fbpx

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji

grafika blog post (16)

Pierwsza wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja, by spotkać się z ekspertami z branży farmaceutycznej bez wychodzenia z domu!

W ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji, przygotowaliśmy cykl bezpłatnych webinarów podczas których nasi eksperci podzielą się swoją wiedzą na temat realiów rynku farmaceutycznego oraz odpowiedzą na najczęściej zadawane pytania.

Tematy webinarów

Tematy webinarów, które przygotowaliśmy w ramach wirtualnej konferencji Nawigator Kariery w Farmacji będą dotyczyły następujących sektorów branży farmaceutycznej:

  • Badań klinicznych,
  • Pharmacovigilance,
  • Regulatory Affairs.

Dlatego jeśli wciąż zastanawiasz się czy rozwój w branży farmaceutycznej jest dla Ciebie, nie wiesz który sektor najbardziej odpowiada Twoim predyspozycjom lub jeśli wręcz przeciwnie już dokładnie wiesz czego szukasz, to koniecznie dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku.

Dlaczego Nawigator?

Bezpłatna wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji, to niepowtarzalna okazja spotkania osób o ogromnym doświadczeniu i inspirującej ścieżce kariery, które mogą pomóc Ci ukierunkować Twój rozwój.

Przez organizację konferencji chcemy wspierać budowani Twojej kariery, dbając o to, byś zawsze otrzymywał rzetelną wiedzę na wysokim poziomie. Wykorzystaj czas epidemii produktywnie i już teraz zainwestuj w swoją przyszłość!

Kiedy odbędzie się konferencja?

Wirtualna konferencja Nawigator Kariery w Farmacji odbędzie się w dniach 01.07- 15.07, a każdy z webinarów będzie rozpoczynał się niezmiennie o godzinie 19.00. Na każde spotkanie w ramach konferencji przeznaczyliśmy 1,5 h. Pierwsza część spotkania będzie miała formę prelekcji, natomiast w drugiej części nasz ekspert odpowie na Twoje pytania.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia oraz sylwetki naszych prelegentów znajdziesz na stronie Nawigatora Kariery w Farmacji, na której także na bieżąco aktualizujemy wszystkie informacje.

Link do strony znajdziesz tutaj.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn