Sprawdź najnowszy kurs Monitor Badań Klinicznych w premierze 250 zł taniej!

HomeRejestracja lekówPraca w Regulatory Affairs – Wszystko co musisz wiedzieć!
praca w regulatory affairs

Praca w Regulatory Affairs – Wszystko co musisz wiedzieć!

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z branży Regulatory Affairs umożliwi Ci szybkie znalezienie informacji na temat potencjalnych pracodawców, bez żmudnego przeszukiwania sieci.

W przygotowanych przez nas bazach znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w działach Regulatory Affairs. Baza wiedzy zawiera kluczowe pojęcia i definicje związane z rejestracją leków (Regulatory Affairs, RA) oraz informacje o stanowiskach i predyspozycjach wymaganych w tej branży. Natomiast baza firm- pracodawców RA, pomoże Ci odnaleźć się na na rynku firm outsourcingowych zajmujących się usługami związanymi z rejestracją leków.

Praca w Regulatory Affairs

Praca w Regulatory Affairs obejmuje różne działy. Działy Regulatory Affairs (RA), czyli działy rejestracji leków, zajmują się przygotowywaniem dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia, a następnie finalizacji procedury rejestracyjnej leku. Osoby pracujące w działach RA odpowiedzialne są za terminowe dostarczanie wniosków o przedłużenie dopuszczenia do obrotu produktu leczniczego oraz wykonywanie czynności związanych z jego ewentualnym wycofaniem.

Działy RA są bardzo ważnymi jednostkami firm farmaceutycznych. Na pracownikach działów rejestracji leków spoczywa duża odpowiedzialność związana z terminowym składaniem dokumentacji oraz wyborem odpowiednich procedur dla rejestracji produktu leczniczego w danym kraju.

praca w regulatory affairs

Baza wiedzy

Przygotowana przez nas baza wiedzy stanowi zbiór wszystkich niezbędnych informacji związanych z pracą w RA. Znajdziesz w niej m.in. opis procedur rejestracji leków, zbiór definicji związanych z re-rejestracją leku, organami nadzorczymi oraz dokumentacją niezbędną dla prawidłowego przebiegu rejestracji leku.

Baza umożliwi Ci przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej  dziale RA. Znajdziesz w niej także opis stanowisk i możliwości rozwoju w działach rejestracji leków.

Baza pracodawców

Jeżeli interesuje cię praca w Regulatory Affairs, to przygotowaliśmy dla Ciebie Bazę pracodawców, czyli zbiór ponad 45 firm outsourcingowych świadczących usługi związane z rejestracją leków firmom i korporacjom farmaceutycznym. Praca w firmie outsourcingowej to doskonała okazja, by poznać dział rejestracji leków od podszewki. Dzięki szerokiemu zakresowi obowiązków, szybko nabędziesz dużego doświadczenia, a każdy dzień będzie przynosił wiele ciekawych wyzwań i możliwości rozwoju.

 

Już teraz zajrzyj do przygotowanych przez nas baz i skorzystaj z okazji, by rozwinąć skrzydła!

Bazę wiedzy RA znajdziesz tutaj, a bazę pracodawców tutaj.

Sprawdź naszą stronę na Facebooku, profil na Instagramie oraz grupę Praca i staże w farmacji.

Kategorie

Może Cię zainteresować

Osoba pracująca na stanowisku Market Access Lead w znacznej mierze jest odpowiedzialna za koordynację procesów refundacji produktów leczniczych firmy oraz...
Jeżeli jesteś zainteresowany rynkiem farmaceutycznym, uwielbiasz analizować dane i artykuły naukowe to stanowisko może być idealne dla Ciebie! Praca menadżera...
Możliwości rozwoju w Market Access są bardzo szerokie. Jednakże ciężko jest wyróżnić jedną ścieżkę rozwoju w tym sektorze branży farmaceutycznej....