Ruszamy z akcją #coztąkarierą!

Recenzja kursów od Kariera w Farmacji live? Postanowiliśmy zaprosić osoby, które na pewno znacie ze swojego Instagrama, żeby oceniły w sposób szczery i niezależny nasze kursy i podzieliły się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Od dziś ruszamy z akcją #coztąkarierą!

Ruszamy z akcją #coztąkarierą, do której zaprosiliśmy osoby, które na pewno znacie ze swojego Instagrama. Śledząc ich konta możecie przyglądać się temu, jak wykonują i oceniają kursy online Kariera w Farmacji. Wśród kursów on-line, o których recenzję poprosiliśmy znajdują się zarówno kursy ze ścieżki badań klinicznych (Kurs Clinical Trial Associate, Monitor Badań Klinicznych oraz Study Strat-up Specialist) oraz kursy Specjalista ds. Pharmacovigilance oraz Specjalista ds. Rejestracji leków.

Akcja #coztąkarierą

Podczas akcji #coztąkarierą, będziecie mogli poznać w pełni szczere opinie na temat naszych kursów oraz sprawdzić to, jak nasze kursy wyglądają od środka, zaglądając na Instagrama naszego lub naszych recenzentów.
Na przestrzeni kolejnego miesiąca będziemy wraz z naszymi recenzentami dzielili się z Wami spostrzeżeniami i opiniami na temat poszczególnych kursów, a w październiku będziecie mogli poznać ich pełną ocenę w podsumowaniu pracy z kursem.

Nasi recenzenci

Do udziału w naszej akcji zaprosiliśmy studentów (i nie tylko) farmacji, medycyny, analityki medycznej, biotechnologii, biotechnologii medycznej oraz chemii. Zależało nam na tym, aby nasze kursy mogły ocenić i sprawdzić osoby, które studiują na różnych kierunkach i mają różne doświadczenie związane z branżą farmaceutyczną.

Recenzję naszych kursów będziecie mogli zobaczyć u :
@atorwastatyna 👉Kurs Monitor badań klinicznych
@lekarz_i_farmaceuta 👉Kursy Clinical Trial Associate (Jacek) oraz Specjalista ds. Pharmacovigilance (Ada)
@biotechbe 👉Kurs Monitor badań klinicznych
@inthelabcoat 👉Kurs Clinical Trial Associate
@lab.oratoryjnie 👉Kurs Clinical Trial Associate
@farmaceutyczny_pamietnik 👉Kurs Study Start-up Specialist
@gf_medstudent
@strzala_na_biotechu

Nie możemy się już doczekać niezależnych opinii naszych recenzentów, mamy nadzieję, że Wy także! Podczas samej akcji w żaden sposób nie będziemy ingerować i wpływać na treść przygotowywanych przez naszych recenzentów opinii, dlatego możecie być pewni ich 100% szczerości i niezależności.

Stay tuned!

Pamiętajcie, że poza kursami na naszej stronie możecie znaleźć wiele bezpłatnych źródeł wiedzy, takich jak baza wiedzy- badania kliniczne oraz baza firm- pracodawców CRO. Ponadto co poniedziałek na naszym blogu ukazuje się świeżutki artykuł dotyczący badań klinicznych, a ostatni dotyczący działów firm farmaceutycznych związanych z badaniami klinicznymi możesz znaleźć tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Działy firm farmaceutycznych | badania kliniczne

Wcześniej pisaliśmy już o tym w jakich firmach i instytucjach możesz podjąć pracę w badaniach klinicznych. Dziś chcemy przybliżyć Ci działy firm farmaceutycznych oraz CRO, które związane są z badaniami klinicznymi i w których także możesz szukać zatrudnienia. Zaczynajmy! Pewnie

Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na badania kliniczne?

Wirus SARS-CoV- 2 zmienił porządek pracy całej branży farmaceutycznej. Przejście na  prace zdalną, wydaje się być tylko wierzchołkiem góry lodowej. Jak pandemia COVID-19 wpłynęła na badania kliniczne? Czego możemy spodziewać się w najbliższym czasie? Zabłyśnij na rozmowie rekrutacyjnej lub podczas

Możliwości pracy w ośrodku badań klinicznych

Badania kliniczne, nie mogłyby być prowadzone bez udziału ośrodków badawczych, w których prowadzi się rekrutację pacjentów, przeprowadza wizyty kontrolne, zaopatrza się pacjenta w leki oraz czuwa się nad realizacją protokołu badania. Jakie są możliwości pracy w ośrodku badań klinicznych? Możliwości

Interesariusze badań klinicznych

Pozostając w temacie badań klinicznych nie sposób pominąć tak istotnej kwestii jak interesariusze badań klinicznych. Kim są i co powinieneś o nich wiedzieć? Zapraszamy do lektury 🙂 Interesariusze badań klinicznych to osoby i instytucje zaangażowane w przebieg badania od momentu

Przewiń do góry