Sprawdź najnowszy kurs Monitor Badań Klinicznych w premierze 250 zł taniej!

HomeBadania kliniczneEbook Praca w badaniach klinicznych

Ebook Praca w badaniach klinicznych

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce Ebooka Praca w badaniach klinicznych,  z którego dowiesz się jakie możliwości daje praca w badaniach klinicznych. Zainwestuj w rozwój swojej kariery już dziś!

 

Bezpłatny Ebook Praca w badaniach klinicznych to w pełni profesjonalne opracowanie, stworzone na podstawie naszych wywiadów ze specjalistami na co dzień pracującymi w badaniach klinicznych.  Ebook to zbiór niezbędnych informacji, które ułatwią Ci zdobycie wymarzonej pracy w branży badań klinicznych. Sprawdź co możesz w nim znaleźć!

Co znajdziesz w ebook’u?

Co znajdziesz w ebook’u?  Ebook Praca w badaniach klinicznych, jest zbiorem informacji dotyczących branży badań klinicznych w Polsce.  Znajdziesz w nim listę subiektywnych wad i zalet pracy w badaniach oraz dokładny opis tego jak będzie rozwijała się branża na przestrzeni kliku lat w naszym kraju. Dlaczego Polska stanowi atrakcyjne miejsce do prowadzenia badań dla sponsorów? Odpowiedzi znajdziesz w naszym opracowaniu 🙂 eBook Praca w badaniach klinicznych, to prawdziwy must have, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości, które daje praca w badaniach klinicznych!

Praca i staże

To nie wszystko co znajdziesz w ebooku Praca w badaniach klinicznych.  Z opracowania dowiesz się także, gdzie i w jaki sposób szukać ciekawych ofert pracy i staży w badaniach klinicznych. Grupy na Facebooku, a może znajomi? Prześledź krok po kroku możliwości, które ułatwią Ci poszukiwanie wymarzonego stanowiska!
W ebooku  Praca w badaniach klinicznych umieściliśmy również checklistę, dzięki której usystematyzujesz swoją wiedzę, przed rozmową rekrutacyjną na posadę w badaniach klinicznych. W opracowaniu znajdziesz także praktyczne wskazówki i porady oraz listę pytań, których możesz spodziewać się podczas rozmowy kwalifiakcyjnej. Nie daj się zaskoczyć i już dziś pobierz ebook!

Umiejętności

Jakie umiejętości będą od Ciebie wymagane na pierwszych etapach rozmów rekrutacyjnych? Jak warto się przygotować? A co ze znajomością języków obcych?  O tym także przeczytasz w naszym ebooku! 🙂

Znajdź pracę marzeń w badaniach klinicznych!​

Bezpłatnego ebooka Praca w badaniach klinicznych, znajdziesz tutaj.

A jeśli potrzebujesz odświeżyć swoją wiedzę dotyczącą pojęć związanych z badaniami klinicznymi, na pewno zainteresuje Cię nasza baza wiedzy- badania kliniczne.

 

Podziel się:

Kategorie

Może Cię zainteresować

Kolejnym gościem naszego cyklu #insider_talk jest Anna Pietraszewska, Global Study Manager-Start-up w jednej z firm farmaceutycznych. Z wywiadu dowiesz się,...
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na pierwszą Ogólnopolską Konferencję poświęconą badaniom klinicznym wyrobów medycznych oraz badaniom działania IVD! Wydarzenie odbędzie...
22 listopada odbyła się konferencja prasowa z okazji prezentacji „Raportu płac i preferencji pracowników. Badania kliniczne 2022” przygotowanego przez platformę...