fbpx

Nowe webinary z Kariera w Farmacji!

Kariera w Farmacji organizuje cykl bezpłatnych webinarów „Pierwszy krok Twojej kariery zawodowej” dla osób, które szukają pracy w firmach farmaceutycznych. Webinary odbędą się kolejno przez 3 dni – 6,7,8 kwietnia, o godzinie 19:00. Chcemy przekazać Wam, jak najwięcej motywacji i wiedzy, która przyda się Wam w pracy w branży farmaceutycznej. Jeśli rozważasz podjęcie pracy w firmie farmaceutycznej, podpowiemy Ci jak ją zdobyć.

webinary

Webinary – podstawowe informacje

Wydarzenie składać się będzie z następujących webinarów:

  • „Jak zdobyć pracę w firmie farmaceutycznej?”

Webinar| 6 kwietnia| godz. 19:00

  • „Farmaceuta jako Key Account Executive w firmie farmaceutycznej? Na czym polega praca w dziale Marketing & Sales.”

Wywiad z ekspertem z serii #insider_talk| 7 kwietnia| godz. 19:00

  • „Stanowiska w firmie farmaceutycznej”

Webinar| 8 kwietnia| godz. 19:00

Pierwszy webinar – „Jak znaleźć pracę w branży farmaceutycznej” jest idealny, jeśli szukasz pracy. Dzięki niemu dowiesz się, jak skutecznie jej szukać oraz jakie są możliwości w różnych działach firm farmaceutycznych. Jeśli skończyłeś właśnie staż zawodowy w aptece i zastanawiasz się nad przyszłością, również powinieneś wziąć udział w tym webinarze, ponieważ dowiesz się, jak zwiększyć swoją szansę na pracę w branży.

Drugi webinar, który organizujemy to „Stanowiska w firmie farmaceutycznej”. Jeśli nie jesteś pewien, jaką ścieżkę zawodową wybrać, w trakcie webinaru dowiesz się, jakie stanowiska oraz jakie predyspozycje są potrzebne w różnych działach firmy farmaceutycznej. Dzięki webinarowi, wybierzesz taką drogę kariery, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Jeszcze jedno wydarzenie, które organizujemy, to wywiad z ekspertem z serii #insider_talk, podczas którego posłuchasz o doświadczeniu farmaceuty, pracującego w dziale handlowym.

Prelegenci

Oba webinary poprowadzi mgr farm. Justyna Uman-Ntuk. Jest współtwórczynią m.in. takich projektów, jak: Kariera w Farmacji, Opieka Farmaceutyczna od Zaraz, Printed Health czy MEDmeetsTECH. Na co dzień zajmuje się pracą ze start-upami medycznymi. Wywiadu z serii #insider_talk udzieli natomiast mgr farm. Mateusz Szczybyło. Mateusz to farmaceuta, który pracuje w dziale Sales & Marketing firmy farmaceutycznej. Na co dzień pomaga firmom farmaceutycznym w docieraniu do farmaceutów.

Zapisy

Nie musisz być studentem lub absolwentem farmacji, żeby wziąć udział w naszych webinarach. Jeśli zajmujesz się pokrewnymi kierunkami: biotechnologią, chemią i nie tylko, to również znajdziesz tu dużo przydatnych informacji. Nie zwlekaj i zapisz się już teraz!

Rejestracja na webinary pod tym linkiem!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę wydarzenia na naszym profilu na Facebooku.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn