Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych to nasz najnowszy projekt, który pomoże Ci zdobyć posadę marzeń w branży badań klinicznych. Jak działa ścieżka? Czytaj dalej!

 

Branża badań klinicznych jest jednym z najbardziej dynmicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej. Stanowiska w działach Clinical Trials są niezwykle oblegane, a wiedza na temat badań klinicznych, którą możesz wykazać się na pierwszych etapach rekrutacji, to niemal krok milowy w Twojej karierze. Naszym nowym projektem, którym jest ścieżka kariery w badaniach klinicznych, chcemy pomóc Ci objąć wymarzone stanowisko.

Jak działa ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Jeśli zakupiłeś już nasz kurs Clinical Trial Associate, to na każdy kolejny kurs znajdujący się w ścieżce badań klinicznych,  otrzymasz od nas rabat w wysokości 50%.

Jakie kursy obejmuje ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Kursy znajdujące się w ścieżce kariery w badaniach klinicznych to kurs Clinical Trial Associate, kurs Study Start-up Specialist oraz  kurs Monitor badań klinicznych.

Jeśli zakupiłeś już kurs Clinical Trial Associate, to na kolejny kurs dotyczący badań klinicznych (Study Start-up Specialist lub kurs Monitor Badań Klinicznych) zniżka zostanie automatycznie naliczona w Twoim koszyku zakupowym.

Osoby, które już wcześniej wykupiły więcej niż jeden kurs z badań proszone są o kontakt: kontakt@karierawfarmacji.pl

Dlaczego warto?

Rozpoczęcie ścieżki kariery w badaniach klinicznych daje możliwość pełnego przygotowania się do pracy w badaniach klinicznych i przebicia się na rozmowie rekrutacyjnej, a tym samym szybszego znalezienia pracy marzeń. Dzięki ścieżce niewątpliwe zwiekszysz swoje szanse na zdobycie pierwszej posady w branży badań klinicznych.

Czy tylko w badaniach klinicznych?

Nasza pierwsza ścieżka kariery dotyczy obszaru Clinical Trials (badań klinicznych), ale planujemy kolejne, między innymi z Pharmacovigilance.

Informacje o kolejnych ścieżkach kariery będziemy publikować na naszym blogu, Facebooku, Instagramie i LinkedIn .

Stay tuned!

Koniecznie zajrzyj także do naszej bazy wiedzy o badaniach klinicznych, w której umieściliśmy niezbędne definicje i pojęcia, które ułatwią Ci rozpoczęcie kursów na naszej platformie. Bazę wiedzy znajdziesz tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Pharmacovigilance i Medical Monitoring | badania kliniczne

Monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii dotyczy nie tylko leków już dostępnych na rynku, ale także tych będących w fazie badań klinicznych. Pharmacovigilance i Medical Monitoring, to dwa bardzo ważne działy, nadzorujące jakość prowadzonego badania klinicznego. Czym różnią się od siebie stanowiska Pharmacovigilance

Rozmowa kwalifikacyjna w badaniach klinicznych

Rozmowa kwalifikacyjna podczas rekrutacji na staż czy pierwsze stanowisko w badaniach klinicznych jest bardzo dużym przeżyciem. Na co zwrócić uwagę, przygotowując się do pierwszej rozmowy rekrutacyjnej? Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka wskazówek dzięki którym świetnie zaprezentujesz się podczas każdej rozmowy kwalifikacyjnej.

Gdzie szukać staży w badaniach klinicznych?

Decyzja podjęta- chcesz rozwijać się w kierunku badań klinicznych. Pozostaje jednak pytanie gdzie szukać staży w badaniach klinicznych? Mamy dla Ciebie kilka wskazówek jak ułatwić sobie to zadanie. Kursy i wiedza teoretyczna stanowią doskonałą podstawę do rozpoczęcia swojej kariery w

Przewiń do góry