fbpx

PRACOWNICY NA RYNKU FARMACEUTYCZNYM CHCĄ WIĘCEJ!

grafika na bloga NAWIGATOR

Farmaceuci, analitycy medyczny, lekarze, chemicy czy biolodzy stają się coraz bardziej pożądani n rynku pracy. Znajdują zatrudnienie nie tylko w aptece czy szpitalu, ale także w innych obszarach – firmach farmaceutycznych, centrach naukowych lub startupach medycznych. Coraz więcej osób szuka informacji o tych mniej i bardziej klasycznych ścieżkach rozwoju.

Odpowiedzi na to pytanie ma dostarczyć odbywające się 23 lutego w Warszawie wydarzenie – Nawigator Kariery w Farmacji (http://karierawfarmacji.pl/nawigator2019/).

Wszystkie możliwości w jednym miejscu.

Wiele osób będących na początku swojej drogi zawodowej nie jest do końca świadomych możliwości jakie oferuje rynek pracy. Regularnie trafiają do nas zapytania, gdzie znaleźć informacje o specyfice pracy np. w badaniach klinicznych, zarobkach czy możliwościach doszkolenia się.” Mówi Bogdan, redaktor portalu Kariera w Farmacji, który jest organizatorem wydarzenia. „Już po raz trzeci zapraszamy do Warszawy, żeby porozmawiać o różnych ściekach kariery”.

Konferencja targi i indywidualne konsultacje

Nawigator Kariery w Farmacji to jeden dzień, w czasie którego będzie można zgodnie z nazwą nadać kierunek swojej karierze. Uczestników czeka wiele atrakcji: konferencja, mini tragi pracy a także możliwość indywidualnych konsultacji w zakresie ścieżki kariery, CV, czy samej rozmowy rekrutacyjnej.

Co w programie?

Bazując na analizie potrzeb osób do 5 lat po studiach farmaceutycznych lub podobnych, został skonstruowany program konferencji. Uczestnicy dowiedzą się czy w Polsce jest możliwa praca naukowca z prawdziwego zdarzenia, jak budować w mediach wizerunek eksperta by stać się influencerem, jak otworzyć własną aptekę, jakie dokumenty potrzebne są przy podejmowaniu pracy za granicą. Ostatni panel dotyczyć będzie najważniejszych aspektów przy zmianie lub poszukiwaniu pracy – jak skutecznie przejść wszystkie etapy rozmowy kwalifikacyjnej w firmie farmaceutycznej oraz jak przygotować swoje CV, LinkedIn oraz facebook by nie zniechęcić rekrutera.

Ebook o prawie pracownika przy rejestracji

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma poradnik na temat prawa pracy w formie ebooka. Rejestracja możliwa jest za pomocą strony: (http://karierawfarmacji.pl/nawigator2019/).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn