Stanowiska w Badaniach Klinicznych – Clinical Project Manager

Clinical Project Manager

Pracując ponad 5 lat w badaniach klinicznych możesz liczyć na zatrudnienie na stanowisku Clinical Project Manager. CPA dba o terminową realizację projektów i zapewnia o najwyższej jakości usług, zapewnia odpowiednie wyszkolenie pracowników, opracowuje szkolenia, również opracowuje, modyfikuje poszczególne projekty, aby zapewnić spójność działań. Clinical Project Manager pełni fukncję reprezentatywną w spotkaniach ze sponsorami badań, ekspertami itp., nadzoruje wizyty prowadzone przez CRAs i weryfikuje dokumentację.

Oprócz ponad 5 letniego doświadczenia w badaniach klinicznych, wymagania są bardzo podobne do niższych stanowisk w badaniach klinicznych. Musisz koniecznie być  absolwentem kierunków medycznych (ewentualnie: wykształcenie w innej dziedzinie uzupełnione szkoleniami i doświadczeniem), biegle mówić i pisać w języku angielskim, umiejętnie korzystać z komputera, pakietu Office i urządzeń mobilnych, posiadać prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobrze znać wytyczne ICH i GMP. Ponadto powinieneś być osobą o doskonałych umiejętnościach komunikacyjnych, z umiejętnością podejmowania trudnych decyzji. Osobą o świetnych zdolnościach organizacyjnych, z doświadczeniem w zarządzaniu. Otwartą na stałe poszerzanie wiedzy.

Praca Clinical Projest Managera to nie tylko praca biurowa ale również spotkania i delegacje. Jest bardzo wymagająca przez bezpośredni kontakt z wieloma osobami, ale odbija się to również na wypłacie, która zaczyna się od 14 tys. zł a kończy na ponad 16 tys. złotych.

 

Sprawdź również opisy innych stanowisk