[vc_headings borderclr=”#000000″ titlesize=”40px” titleclr=”#000000″]

SZKOLENIE PHARMACOVIGILANCE – POZIOM ZAAWANSOWANY

[/vc_headings]

grafika PV szkolenie

Zdobądź pracę w Pharmacovigilance!

Szkolenie Pharmacovigilance – poziom zaawansowany – 29 CZERWCA 2019

Weź udział w całodniowym szkoleniu a:

  1. Zdobędziesz wiedzę, która pomoże Ci zabłysnąć na rozmowie kwalifikacyjnej!
  2. Otrzymasz certyfikat potwierdzający zdobyte umiejętności, który umieścisz w CV i na LinkedIn
  3. Będziesz bardziej atrakcyjny na rynku pracy!

Dlaczego warto?

POZNAJ PRACĘ SPECJALISTY

Poznasz narzędzia oraz raporty z którymi pracują specjaliści Pharmacovigilance. Pod okiem szkoleniowca wykonasz kilka ćwiczeń, m. in wprowadzisz produkt do bazy xEVMPD oraz dowiesz się jak przesyłać zgłoszenie przez aplikację EV Web.

OTRZYMAJ CERTYFIKAT

Na zakończenie szkolenia otrzymasz imienny certyfikat, który zawiera informacje o zakresie tematycznym i ilości godzin które poświęciłeś na szkolenia. Certyfikat możesz wykorzystać przy rozmowie kwalifikacyjnej, a informacje o skończonym kursie umieścić w CV oraz na LinkedIn!

POSZERZ WIEDZĘ

Pracujesz już w Pharmacovigilance i chcesz poszerzyć wiedzę, dowiedzieć się więcej na temat PSUR czy RMP. Interesuje Cię, jak w innych firmach wygląda praca w działach PV oraz jak samodzielnie prowadzić wszystkie raporty. W czasie szkolenia poszerzysz swoją wiedzę, możesz porozmawiać z innymi osobami z branży oraz lepiej poznać rynek!

Jak wygląda szkolenie?

PRAKTYKA I TEORIA

Szkolenie składa się z części praktycznej i teoretycznej. Poznasz narzędzia, raporty i bazy z których korzystają pracownicy działów Pvarmacovigilance i dowiesz się, jak z nich w praktyce korzystać. Jeśli będziesz mieć pytania o rzeczy, których nie poruszymy na szkoleniu – nasz szkoleniowiec postara się na nie odpowiedzieć!

SZKOLENIOWCY – PRAKTYCY

Przygotowując program zaprosiliśmy do współpracy praktyków, którzy na co dzień pracują w działach Pharmacovigilance, byś miał pewność, że dostarczamy tyko aktualnej, praktycznej wiedzy! To u nas dowiesz się o plusach i minusach tej ścieżki zawodowej, dowiesz się jak stawiać pierwsze kroki oraz poznasz rynek. To najbardziej efektywny sposób, byś mógł zadecydować o swojej przyszłości.

Prowadzący

TOMASZ PŁATEK

Magister farmacji, absolwent Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2009 roku związany z przemysłem farmaceutycznym jako farmaceuta, specjalista ds. rozwoju i wdrożeń. Od 2010 roku pracuje w obszarze Pharmacovigilance – najpierw jako zastępca QPPV, następnie QPPV w polskiej firmie farmaceutycznej. Od 2014 roku w firmie Rapofarm Kamil Rupieta zajmuje się sprawami związanymi z Pharmacovigilance oraz bazą Eudravigilance dla kilkudziesięciu firm z polski i z zagranicy. Na co dzień zajmuje się zgłoszeniami działań niepożądanych oraz obsługą systemu Eudravigilance, głównie bazą xEVMPD. Posiada doświadczeni w przygotowywaniu RMP, PSUR, zajmuje się przygotowywaniem dokumentacji w eCTD Uczestnik szeregu szkleń organizowanych przez EMA (xEVMPD, ICSR), pracowników URPLWMiPB (RMP, PSUR, Sygnały bezpieczeństwa, Wyroby Medyczne).

Program

Część I: system Pharmacovigilance w firmie farmaceutycznej – PSMF i SOPy,

Część II: System Eudravigilance – rejestracja firmy, utrzymywanie systemu (OMS, EVWeb, xEVMPD)

Cześć III: Ćwiczenia praktyczne – wprowadzenie produktów do bazy xEVMPD, przesyłanie zgłoszenia przy użyciu aplikacji EV Web

Część IV: PSUR – Raport Okresowy o Bezpieczeństwie Produktu Leczniczego – wymagania i praktyczne wskazówki

Część V: RMP – Plan Zarządzania Ryzykiem Produktu Leczniczego – wymagania i praktyczne wskazówki

Część VI: Przegląd literatury oraz Signal Detection – krótkie omówienie.

Lokalizacja

Sale Hrubieszowska
ul. Hrubieszowska 6a
01-209 Warszawa

Co zawiera cena szkolenia?

Jednodniowe szkolenie z pharmacovigilance kosztuje 400 zł brutto w I puli biletów do 15 czerwca, oraz 500zł w II puli biletów od 16 czerwca.
Cena ta zawiera: wstęp na warsztaty, komplet materiałów szkoleniowych, imienny certyfikat oraz lunch.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA I BILETY

Regulamin uczestnictwa w szkoleniu znajdą Państwo TUTAJ – REGULAMIN

Rodzaj biletu Cena Koszyk
WARSZAWA: Szkolenie Pharmacovigilance - poziom zaawansowany |29.06.19|Warszawa| 500.00 

Czytaj dalej