-upu można znaleźć na rynku?

Praca w aptece – czy można inaczej?

Czy ścieżka zawodowa w aptece kończy się na stanowisku kierownika apteki? Wiele z aptek oferuje możliwości rozwoju – np. w kierunku zarzadzania apteką na stanowisku managera. Na czym polega ta praca? Jakie obowiązki Cię czekają? Dobór asortymentu, budowanie zaangażowania zespołu, szkolenia oraz wiele innych.

Jak wygląda procedura uznawania kwalifikacji zawodowych farmaceuty w Niemczech

11:00 - 12:00

SESJA II: Nieoczywiste ścieżki kariery w farmacji cz. I

Jak otworzyć aptekę?

Ustawa Apteka dla Aptekarza wprowadziła wiele zmian na rynku – jedną z nich jest to, ze tylko farmaceuta może otworzyć własną aptekę. Tylko jak to zrobić i czy się opłaca? Gdzie najlepiej otwierać nowe apteki? Jaki budżet trzeba mieć na rozpoczęcie działalności i skąd wiedzieć jaki asortyment wybrać? Jak wyglądają wymagania formalne warunki lokalowe, czego oczekuje sanepid, Izba Aptekarska a czego Inspektorat farmaceutyczny?

Temat przybliży farmaceuta – właściciel Apteki u farmaceutów i prezes Opieka.farm – mgr farm. Effiom Uman-Ntuk

Farmaceuta a może influencer? Budowanie bloga i wizerunku eksperta

Masz wiedzę ekspercką i chciałbyś się nią podzielić z osobami szukającymi rzetelnych informacji medycznych? Obserwujesz influencerów medycznych i chciałbyś się stać jednym z nich? W czasie tego wykładu dowiesz się od praktyka, jak można budować własny wizerunek w sieci i co należy zrobić , by „zaistnieć”? Jakie kroki warto podjąć by osiągać zasięgi i zaufanie?

12:00 - 13:00

INDYWIDUALNE KONSULTACJE, WIZYTY W STREFIE PRACODAWCY, LUNCH

Wykorzystaj przerwy między wykładami, żeby:

  • odwiedzić stanowiska pracodawców  Strefie Pracodawców – dowiedz się jakie są otwarte rekrutacje, jakich kompetencji wymagają oraz jak możesz się rozwijać w ich strukturach
  • Skonsultuj indywidualnie CV, przejdź szybką rozmowę kwalifikacyjną oraz zrób profesjonalne zdjęcie
  •  Dla zarejestrowanych uczestników przewidziany jest lunch

Być prawdziwym naukowcem: Research & Development w Polsce i na świecie

Czy w Polsce można rozwijać prawdziwą karierę naukową? Czy praca polega na byciu sprawnym analitykiem, czy może pracy innowatora pracującego nad nowymi cząsteczkami? Które firmy oferują takie możliwości i jakich zarobków można się po nich spodziewać? Gdzie zdobyć kluczowe kompetencje i jakie one właściwie są? W czasie wykładu i bezpośrednio po nim będziesz mógł porozmawiać z naukowcem, który ma doświadczenie we współpracy zarówno z uczelniami jak i najbardziej pożądanymi uczelniami w Polsce. Nazwisko podamy wkrótce!

Studia podyplomowe dla farmaceutów. Jakie są opcje i co warte jest Twojego czasu

Przegląd polecanych studiów podyplomowych dla farmaceutów w zależności od tego, w jakim kierunku chcesz się rozwijać. Nie szukaj więcej – w czasie tego wykładu znajdziesz wszystko, co dostępne jest na rynku!

14:00 - 15:00

INDYWIDUALNE KONSULTACJE, WIZYTY W STREFIE PRACODAWCY

Wykorzystaj przerwy między wykładami, żeby:

  • odwiedzić stanowiska pracodawców  Strefie Pracodawców – dowiedz się jakie są otwarte rekrutacje, jakich kompetencji wymagają oraz jak możesz się rozwijać w ich strukturach
  • Skonsultuj indywidualnie CV, przejdź szybką rozmowę kwalifikacyjną oraz zrób profesjonalne zdjęcie

15:00 - 16:30

SESJA IV: Rynek pracy okiem eksperta

Rozmowa z rekruterem, assement centre i rozmowa z managerem – etap rozmowy kwalifikacyjnej w dużych firmach

Wysłałeś CV do firmy farmaceutycznej… i co dalej? Jak wygląda proces rejestracji, jakie etapy Cię czekają? Czy będziesz rozmawiał z rekruteram, a może z managerem od którego możesz spodziewać się pytań na temat spcecyfiki pracy. Co to jest assement centre i czy można się do niego przygotować?

Okiem rekrutera: LinkedIn i Facebook w poszukiwaniu pracownika

Jak w praktyce rekruterzy szukają informacji o pracownikach za pomocą mediów społecznościowych? I czy to robią? Na co zwracają uwagę i jak sprawić, żeby Twój profil zachęcał, a nie odstraszał?

Czego nie powinieneś mieć w CV: dobre i złe praktyki

CV – wydawałoby się, że każdy je ma, ale… no właśnie, jak powinno wyglądać? W czasie tego wykładu pokażemy ci 3 przykładowe CV które warto naśladować oraz takie, które zniechęcają rekruterów. Podzielimy się wskazówkami jak zaprezentować się dobrze, nawet jeśli nie masz dużego doświadczenia zawodowego!

Rejestracja na targi i konferencję

 

zarezerwuj bilet klikając poniższy przycisk. W cenie biletu zawarte jest: wstęp na konferencję, lunch i przerwa kawowa, materiały konferencyjne, ebook o prawie pracy.Ceny biletów: 79 zł, 89 zł, 99zł

Każdy uczestnik konferencji w cenie biletu otrzyma ebooka: prawo dla pracownika w pigułce!

Znasz swoje prawa? Wiesz, czego możesz spodziewać się w miejscu pracy?

Weź udział w konferencji i zdobądź PRAKTYCZNY przewodnik, w którym znajdziesz informacje na pytania:

Wystawcy

Partnerzy i organizacje wspierające

Patroni medialni

Miejsce targów

WARSZAWA:

Spotykamy się w Centrum Konferencyjnym IBIB PAN (Instytut Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej im. Macieja Nałęcza PAN) przy  ulicy księcia Trojdena 4. Najwygodniej do budynku wejść od strony Pawińskiego.

Zostań partnerem

Szukasz pracownika? Zależy Ci na budowaniu marki pracodawcy i lojalności zespołu? Chcesz, aby o Twoim projekcie stażowym lub programie rozwoju kariery dowiedziała się jak największa ilość osób?

Zostań Partnerem Kariera w Farmacji i zrealizuj swoje cele. Porozmawiajmy o możliwościach współpracy!

Zadzwoń: 880 856 969 lub napisz: współpraca[na]karierawfarmacji.pl