Pokaż, że praca w farmacji jest również dla Ciebie!

W całej Polsce coraz więcej farmaceutów, analityków medycznych, lekarzy, chemików czy biologów jest pożądanych na rynku pracy. Część z nich zna swoje możliwości i wie o pracy, która czeka na nich w wielu firmach farmaceutycznych czy startupach medycznych. Ale co z resztą?

Po wielu miesiącach przygotowań, organizujemy krakowską edycję wydarzenia – NAWIGATOR KARIERY W FARMACJI, którą współorganizujemy już 17 MARCA  wraz z PTSF CM UJ.
(https://karierawfarmacji.pl/nawigator2019krakow/).

Poznaj wszystkie możliwości swojego wykształcenia

„Naszym celem jest uświadomienie absolwentów, jak i obecnych studentów, jakie możliwości w branży na nich czekają. Wielu z nich, po zakończeniu studiów, dalej nie jest świadomych tego co oferuje im rynek pracy. Dla wielu praca m.in. w badaniach klinicznych, lub przy rejestracji leków to wizja nieosiągalnego zatrudnienia. Dzieje się tak, gdyż nie są informowani o o specyfice pracy, lub możliwościach doszkolenia się.” Mówi Bogdan, redaktor portalu Kariera w Farmacji, który jest organizatorem wydarzenia. ” Po trzech wydarzeniach w Warszawie, które cieszyły się znakomitą frekwencją, organizujemy wraz z PTSF CM UJ, wydarzenie w Krakowie, aby pracownicy i studenci z południa Polski, również mogli porozmawiać o różnych ścieżkach kariery.”

Konferencja targi i indywidualne konsultacje

Nawigator Kariery w Farmacji to jeden dzień, w czasie którego będzie można zgodnie z nazwą nadać kierunek swojej karierze. Uczestników czeka wiele atrakcji: konferencja, mini tragi pracy, a także możliwość indywidualnych konsultacji w zakresie ścieżki kariery, CV, czy samej rozmowy rekrutacyjnej.

Co w programie?

Bazując na analizie potrzeb osób do 5 lat po studiach farmaceutycznych lub podobnych, został skonstruowany program konferencji. Uczestnicy dowiedzą się czy w Polsce jest możliwa praca naukowca z prawdziwego zdarzenia, jak budować w mediach wizerunek eksperta by stać się influencerem, jak otworzyć własną aptekę, jakie dokumenty potrzebne są przy podejmowaniu pracy za granicą. Ostatni panel dotyczyć będzie najważniejszych aspektów przy zmianie lub poszukiwaniu pracy – jak skutecznie przejść wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej w firmie farmaceutycznej oraz jak przygotować swoje CV, LinkedIn oraz facebook by nie zniechęcić rekrutera.

Ebook o prawie pracownika przy rejestracji

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma poradnik na temat prawa pracy w formie ebooka. Rejestracja możliwa jest za pomocą strony: (http://karierawfarmacji.pl/nawigator2019krakow/).