fbpx

| 1-15 lipca 2020

| cykl bezpłatnych webinarów na temat rozwoju w branży farmaceutycznej

Nawigator kariery w farmacji

Wiążesz swoją karierę z rynkiem farmaceutycznym? Od lat na nim działasz? Weź udział w wirtualnej konferencji Nawigator kariery w farmacji! Każde spotkanie to szansa na zdobycie wiedzy, inspiracji oraz praktycznych wskazówek, które pomogą rozwijać ścieżkę zawodową.

Wydarzenie odbywać się będzie pomiędzy 1 a 15 lipca i składać się będzie z cyklu bezpłatnych webinarów. Sprawdź jakie spotkania przygotowaliśmy i zaglądaj tu częściej, bo niebawem pojawią się kolejne!

Specjalista ds. start-upu, w ciągu sześciu lat pracy zawodowej w firmach CRO i innowacyjnych firmach farmaceutycznych zdobyła doświadczenie w rejestrowaniu nowych badań klinicznych oraz przygotowywaniu ośrodków badawczych do przyjęcia pacjentów. Zajmuje się nie tylko rejestracją nowych badań, ale także obsługą zmian w dokumentacji trwających badań. W swojej pracy współpracuje m. in z komisjami bioetycznymi, Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, samymi ośrodkami oraz monitorami badań klinicznych.

Jej specjalnością są formularze świadomej zgody.

Absolwentka farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

8 lipca 2020 | start 19:00

Od 2015 roku związany z przemysłem farmaceutycznym, od 2016 roku pracuje jako monitor badań klinicznych. Ma szerokie doświadczenie terapeutyczne: onkologia, gastroenterologia, reumatologia, diabetologia, immunologia, kardiologia, neurologia, choroby rzadkie. Zajmuje się badaniami klinicznymi faz II – IV odpowiadając za feasibility, start-up i monitorowanie badań klinicznych.
Członek Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl. Prowadzi szkolenia z zakresu badań klinicznych. Trener umiejętności miękkich. Ukończył kurs z zakresu zarządzania projektami PRINCE2 Foundation.
Absolwent Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeden z założycieli Polskiego Towarzystwa Studentów Farmacji (PTSF), przewodniczący lokalny i ogólnopolski. Więcej na temat jego ścieżki zawodowej można przeczytać TUTAJ oraz na profilu na LinkedIn TUTAJ.

9 lipca 2020 | start 19:00

Dyrektor projektów w PAREXEL, wiodącej firmie z sektora Contract Research Organisations. Odpowiedzialny za nadzór nad globalnymi programami i projektami badawczymi realizowanymi na zlecenie firm farmaceutycznych i biotechnologicznych. Ekspert od zarządzania projektowego certyfikowany przez Project Management Institute. Działacz Stowarzyszenia Na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce (GCPpl), od roku 2010 członek Zarządu a od 2019 roku Prezes Stowarzyszenia. Współorganizator działań statutowych Stowarzyszenia GCPpl takich jak szkolenia, warsztaty i spotkania branżowe w tym coroczne konferencje z okazji Międzynarodowego Dnia Badań Klinicznych. Koordynator działań prowadzonych przez GCPpl na rzecz poprawy przepisów prawnych i warunków prowadzenia badań klinicznych w Polsce w świetle spodziewanej ustawy o badaniach klinicznych mającej na celu umożliwić stosowanie Rozporządzenia unijnego 536/2014. Członek Komitetu Redakcyjnego oraz autor rozdziału poświęconego badaniom klinicznym w pediatrii w podręczniku „Badania Kliniczne” wydanym przez Stowarzyszenie GCPpl. Koordynator Grupy roboczej Stowarzyszenia GCPpl ds. badań klinicznych w pediatrii. Wykładowca na studiach podyplomowych oraz prelegent na branżowych konferencjach w zakresie badań klinicznych. Z wykształcenia lekarz pediatra i doktor nauk medycznych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autor i współautor artykułów dotyczących pediatrii oraz badań klinicznych publikowanych w polskich i międzynarodowych czasopismach medycznych.
Szczegółowe informacje na profilu LinkedIn.
Adres mailowy do korespondencji: ajedrzejowski@gcppl.org.pl

14 lipca 2020 | start 19:00

Associate Manager, Clinical Operations w BeiGene. Absolwentka farmacji na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Doświadczenie zdobywała pracując m. in. w Novartis, Astra Zeneca, Parexel. Obecnie pracuje w szwajcarskiej siedzibie firmy BeiGene.

15 lipca 2020 | start 19:00

Magister farmacji, absolwent Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2009 roku związany z przemysłem farmaceutycznym jako farmaceuta, specjalista ds. rozwoju i wdrożeń. Od 2010 roku pracuje w obszarze Pharmacovigilance – najpierw jako zastępca QPPV, następnie QPPV w polskiej firmie farmaceutycznej. Od 2014 roku w firmie Rapofarm Kamil Rupieta zajmuje się sprawami związanymi z Pharmacovigilance oraz bazą Eudravigilance dla kilkudziesięciu firm z polski i z zagranicy. Na co dzień zajmuje się zgłoszeniami działań niepożądanych oraz obsługą systemu Eudravigilance, głównie bazą xEVMPD. Posiada doświadczeni w przygotowywaniu RMP, PSUR, zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji w eCTD Uczestnik szeregu szkleń organizowanych przez EMA (xEVMPD, ICSR), pracowników URPLWMiPB (RMP, PSUR, Sygnały bezpieczeństwa, Wyroby Medyczne)

1 lipca 2020 | start 19:00

Ekspert w obszarze rejestracji produktów leczniczych z ponad 12-letnim doświadczeniem. Współpracuje z firmami farmaceutycznymi od 2008 roku, świadcząc usługi w zakresie oceny technologii medycznych (Health Technology Assesment HTA)oraz opracowywania dokumentacji rejestracyjnej produktów leczniczych, procedur rejestracji i zmian porejestracyjnych w tejże dokumentacji. W pracy ceni różnorodność tematów w połączeniu z systematycznym podejściem do rozwiązywanych problemów.

Szkoleniowiec, posiada doświadczenie w edukacji osób dorosłych. Przez kilka lat prowadziła zajęcia na uniwersytecie.

Więcej przeczytasz w wywiadzie TUTAJ.

2 lipca 2020 | start 19:00