fbpx

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji – Praca w firmach farmaceutycznych

Nawigator kariery w farmacji

To już kolejna edycja wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji. Tym razem cykl spotkań on-line poświęcimy pracy w firmach farmaceutycznych. 

W ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji, przygotowaliśmy cykl bezpłatnych webinarów podczas których Ekspert Kariera w Farmacji podzieli się swoją wiedzą na temat realiów pracy w koncernach farmaceutycznych oraz odpowie na najczęściej zadawane pytania.

Tematy webinarów

Tematy webinarów, które przygotowaliśmy w ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji dotyczącej pracy w firmach farmaceutycznych to:

  • Praca w firmie farmaceutycznej NIE tylko dla farmaceuty. Poznaj możliwości.
  • Jak efektywnie poszukiwać pracy w firmie farmaceutycznej?
  • Wyróżnij się w tłumie kandydatów! Zdobądź wymarzone stanowisko w firmie farmaceutycznej.

Jeśli marzysz o pracy w firmie farmaceutycznej,  jesteś na etapie poszukiwań, wciąż zastanawiasz się, który sektor farmacji najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom lub  dokładnie wiesz czego szukasz, to koniecznie dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Dlaczego Nawigator?

Bezpłatna wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja poszerzenia swojej wiedzy oraz poznania specyfiki rynku farmaceutycznego.

Przez organizację konferencji chcemy wspierać budowanie Twojej kariery, dbając o to, byś zawsze otrzymywał rzetelną wiedzę na wysokim poziomie. Nie czekaj i zainwestuj w swoją przyszłość już teraz!

Kiedy odbędzie się konferencja?

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji odbędzie się w dniach 11.11- 19.11, a każdy z webinarów będzie rozpoczynał się niezmiennie o godzinie 18.00. Na każde spotkanie w ramach konferencji przeznaczyliśmy 2 h. Pierwsza część spotkania będzie miała formę prelekcji, natomiast w drugiej części Ekspert Kariera w Farmacji odpowie na Twoje pytania.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziesz na stronie Nawigatora Kariery w Farmacji, na której także na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje.

Link do strony znajdziesz tutaj.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn