Wszytskie artykuły

Stanowiska w Rejestracji Leków – Regulatory Affairs Assistant

Regulatory Affairs Assistant

Regulatory Affairs Assistant

Mimo skomplikowanej angielskiej nazwy tego stanowiska, będziesz Asystentem(ką) w Dziale RA

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy: weryfikacja dokumentacji dotyczącej produktów leczniczych (opakowań produktów leczniczych pod względem zgodności z wymogami prawnymi organu rejestracyjnego, procedurami i standardami bezpieczeństwa firmy; przygotowanie zgłoszeń rejestracyjnych produktów leczniczych w trakcie badań oraz produktów znajdujących się na rynku; administracja prowadzonych procesów rejestracyjnych; archiwizacja dokumentacji związanej z prowadzeniem procesów rejestracyjnych; przygotowanie raportów/zestawień na potrzeby prowadzonych procesów; koordynacja tłumaczeń dokumentów zgłoszeniowych; oraz wsparcie w zakresie zadań administracyjno-organizacyjnych dla członków zespołu. Praca w większości jest pracą przy komputerze.

 

Idealny kandydat na to stanowisko to osoba, która ma wykształcenie wyższe (mile widziane jest tutaj wykształcenie na kierunku: farmacja/medycyna/biologia/chemia), zna bardzo dobrze język angielski w piśmie i mowie oraz zna pakiet biurowy MS Office. Jednakże osoba ta powinna mieć obeznanie w pracy w firmach farmaceutycznych, doświadczenie w zakresie zadań administracyjno-biurowych związanych z zarządzaniem dokumentacją i archiwizowaniem, oraz posiadać znajomość podstawowych aspektów lokalnych procedur rejestracyjnych.

Wynagrodzenie na stanowisku Regulatory Affairs Assistant jest trudne do określenia, gdyż zależy od firmy zatrudniającej.

Sumiennie pełniąc powierzone zadania, możesz oczekiwać awansu na stanowisko Junior RA Specialist.

 

Sprawdź również opisy innych stanowisk !

Ta treść jest dla Ciebie interesująca? Podziel się nią w mediach społecznościowych

LinkedIn
Facebook
Twitter