Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych to nasz najnowszy projekt, który pomoże Ci zdobyć posadę marzeń w branży badań klinicznych. Jak działa ściezka? Czytaj dalej!

Branża badań klinicznych jest jednym z najbardziej dynmicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej. Stanowiska w działach Clinical Trials są niezwykle oblegane, a wiedza na temat badań klinicznych, którą możesz wykazać się na pierwszych etapach rekrutacji, to niemal krok milowy w Twojej karierze. Naszym nowym projektem, którym jest ścieżka kariery w badaniach klinicznych, chcemy pomóc Ci objąć wymarzone stanowisko.

Jak działa ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Jeśli zakupiłeś już nasz kurs Clinical Trial Associate, to na każdy kolejny kurs znajdujący się w ścieżce badań klinicznych,  otrzymasz od nas rabat w wysokości 50%.

Jakie kursy obejmuje ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Kursy znajdujące się w ścieżce kariery w badaniach klinicznych to kurs Clinical Trial Associate, kurs Study Start-up Specialist oraz najnowszy kurs Monitor badań klinicznych.

Jeśli zakupiłeś już kurs Clinical Trial Associate, to na kolejny kurs dotyczący badań klinicznych (Study Start-up Specialist lub kurs Monitor Badań Klinicznych) zniżka zostanie automatycznie naliczona w Twoim koszyku zakupowym.

W przypadku kursu Monitor badań klinicznych, obecnie rabat naliczany jest od ceny w przedsprzedaży.

Osoby, które już wcześniej wykupiły więcej niż jeden kurs z badań proszone są o kontakt: kontakt@karierawfarmacji.pl

Dlaczego warto?

Rozpoczęcie ścieżki kariery w badaniach klinicznych daje możliwość pełnego przygotowania się do pracy w badaniach klinicznych i przebicia się na rozmowie rekrutacyjnej, a tym samym szybszego znalezienia pracy marzeń. Dzięki ścieżce niewątpliwe zwiekszysz swoje szanse na zdobycie pierwszej posady w branży badań klinicznych.

Czy tylko w badaniach klinicznych?

Nasza pierwsza ścieżka kariery dotyczy obszaru Clinical Trials (badań klinicznych), ale planujemy kolejne, między innymi z Pharmacovigilance.

Informacje o kolejnych ścieżkach kariery będziemy publikować na naszym blogu, Facebooku, Instagramie i LinkedIn .

Stay tuned!

Koniecznie zajrzyj także do naszej bazy wiedzy o badaniach klinicznych, w której umieściliśmy niezbędne definicje i pojęcia, które ułatwią Ci rozpoczęcie kursów na naszej platformie. Bazę wiedzy znajdziesz tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

O pracy Koordynatora badań klinicznych #insider_talk Martyna Sojka

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Martyna Sojka, absolwentka Collegium Medicum UJ, której obecna praca związana jest z obszarem badań klinicznych. Co należy do obowiązków koordynatora badań klinicznych? Jak wyglądały pierwsze dni pracy na tym stanowisku i jakie umiejętności

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego

Wygraj kurs Clinical Trial Associate

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać kurs Clinical Trial Associate! Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.   Konkurs „Wygraj kurs Clinical Trial Associate” ogłosiliśmy na naszym profilu na Instagramie. Aby wziąć w nim udział wystarczy

Przewiń do góry