Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z branży Regulatory Affairs umożliwi Ci szybkie znalezienie informacji na temat potencjalnych pracodawców, bez żmudnego przeszukiwania sieci.

 

W przygotowanych przez nas bazach znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w działach Regulatory Affairs. Baza wiedzy zawiera kluczowe pojęcia i definicje związane z rejestracją leków (Regulatory Affairs, RA) oraz informacje o stanowiskach i predyspozycjach wymaganych w tej branży. Natomiast baza firm- pracodawców Regulatory Affairs, pomoże Ci odnaleźć się na na rynku firm outsourcingowych zajmujących się usługami związanymi z rejestracją leków.

Regulatory Affairs

Działy Regulatory Affairs (RA), czyli działy rejestracji leków, zajmują się przygotowywaniem dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia, a następnie finalizacji procedury rejestracyjnej leku. Osoby pracujące w działach Regulatory Affairs odpowiedzialne są za terminowe dostarczanie wniosków o przedłużenie dopuszczenia do obrotu produktu leczniczego oraz wykonywanie czynności związanych z jego ewentualnym wycofaniem.

Działy RA są bardzo ważnymi jednostkami firm farmaceutycznych. Na pracownikach działów rejestracji leków spoczywa duża odpowiedzialność związana z terminowym składaniem dokumentacji oraz wyborem odpowiednich procedur dla rejestracji produktu leczniczego w danym kraju.

Baza wiedzy

Przygotowana przez nas baza wiedzy stanowi zbiór wszystkich niezbędnych informacji związanych z pracą w Regulatory Affairs. Znajdziesz w niej m.in. opis procedur rejestracji leków, zbiór definicji związanych z re-rejestracją leku, organami nadzorczymi oraz dokumentacją niezbędną dla prawidłowego przebiegu rejestracji leku.

Baza umożliwi Ci przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej  dziale RA. Znajdziesz w niej także opis stanowisk i możliwości rozwoju w działach rejestracji leków.

Baza pracodawców

Baza pracodawców to zbiór ponad 45 firm outsourcingowych świadczących usługi związane z rejestracją leków firmom i korporacjom farmaceutycznym. Praca w firmie outsourcingowej to doskonała okazja, by poznać dział rejestracji leków od podszewki. Dzięki szerokiemu zakresowi obowiązków, szybko nabędziesz dużego doświadczenia, a każdy dzień będzie przynosił wiele ciekawych wyzwań i możliwości rozwoju.

 

Już teraz zajrzyj do przygotowanych przez nas baz i skorzystaj z okazji, by rozwinąć skrzydła!

Bazę wiedzy Regulatory Affairs znajdziesz tutaj, a bazę pracodawców tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

O pracy Koordynatora badań klinicznych #insider_talk Martyna Sojka

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Martyna Sojka, absolwentka Collegium Medicum UJ, której obecna praca związana jest z obszarem badań klinicznych. Co należy do obowiązków koordynatora badań klinicznych? Jak wyglądały pierwsze dni pracy na tym stanowisku i jakie umiejętności

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego

Wygraj kurs Clinical Trial Associate

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać kurs Clinical Trial Associate! Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.   Konkurs „Wygraj kurs Clinical Trial Associate” ogłosiliśmy na naszym profilu na Instagramie. Aby wziąć w nim udział wystarczy

Przewiń do góry