Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych to nasz najnowszy projekt, który pomoże Ci zdobyć posadę marzeń w branży badań klinicznych. Jak działa ścieżka? Czytaj dalej!

Branża badań klinicznych jest jednym z najbardziej dynmicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej. Stanowiska w działach Clinical Trials są niezwykle oblegane, a wiedza na temat badań klinicznych, którą możesz wykazać się na pierwszych etapach rekrutacji, to niemal krok milowy w Twojej karierze. Naszym nowym projektem, którym jest ścieżka kariery w badaniach klinicznych, chcemy pomóc Ci objąć wymarzone stanowisko.

Jak działa ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Jeśli zakupiłeś już nasz kurs Clinical Trial Associate, to na każdy kolejny kurs znajdujący się w ścieżce badań klinicznych,  otrzymasz od nas rabat w wysokości 50%.

Jakie kursy obejmuje ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Kursy znajdujące się w ścieżce kariery w badaniach klinicznych to kurs Clinical Trial Associate, kurs Study Start-up Specialist oraz  kurs Monitor badań klinicznych.

Jeśli zakupiłeś już kurs Clinical Trial Associate, to na kolejny kurs dotyczący badań klinicznych (Study Start-up Specialist lub kurs Monitor Badań Klinicznych) zniżka zostanie automatycznie naliczona w Twoim koszyku zakupowym.

Osoby, które już wcześniej wykupiły więcej niż jeden kurs z badań proszone są o kontakt: kontakt@karierawfarmacji.pl

Dlaczego warto?

Rozpoczęcie ścieżki kariery w badaniach klinicznych daje możliwość pełnego przygotowania się do pracy w badaniach klinicznych i przebicia się na rozmowie rekrutacyjnej, a tym samym szybszego znalezienia pracy marzeń. Dzięki ścieżce niewątpliwe zwiekszysz swoje szanse na zdobycie pierwszej posady w branży badań klinicznych.

Czy tylko w badaniach klinicznych?

Nasza pierwsza ścieżka kariery dotyczy obszaru Clinical Trials (badań klinicznych), ale planujemy kolejne, między innymi z Pharmacovigilance.

Informacje o kolejnych ścieżkach kariery będziemy publikować na naszym blogu, Facebooku, Instagramie i LinkedIn .

Stay tuned!

Koniecznie zajrzyj także do naszej bazy wiedzy o badaniach klinicznych, w której umieściliśmy niezbędne definicje i pojęcia, które ułatwią Ci rozpoczęcie kursów na naszej platformie. Bazę wiedzy znajdziesz tutaj.

Sprawdź sam!

Wszystko co powinieneś wiedzieć o badaniach klinicznych!

 

Baza wiedzy- badania kliniczne

 

Baza firm CRO

 

Kurs on-line
Clinical Trial Associate

 

Kurs on-line Monitor badań klinicznych

 

Kurs on-line Study Strat-up Specialist

Ta treść jest dla Ciebie interesująca? Podziel się nią w mediach społecznościowych

Share on linkedin
LinkedIn
Share on facebook
Facebook
Share on email
Email
Share on twitter
Twitter

Może Cię zainteresuje...