fbpx

Pokaż, że praca w farmacji jest również dla Ciebie!

W całej Polsce coraz więcej farmaceutów, analityków medycznych, lekarzy, chemików czy biologów jest pożądanych na rynku pracy. Część z nich zna swoje możliwości i wie o pracy, która czeka na nich w wielu firmach farmaceutycznych czy startupach medycznych. Ale co z resztą?

Po wielu miesiącach przygotowań, organizujemy krakowską edycję wydarzenia – NAWIGATOR KARIERY W FARMACJI, którą współorganizujemy już 17 MARCA  wraz z PTSF CM UJ.
(https://karierawfarmacji.pl/nawigator2019krakow/).

Poznaj wszystkie możliwości swojego wykształcenia

“Naszym celem jest uświadomienie absolwentów, jak i obecnych studentów, jakie możliwości w branży na nich czekają. Wielu z nich, po zakończeniu studiów, dalej nie jest świadomych tego co oferuje im rynek pracy. Dla wielu praca m.in. w badaniach klinicznych, lub przy rejestracji leków to wizja nieosiągalnego zatrudnienia. Dzieje się tak, gdyż nie są informowani o o specyfice pracy, lub możliwościach doszkolenia się.” Mówi Bogdan, redaktor portalu Kariera w Farmacji, który jest organizatorem wydarzenia. ” Po trzech wydarzeniach w Warszawie, które cieszyły się znakomitą frekwencją, organizujemy wraz z PTSF CM UJ, wydarzenie w Krakowie, aby pracownicy i studenci z południa Polski, również mogli porozmawiać o różnych ścieżkach kariery.”

Konferencja targi i indywidualne konsultacje

Nawigator Kariery w Farmacji to jeden dzień, w czasie którego będzie można zgodnie z nazwą nadać kierunek swojej karierze. Uczestników czeka wiele atrakcji: konferencja, mini tragi pracy, a także możliwość indywidualnych konsultacji w zakresie ścieżki kariery, CV, czy samej rozmowy rekrutacyjnej.

Co w programie?

Bazując na analizie potrzeb osób do 5 lat po studiach farmaceutycznych lub podobnych, został skonstruowany program konferencji. Uczestnicy dowiedzą się czy w Polsce jest możliwa praca naukowca z prawdziwego zdarzenia, jak budować w mediach wizerunek eksperta by stać się influencerem, jak otworzyć własną aptekę, jakie dokumenty potrzebne są przy podejmowaniu pracy za granicą. Ostatni panel dotyczyć będzie najważniejszych aspektów przy zmianie lub poszukiwaniu pracy – jak skutecznie przejść wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej w firmie farmaceutycznej oraz jak przygotować swoje CV, LinkedIn oraz facebook by nie zniechęcić rekrutera.

Ebook o prawie pracownika przy rejestracji

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma poradnik na temat prawa pracy w formie ebooka. Rejestracja możliwa jest za pomocą strony: (http://karierawfarmacji.pl/nawigator2019krakow/).

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się”- rozmowa z Mateuszem Niedobą

Za nami trzecie z czterech spotkań z serii „ Zainspiruj się”, w trakcie których dostarczamy Wam dawki inspiracji do podjęcia własnej ścieżki kariery, poprzez przedstawienie postaci, które taki krok mają już za sobą. W środę 20 stycznia poznaliśmy Mateusza Niedobę,

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo