fbpx

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji – Praca w firmach farmaceutycznych

To już kolejna edycja wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji. Tym razem cykl spotkań on-line poświęcimy pracy w firmach farmaceutycznych. 

W ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji, przygotowaliśmy cykl bezpłatnych webinarów podczas których Ekspert Kariera w Farmacji podzieli się swoją wiedzą na temat realiów pracy w koncernach farmaceutycznych oraz odpowie na najczęściej zadawane pytania.

Tematy webinarów

Tematy webinarów, które przygotowaliśmy w ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji dotyczącej pracy w firmach farmaceutycznych to:

  • Praca w firmie farmaceutycznej NIE tylko dla farmaceuty. Poznaj możliwości.
  • Jak efektywnie poszukiwać pracy w firmie farmaceutycznej?
  • Wyróżnij się w tłumie kandydatów! Zdobądź wymarzone stanowisko w firmie farmaceutycznej.

Jeśli marzysz o pracy w firmie farmaceutycznej,  jesteś na etapie poszukiwań, wciąż zastanawiasz się, który sektor farmacji najbardziej odpowiada Twoim umiejętnościom lub  dokładnie wiesz czego szukasz, to koniecznie dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Dlaczego Nawigator?

Bezpłatna wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja poszerzenia swojej wiedzy oraz poznania specyfiki rynku farmaceutycznego.

Przez organizację konferencji chcemy wspierać budowanie Twojej kariery, dbając o to, byś zawsze otrzymywał rzetelną wiedzę na wysokim poziomie. Nie czekaj i zainwestuj w swoją przyszłość już teraz!

Kiedy odbędzie się konferencja?

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji odbędzie się w dniach 11.11- 19.11, a każdy z webinarów będzie rozpoczynał się niezmiennie o godzinie 18.00. Na każde spotkanie w ramach konferencji przeznaczyliśmy 2 h. Pierwsza część spotkania będzie miała formę prelekcji, natomiast w drugiej części Ekspert Kariera w Farmacji odpowie na Twoje pytania.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia znajdziesz na stronie Nawigatora Kariery w Farmacji, na której także na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje.

Link do strony znajdziesz tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Najnowszy kurs-online! Pharmacovigilance: Plan Zarządzania Ryzykiem (RMP)

Nasz najnowszy kurs, o który tak często pytaliście jest już dostępny w przedsprzedaży! Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie! Podczas kursu Pharmacovigilance: Plan Zarządzania Ryzykiem (RMP) dowiesz się się między innymi jak tworzyć dokumentację związaną z RMP oraz plan zarządzania ryzykiem.

Jaki powinien być wizerunek farmaceuty? #insider_talk Iwona Napierala

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Iwona Napierala. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie Employer Branding and CSR Specialist w Dr.Max. Rozmawiamy o pracy pełnej wyzwań, wizerunku farmaceuty i przepisie na sukces w farmacji. Zapraszamy do lektury! Skąd wzięło

Baza pracodawców- firmy CRO

Badania kliniczne to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej.  Jeśli rozważasz karierę związaną z monitorowaniem badań klinicznych, koniecznie sprawdź naszą bazę pracodawców- firmy CRO (Contract Research Organizations)! Baza pracodawców- firmy CRO, obejmuje zarówno polskie jak i europejskie

Pharmacovigilance i Medical Monitoring | badania kliniczne

Monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii dotyczy nie tylko leków już dostępnych na rynku, ale także tych będących w fazie badań klinicznych. Pharmacovigilance i Medical Monitoring, to dwa bardzo ważne działy, nadzorujące jakość prowadzonego badania klinicznego. Czym różnią się od siebie stanowiska Pharmacovigilance

Przewiń do góry