fbpx

Znajdź pracę marzeń w badaniach klinicznych!

Ebook | Praca w badaniach klinicznych

Pobierz ebooka

Zwiększ swoje szanse!

Bezpłatny eBook Praca w badaniach klinicznych, to jedyne w pełni profesjonalne  opracowanie,  z którego dowiesz się jak wygląda branża badań klinicznych w Polsce! 

Ebook jest zbiorem praktycznych informacji opracowanych na podstawie wywiadów z ekspertami z branży badań klinicznych. Dowiedz się, gdzie możesz szukać ofert pracy i staży w badaniach klinicznych oraz jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, by zwiększyć swoje szanse na zdobycie pracy marzeń!

Praktyczne informacje i nie tylko!

Ebook Praca w badaniach klinicznych to zbiór niezbędnych informacji, które ułatwią Ci zdobycie wymarzonej pracy w branży badań klinicznych.  Sprawdź co możesz w nim znaleźć!

Badania kliniczne w Polsce

Czy badania kliniczne w Polsce będą dalej się rozwijać? Czy Polska stanowi atrakcyjne miejsce do prowadzenia badań klinicznych przez firmy farmaceutyczne?

Praca w badaniach klinicznych

Jak wygląda praca w badaniach klinicznych? Przygotowaliśmy listę zalet i wad pracy w badaniach, dzięki której ocenisz czy ta branża jest właśnie dla Ciebie!

Oferty pracy i staży

Gdzie szukać atrakcyjnych ofert pracy i staży w badaniach klinicznych? W naszym opracowaniu znajdziesz wskazówki jak i gdzie skutecznie szukać atrakcyjnych ofert.

Rozmowa rekrutacyjna

Jakich pytań na rozmowie rekrutacyjnej w badaniach klinicznych możesz się spodziewać?  Czy wymagane są konkretne umiejętności? Sprawdź!

Checklista

Dzięki checkliście pojęć, które powinieneś znać podczas rozmowy rekrutacyjnej i pierwszych dni pracy w badaniach klinicznych, zabłyśniesz i wyróżnisz się spośród innych kandydatów!

Języki

Na jakim poziomie powinienem mieć opanowany język angielski, by rozpocząć pracę w badaniach klinicznych? Czy warto inwestować w inne języki obce? O tym dowiesz się z naszego opracowania 🙂

Dowiedz się jak rozwijać swoją karierę w badaniach klinicznych!

Zdobądź wiedzę niezbędną do pracy w badaniach klinicznych!