Lekcja 1, Temat 1
W trakcie

Plan i format kursu Evidence Based Medicine w teorii i praktyce

Przeczytaj, zanim rozpoczniesz!

Formaty treści

Kurs składać się będzie z następujących formatów treści:

  • nagrania wideo – wprowadzenie do poszczególnych tematów,
  • nagrania audio połączone z korespondującymi slajdami,
  • materiały dodatkowe czyli pliki do pracy samodzielnej, dodatkowe informacje oraz podsumowania,
  • wywiad ze szkoleniowcem na temat rynku i pracy,
  • testy sprawdzające i utrwalające wiedzę.

Nawigacja

Po lewej stronie ekranu znajduje się plan kursu z podziałem na poszczególne lekcje. Do niektórych lekcji przygotowaliśmy materiały dodatkowe, które możesz pobrać i wydrukować lub (jeśli jest takie polecenie szkoleniowca) do samodzielnego uzupełnienia w części praktycznej.

W czasie pierwszego przechodzenia przez kurs, system będzie wymagał zakończenia każdej z lekcji. Przy powtórnym przeglądaniu poszczególnych lekcji – możesz wrócić do wybranej lekcji bez konieczności przechodzenia przez cały kurs.

Po obejrzeniu wideo, wykonaniu zadania lub zapoznaniu się z innymi materiałami kliknij guzik znajdujący się na dole lekcji „Następna lekcja”.

Po przejściu przez daną lekcję, w menu nawigacyjnym obok tytułu lekcji pojawi się znaczek oznaczający zakończenie etapu.

Testy

Elementem kursu są testy przypisane do wybranych lekcji. Aby przejść do kolejnej lekcji, musisz uzupełnić test. Pojawi się on na samym dole strony danej lekcji – należy kliknąć na nazwę testu i platforma przekieruje do właściwego okna.

Materiały dodatkowe

Materiały dodatkowe znajdziesz na lekcji o takiej nazwie na końcu wstępu. Materiały pobierz i wydrukuj lub zapisz w wersji cyfrowej. Miej je pod ręką by robić dodatkowe notatki, lub powtarzać materiał.