fbpx

Ruszamy z akcją #coztąkarierą!

Recenzja kursów od Kariera w Farmacji live? Postanowiliśmy zaprosić osoby, które na pewno znacie ze swojego Instagrama, żeby oceniły w sposób szczery i niezależny nasze kursy i podzieliły się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Od dziś ruszamy z akcją #coztąkarierą!

Ruszamy z akcją #coztąkarierą, do której zaprosiliśmy osoby, które na pewno znacie ze swojego Instagrama. Śledząc ich konta możecie przyglądać się temu, jak wykonują i oceniają kursy online Kariera w Farmacji. Wśród kursów on-line, o których recenzję poprosiliśmy znajdują się zarówno kursy ze ścieżki badań klinicznych (Kurs Clinical Trial Associate, Monitor Badań Klinicznych oraz Study Strat-up Specialist) oraz kursy Specjalista ds. Pharmacovigilance oraz Specjalista ds. Rejestracji leków.

Akcja #coztąkarierą

Podczas akcji #coztąkarierą, będziecie mogli poznać w pełni szczere opinie na temat naszych kursów oraz sprawdzić to, jak nasze kursy wyglądają od środka, zaglądając na Instagrama naszego lub naszych recenzentów.
Na przestrzeni kolejnego miesiąca będziemy wraz z naszymi recenzentami dzielili się z Wami spostrzeżeniami i opiniami na temat poszczególnych kursów, a w październiku będziecie mogli poznać ich pełną ocenę w podsumowaniu pracy z kursem.

Nasi recenzenci

Do udziału w naszej akcji zaprosiliśmy studentów (i nie tylko) farmacji, medycyny, analityki medycznej, biotechnologii, biotechnologii medycznej oraz chemii. Zależało nam na tym, aby nasze kursy mogły ocenić i sprawdzić osoby, które studiują na różnych kierunkach i mają różne doświadczenie związane z branżą farmaceutyczną.

Recenzję naszych kursów będziecie mogli zobaczyć u :
@atorwastatyna 👉Kurs Monitor badań klinicznych
@lekarz_i_farmaceuta 👉Kursy Clinical Trial Associate (Jacek) oraz Specjalista ds. Pharmacovigilance (Ada)
@biotechbe 👉Kurs Monitor badań klinicznych
@inthelabcoat 👉Kurs Clinical Trial Associate
@lab.oratoryjnie 👉Kurs Clinical Trial Associate
@farmaceutyczny_pamietnik 👉Kurs Study Start-up Specialist
@gf_medstudent
@strzala_na_biotechu

Nie możemy się już doczekać niezależnych opinii naszych recenzentów, mamy nadzieję, że Wy także! Podczas samej akcji w żaden sposób nie będziemy ingerować i wpływać na treść przygotowywanych przez naszych recenzentów opinii, dlatego możecie być pewni ich 100% szczerości i niezależności.

Stay tuned!

Pamiętajcie, że poza kursami na naszej stronie możecie znaleźć wiele bezpłatnych źródeł wiedzy, takich jak baza wiedzy- badania kliniczne oraz baza firm- pracodawców CRO. Ponadto co poniedziałek na naszym blogu ukazuje się świeżutki artykuł dotyczący badań klinicznych, a ostatni dotyczący działów firm farmaceutycznych związanych z badaniami klinicznymi możesz znaleźć tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się”- rozmowa z Mateuszem Niedobą

Za nami trzecie z czterech spotkań z serii „ Zainspiruj się”, w trakcie których dostarczamy Wam dawki inspiracji do podjęcia własnej ścieżki kariery, poprzez przedstawienie postaci, które taki krok mają już za sobą. W środę 20 stycznia poznaliśmy Mateusza Niedobę,

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo