Stanowiska w Rejestracji Leków – Regulatory Affairs Director

Regulatory Affairs Director

Udało się! Zaproponowano Ci stanowisko Dyrektora Działu Rejestracji Leków!
Jest to najwyższe i najbardziej odpowiedzialne stanowisko przy Rejestracji Leków.

Dla formalności wymagania podjęcia pracy jako dyrektor to wykształcenie wyższe o profilu medycznym, farmaceutycznym, biologicznym lub pokrewnym, dobra znajomość polskich i europejskich przepisów w zakresie prawa farmaceutycznego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, praktyczna znajomości programów MS Office (Word, Excel, Power Point), a także znajomość lokalnych i europejskich przepisów dotyczących uzyskania pozwoleń na prowadzenie badań klinicznych.

Każda osoba na podobnym stanowisko to osoba o doskonałych umiejętnościach przywódczych, doświadczona w zarządzaniu ludźmi. Posiadająca świetne umiejętności analityczne, umiejętności pracy pod presją,oraz  na stresującymi i odpowiedzialnym stanowisku.

Oczywiście wymagane jest również minimum 8-10 letnie doświadczenie w branży RA, minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu (wysoce preferowane jest doświadczenie w zarządzaniu RA), oraz pierwszeństwo mają osoby pełniące wcześniej funkcje RA Coordinatora.

Jako Dyrektor Twoje obowiązki to:

– Krytyczna ocena całej dokumentacji rejestracyjnej
– Przeglądanie i zatwierdzanie protokołów, raportów i dokumentów rejestracyjnych
– Planowanie harmonogramów poszczególnych projektów RA
– Bieżące rozwiązywanie problemów
– Nadzorowanie współpracy działu RA z innymi pionami
– Nadzór nad budżetem, zasobami działu, udział w rekrutacji
– Współpraca z RA Directors innych jednostek i funkcja reprezentacyjna w takich kontaktach
– Zapewnia profesjonalizm, najwyższą jakość usług w zakresie RA oraz stałe szkolenie swoich pracowników

Sprawdź również opisy innych stanowisk !

Podziel się:

Czytaj dalej

Powiązane posty

Jak efektywnie planować swoją karierę w czasach pandemii?

Nowy cykl bezpłatnych webinarów Jak efektywnie planować swoją karierę w czasach pandemii? jest już dla Was dostępny!  Podczas spotkań on-line  dowiesz się więcej o branży farmaceutycznej i zwiększysz szanse na zdobycie pracy swoich marzeń.  Jakie tematy poruszymy podczas webinarów? 1. Praca

Jak w czasie pandemii zwiększyć szansę na zdobycie pracy? WEBINAR

Zapraszamy na bezpłatny webinar: Jak w czasie pandemii zwiększyć szansę na zdobycie pracy? Praktyczne wskazówki jak zoptymalizować profil na LinkedIn. Nie czekaj na koniec pandemii, działaj już dziś! Obecna sytuacja epidemiologiczna jest bardzo niepewna. Każdego dnia dowiadujemy się czegoś nowego

Jak dostać dobrze płatną pracę w firmie farmaceutycznej?

Praca w firmach farmaceutycznych kojarzy się z wysokimi biurowcami, komfortowymi warunkami pracy i… bardzo dobrym wynagrodzeniem. I słusznie. Jak pokazuje z Raport Płacowy Hays, wynagrodzenia w farmacji są dużo wyższe niż w innych sektorach, a „branża farmaceutyczna pozostaje jedną z

Platforma PierwszyStół.pl – nowa strona i nowe możliwości

Od początku 2020 roku platforma PierwszyStół.pl (e-learning dla farmaceutów) przechodziła aktualizację, czego wyrazem było zamknięcie możliwości zakupu abonamentów. Było to spowodowane przekształcaniem modelu, w jakim od teraz można korzystać z płatnych kursów oraz uproszczeniem użytkowania samej platformy. Co zamiast abonamentów?

Przewiń do góry