Dla biznesu

Jesteś pracodawcą i chcesz budować dobre i silne relacje z potencjalnymi i obecnymi pracownikami? Dobrze trafiłeś! Zobacz jak możemy Ci pomóc realizować cele Human Resources i Empolyer Branding

Rekrutuj pracowników

Buduj pozytywny wizerunek pracodawcy

Spotkaj pracowników na wydarzeniach

Organizuj programy stażowe i liderskie

Dlaczego warto z nami współpracować?

Znalezienie odpowiedniego pracownika w dzisiejszych realiach rynkowych to coraz większe wyzwanie. A to tyko połowa sukcesu. Jak sprawić, żeby pracownik zechciał zostać na dłużej w strukturach firmy i identyfikował się z nią? Odpowiedzią na te wyzwania są działania Employer Brandingowe, które budują zaufanie do pracodawcy i scalają obecnych i przyszłych pracowników z firmą.

Kariera w Farmacji to partner, z którym możesz realizować cele Human Resources i Employer Brandingu. Wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu – wydarzenia, ogłoszenia, kampanie wizerunkowe i wiele innych.

Jesteśmy w stałym kontakcie z studentami oraz absolwentami farmacji oraz pokrewnych kierunków – zdrowie publiczne, medycyna, chemia, biotechnologia. Mamy zbudowane relacje z największymi organizacjami studenckimi, biurami karier, uniwersytetami. Jesteśmy tam, gdzie są Twoi przyszli pracownicy!

Zobacz jak wyglądają nasze projekty

Co możemy dla Ciebie zrobić?

EMPLOYER BRANDING

Wiemy, że dzisiejszy rynek pracy jest wymagający dla pracodawców a pozyskiwanie prawdziwych talentów niesamowicie trudne i czasochłonne. Spraw, by najlepsi pracownicy na rynku sami szukali możliwości w twojej firmie i zostali z Tobą na długo. Jak to zrobić? Dostarczaj wartość przyszłym pracownikom, buduj z nimi relację i pokazuj jak wygląda praca z Tobą!

Co możemy dla Ciebie zrobić (działania on-line i offline)?

 • Projektowanie programów stażowych i ścieżki rozwoju pracownika
 • Obecność na branżowych targach pracy, konferencjach
 • Dedykowane spotkania z potencjalnymi pracownikami
 • Tworzenie profilu pracodawcy
 • Raport opinii o pracodawcy
 • Artykuły eksperckie i wywiady z pracownikami

HUMAN RESOURCES

Chcesz przyspieszać proces i redukować koszty związane z procesem rekrutacji oraz wdrożeniem nowych osób? Wiesz, jak zmniejszać rotację pracowników?

Z chęcią wspomożemy Twoje działania w tym zakresie, docierając do najaktywniejszych pracowników na farmaceutycznym ryku pracy.

Co możemy dla Ciebie zrobić (działania on-line i offline)?

 • Obecność na branżowych targach pracy, konferencjach
 • Kampanie informacyjne promujące działania HR
 • Profil pracodawcy z wszystkimi aktualnymi ofertami pracy
 • Kontakt z najaktywniejszymi pracownikami
 • Szybkie rekrutacje

Zadzwoń, porozmawiajmy!

Porozmawiaj z Mateuszem o możliwościach współpracy

partnerzy[@]karierawfarmacji.pl

+48 535 231 044