fbpx

kurs on-line z imiennym certyfikatem

Twój idealny profil na LinkedIn

prowadzący: mgr farm Justyna Uman-Ntuk

Dlaczego warto wykupić kurs?

Otrzymasz imienny certyfikat

Wybierając kurs z Kariera w Farmacji otrzymujesz certyfikat opatrzony znakiem jakości MSUES, który szczegółowo określa nową wiedzę i umiejętności, jakie zdobyłeś. Jest to świetny dodatek do Twojego CV.

Zdobędziesz wiedzę i praktykę

Dzięki formule on-line kurs zawiera więcej treści i przykładów, niż jednodniowe szkolenie o tej samej tematyce. Zdobędziesz wiedzę i przećwiczysz ją na konkretnych case study.

Zdobędziesz awans lub pracę

Poszerzając swoje kompetencje nie tylko ułatwiasz sobie wykonywanie codziennych obowiązków ale także zwiększasz swoją atrakcyjność na rynku pracy. Osoby inwestujące w swój rozwój szybciej otrzymują awanse.

Dla kogo jest ten kurs?

Osoby szukające pracy

Jeśli szukasz pracy i chcesz zwiększyć swoje szanse na powodzenie, ten kurs jest dla Ciebie.

Osoby, które skończyły studia lub są na ostatnich latach studiów i szukają docelowej pracy

Szukasz swojej pierwszej pracy w docelowej branży po lub w trakcie studiów? Nie wiesz jak pokazać dotychczasowe doświadczenie, zwłaszcza, jeśli nie jest ono bardzo bogate? Pokażemy jak atrakcyjnie pokreślić Twoje zalety.

Osoby, które są w trakcie przebranżowienia się lub zmiany stanowiska i szukają pracy

Planujesz zmianę pracy i  chcesz dać się zauważyć rekruterom a Twój profil jest nieaktualny bądź nie istnieje? Z tym kursem przeprowadzimy Cię krok po kroku przez proces jego budowy.

Osoby, które chcą budować profesjonalny wizerunek by wzmocnić swoją pozycję zawodową

Dostałeś awans lub Twoje obecne stanowisko wymaga rozmów z klientami oraz partnerami biznesowymi? Dzięki kursowi dowiesz się jak odpowiednio zadbać o profesjonalny wizerunek.

Poznaj opinię uczestników kursu

Zdecydowany by rozwinąć swoją karierę?

wykup dostęp i zdobądź imienny certyfikat

Czego się dowiesz z kursu?

Osoba, która ukończyła kurs posiada wiedzę na temat:

• Podstaw prawnych regulujących dopuszczenie do obrotu produktów leczniczych.
• Specyfiki portalu LinkedIn i możliwości jakie oferuje pracownikom szukającym zatrudnienia,
•Sposobu prezentacji dotychczasowego doświadczenia zawodowego oraz dodatkowych aktywności by budować atrakcyjny profil z perspektywy rekrutera,
•Treści jakie warto publikować, by budować profesjonalny wizerunek i zwiększać szanse na zatrudnienie,
•Metod szukania pracy za pośrednictwem portalu LinkedIn.

Osoba, która ukończyła kurs wie w jaki sposób:

•Założyć nowe konto na LinkedIn,
•Zoptymalizować poszczególne sekcje konta,
•Dodawać i generować rekomendacje oraz potwierdzenia umiejętności,
•Uzupełnić profil o treści multimedialne jak prezentacja czy wideo,
•Szukać ofert pracy z interesującej ją kategorii,
•Nawiązywać rozmowę z rekruterami,
•Budować bazę kontaktów zawodowych.

Poznaj szkoleniowca

Justyna Uman-Ntuk

Z wykształcenia farmaceutka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Jej ścieżka zawodowa odbiega od klasycznej drogi dla farmaceutów. Miała okazję spróbować pracy w Novartis w dziale Pharmacovigilance, odbyła staż w Agencji Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji pracując nad analizami farmakoekonomicznymi, prowadziła w Wielkiej Brytanii prace naukowe na temat druku 3D tabletek w ramach stypendium ERASMUS a także pracowała w aptekach sieciowych i prywatnych. Swoje miejsce znalazła jako dopiero jako przedsiębiorca. 

Prowadzi szkolenia, webinary na temat rozwoju kariery w branży farmaceutycznej, w tym na temat obecności na LinkedIn. Posiada doświadczenie w prowadzeniu warsztatów jako trener International Pharmaceutical Students Federation, prowadziła liczne szkolenia w Polsce i za granicą dla studentów farmacji.

Wykup dostęp do kursu

zdobywaj nową wiedzę i umiejętności

Jak wygląda kurs i platforma?

1

Treści ułatwiajace naukę, do których możesz wracać przez rok

Kurs dostępny jest na platformie e-learningowej Kariera w Farmacji. Z kursu możesz korzystać od razu po dokonaniu płatności (NIE jest to szkolenie on-line w formie webinaru gdzie musisz czekać na datę rozpoczęcia). Każda z lekcji porusza jedno kompletne zagadnienie umożliwiając naukę nawet gdy masz tylko godzinę czasu. Kurs możesz przechodzić we własnym tempie, wielokrotnie wracając do wybranych lekcji. Wiemy, że nie wszyscy przyswajają wiedzę w taki sam sposób, dlatego w kursie znajdziesz zróżnicowane treści ułatwiające naukę. Formaty treści:

nagrania wideo

prezentacje z głosem szkoleniowca

testy

zadania praktyczne

materiały tekstowe

Co otrzymasz w cenie kursu?

Dostęp do kursu na rok

Wykupując kurs otrzymujesz dostęp do platformy Kariera w Farmacji. Do twojego konta przypisany jest kurs. Możesz do niego wracać w dowolnym momencie przez rok od momentu zakupu.

Imienny certyfikat

Po zakończeniu kursu (przejściu przez wszystkie lekcje oraz wykonaniu testów) otrzymasz imienny certyfikat w języku polskim. Możesz otrzymać jego duplikat w języku angielskim po kontakcie indywidualnym.

Materiały dodatkowe

Do kursu dołączone są materiały dodatkowe w postaci handoutu z najważniejszymi kwestiami omawianymi w kursie. Materiał znajduje się na początku kursu i możesz go wydrukować lub korzystać z wersji elektronicznej.

Certyfikat

Po zakończeniu kursu otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający zdobyte przez Ciebie kompetencje. Certyfikat wyszczególnia wiedzę,  dokumenty, procedury i umiejętności jakie poznasz i zdobędziesz w czasie kursu.

Certyfikat pobierzesz na platformie w wersji polskiej lub po kontakcie indywidualnym w wersji angielskiej

Ucz się na wygodny dla siebie sposób

dzięki kursom na platformie Kariera w Farmacji

Plan kursu

Część I: Zanim zaczniesz działania na LinkedIn

 • LinkedIn – wszystko co musisz wiedzieć.

Część II: Profil na LinkedIn krok po kroku

 • Jak założyć konto?
 • Podstawowe parametry na LinkedIn.
 • Ustawienia konta na LinkedIn.
 • Opis i nagłówek.
 • Doświadczenie zawodowe.
 • Organizacje, stowarzyszenia i wolontariaty.
 • Publikacje i artykuły.
 • Certyfikaty i kursy.
 • Pozostałe osiągnięcia.

Cześć III: Jak wykorzystać możliwości jakie oferuje LinkedIn?

 • Budowanie sieci kontaktów.
 • Wiadomości na LinkedIn.
 • LinkedIn Jobs.
 • Kontakt bezpośredni w poszukiwaniu pracy.

Część IV: Buduj wizerunek profesjonalisty

 • Umiejętności i rekomendacje.
 • Prezentacje, wideo i inne multimedia.
 • LinkedIn Publishing.
 • Grupy tematyczne.
 • Co udostępniać i jak komentować?

Przejdź przez lekcje w swoim tempie

dzięki kursom na platformie Kariera w Farmacji

FAQ

Tak, za udział w szkoleniu otrzymasz fakturę. Dane należy podać w procesie zakupu kursu. W przypadku problemów, prosimy o kontakt pod adresem: kontakt@karierawfarmacji.pl

Certyfikat przyznawany jest za wykonanie kursu on-line i zdobycie wiedzy. Po wykonaniu wszystkich lekcji otrzymasz certyfikat, niezależnie od wyników testów w poszczególnych lekcjach. Wykonanie testów pozwala na sprawdzenie Twojej wiedzy i wykazuje obszary wymagające pogłębia wiedzy.

Znak Jakości Usług Szkoleniowo-Eduacyjnych MSUES przyzwany jest firmom, które przeszły audyt dotyczący szkoleń, jakie oferują na rynku. Oznacza to, że za udział we wszystkich szkoleniach kariera w Farmacji otrzymasz certyfikat opatrzony właśnie znakiem MSUES. Program wszytskich szkoleń został specjalnie zaprojektowany, m. in:

Szkolenia prowadzone są przez profesjonalną kadrę z udokumentowanym doświadczeniem.
Szkolenia nastawione są na poszerzanie praktycznych kompetencji jego uczestników.
Uczestnicy otrzymują wiedzę w czasie szkolenia a także materiały pozwalające ją dalej pogłębiać po szkoleniu.
Program opisany jest w postaci efektów kształcenia (umiejętności, jakie zdobędą uczestnicy), by zapewnić przejrzystość i łatwość w podjęciu decyzji o udziale.
Uczestnicy otrzymują certyfikat na którym wyszczególniony jest czas trwania szkolenia oraz zdobyte kompetencje.
Podsumowując – wybierając certyfikowane szkolenie masz pewność poziomu i jakości szkolenia, które musi spełniać zewnętrzne, wyśrubowane wymagania.

Tak, udział w szkoleniu mogą wziąć udział także studenci. Polecamy zapoznanie się z sekcją dla kogo jest szkolenie by określić, czy jego poziom jest odpowiedni.

W ciągu roku od jego zakupu, możesz powracać do dowolnych lekcji i materiałów w ramach kursów. To wystarczająca ilość czasu by przerobić szkolenie i je utrwalić.  Po roku czasu od zakupu ostęp zostanie zamknięty.

Kurs wykupujesz dla jednego użytkownika. Oznacza to, że tylko jedna osoba powinna z niego korzystać a po jego zakończeniu otrzymasz imienny certyfikat na dane osoby podane w czasie zakupu kursu. Nie ma możliwości zmiany nazwiska na certyfikacie po przejściu kursu przez jednego użytkownika.