fbpx

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych to nasz najnowszy projekt, który pomoże Ci zdobyć posadę marzeń w branży badań klinicznych. Jak działa ścieżka? Czytaj dalej!

 

Branża badań klinicznych jest jednym z najbardziej dynmicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej. Stanowiska w działach Clinical Trials są niezwykle oblegane, a wiedza na temat badań klinicznych, którą możesz wykazać się na pierwszych etapach rekrutacji, to niemal krok milowy w Twojej karierze. Naszym nowym projektem, którym jest ścieżka kariery w badaniach klinicznych, chcemy pomóc Ci objąć wymarzone stanowisko.

Jak działa ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Jeśli zakupiłeś już nasz kurs Clinical Trial Associate, to na każdy kolejny kurs znajdujący się w ścieżce badań klinicznych,  otrzymasz od nas rabat w wysokości 50%.

Jakie kursy obejmuje ścieżka kariery w badaniach klinicznych?

Kursy znajdujące się w ścieżce kariery w badaniach klinicznych to kurs Clinical Trial Associate, kurs Study Start-up Specialist oraz  kurs Monitor badań klinicznych.

Jeśli zakupiłeś już kurs Clinical Trial Associate, to na kolejny kurs dotyczący badań klinicznych (Study Start-up Specialist lub kurs Monitor Badań Klinicznych) zniżka zostanie automatycznie naliczona w Twoim koszyku zakupowym.

Osoby, które już wcześniej wykupiły więcej niż jeden kurs z badań proszone są o kontakt: kontakt@karierawfarmacji.pl

Dlaczego warto?

Rozpoczęcie ścieżki kariery w badaniach klinicznych daje możliwość pełnego przygotowania się do pracy w badaniach klinicznych i przebicia się na rozmowie rekrutacyjnej, a tym samym szybszego znalezienia pracy marzeń. Dzięki ścieżce niewątpliwe zwiekszysz swoje szanse na zdobycie pierwszej posady w branży badań klinicznych.

Czy tylko w badaniach klinicznych?

Nasza pierwsza ścieżka kariery dotyczy obszaru Clinical Trials (badań klinicznych), ale planujemy kolejne, między innymi z Pharmacovigilance.

Informacje o kolejnych ścieżkach kariery będziemy publikować na naszym blogu, Facebooku, Instagramie i LinkedIn .

Stay tuned!

Koniecznie zajrzyj także do naszej bazy wiedzy o badaniach klinicznych, w której umieściliśmy niezbędne definicje i pojęcia, które ułatwią Ci rozpoczęcie kursów na naszej platformie. Bazę wiedzy znajdziesz tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Najnowszy kurs-online! Pharmacovigilance: Plan Zarządzania Ryzykiem (RMP)

Nasz najnowszy kurs, o który tak często pytaliście jest już dostępny w przedsprzedaży! Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie! Podczas kursu Pharmacovigilance: Plan Zarządzania Ryzykiem (RMP) dowiesz się się między innymi jak tworzyć dokumentację związaną z RMP oraz plan zarządzania ryzykiem.

Jaki powinien być wizerunek farmaceuty? #insider_talk Iwona Napierala

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Iwona Napierala. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie Employer Branding and CSR Specialist w Dr.Max. Rozmawiamy o pracy pełnej wyzwań, wizerunku farmaceuty i przepisie na sukces w farmacji. Zapraszamy do lektury! Skąd wzięło

Baza pracodawców- firmy CRO

Badania kliniczne to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej.  Jeśli rozważasz karierę związaną z monitorowaniem badań klinicznych, koniecznie sprawdź naszą bazę pracodawców- firmy CRO (Contract Research Organizations)! Baza pracodawców- firmy CRO, obejmuje zarówno polskie jak i europejskie

Pharmacovigilance i Medical Monitoring | badania kliniczne

Monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii dotyczy nie tylko leków już dostępnych na rynku, ale także tych będących w fazie badań klinicznych. Pharmacovigilance i Medical Monitoring, to dwa bardzo ważne działy, nadzorujące jakość prowadzonego badania klinicznego. Czym różnią się od siebie stanowiska Pharmacovigilance

Przewiń do góry