Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji

Pierwsza wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z ekspertami z branży farmaceutycznej bez wychodzenia z domu!

W ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji, przygotowaliśmy cykl bezpłatnych webinarów podczas których nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat realiów rynku farmaceutycznego oraz odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania.

Tematy webinarów

Tematy webinarów, które przygotowaliśmy w ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji będą dotyczyły następujących sektorów branży farmaceutycznej:

  • Badań klinicznych,
  • Pharmacovigilance,
  • Regulatory Affairs.

Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się czy rozwój w branży farmaceutycznej jest dla Ciebie, nie wiesz który sektor najbardziej odpowiada Twoim predyspozycjom lub jeśli wręcz przeciwnie już dokładnie wiesz czego szukasz, to koniecznie dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Dlaczego Nawigator?

Bezpłatna wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja spotkania osób o ogromnym doświadczeniu i inspirującej ścieżce kariery, które mogą pomóc Ci ukierunkować Twój rozwój.

Przez organizację konferencji chcemy wspierać budowani Twojej kariery, dbając o to, byś zawsze otrzymywał rzetelną wiedzę na wysokim poziomie. Wykorzystaj czas epidemii produktywnie i już teraz zainwestuj w swoją przyszłość!

Kiedy odbędzie się konferencja?

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji odbędzie się w dniach 01.07- 15.07, a każdy z webinarów będzie rozpoczynał się niezmiennie o godzinie 19.00. Na każde spotkanie w ramach konferencji przeznaczyliśmy 1,5 h. Pierwsza część spotkania będzie miała formę prelekcji, natomiast w drugiej części nasz ekspert odpowie na Twoje pytania.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz sylwetki naszych prelegentów znajdziesz na stronie Nawigatora Kariery w Farmacji, na której także na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje.

Link do strony znajdziesz tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

O pracy Koordynatora badań klinicznych #insider_talk Martyna Sojka

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Martyna Sojka, absolwentka Collegium Medicum UJ, której obecna praca związana jest z obszarem badań klinicznych. Co należy do obowiązków koordynatora badań klinicznych? Jak wyglądały pierwsze dni pracy na tym stanowisku i jakie umiejętności

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego

Wygraj kurs Clinical Trial Associate

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać kurs Clinical Trial Associate! Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.   Konkurs „Wygraj kurs Clinical Trial Associate” ogłosiliśmy na naszym profilu na Instagramie. Aby wziąć w nim udział wystarczy

Przewiń do góry