fbpx

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji

Pierwsza wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z ekspertami z branży farmaceutycznej bez wychodzenia z domu!

W ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji, przygotowaliśmy cykl bezpłatnych webinarów podczas których nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat realiów rynku farmaceutycznego oraz odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania.

Tematy webinarów

Tematy webinarów, które przygotowaliśmy w ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji będą dotyczyły następujących sektorów branży farmaceutycznej:

  • Badań klinicznych,
  • Pharmacovigilance,
  • Regulatory Affairs.

Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się czy rozwój w branży farmaceutycznej jest dla Ciebie, nie wiesz który sektor najbardziej odpowiada Twoim predyspozycjom lub jeśli wręcz przeciwnie już dokładnie wiesz czego szukasz, to koniecznie dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Dlaczego Nawigator?

Bezpłatna wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja spotkania osób o ogromnym doświadczeniu i inspirującej ścieżce kariery, które mogą pomóc Ci ukierunkować Twój rozwój.

Przez organizację konferencji chcemy wspierać budowani Twojej kariery, dbając o to, byś zawsze otrzymywał rzetelną wiedzę na wysokim poziomie. Wykorzystaj czas epidemii produktywnie i już teraz zainwestuj w swoją przyszłość!

Kiedy odbędzie się konferencja?

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji odbędzie się w dniach 01.07- 15.07, a każdy z webinarów będzie rozpoczynał się niezmiennie o godzinie 19.00. Na każde spotkanie w ramach konferencji przeznaczyliśmy 1,5 h. Pierwsza część spotkania będzie miała formę prelekcji, natomiast w drugiej części nasz ekspert odpowie na Twoje pytania.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz sylwetki naszych prelegentów znajdziesz na stronie Nawigatora Kariery w Farmacji, na której także na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje.

Link do strony znajdziesz tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo