Kontakt

Kariera w farmacji to profesjonalna platforma e-learningowa z kursami dla osób pracujących w branży farmaceutycznej m.in.: badaniach klinicznych, rejestracji leków i pharmacovigilance oraz największy portal branżowy dla pracowników firm farmaceutycznych.

Nasza działalność oraz publikowane treści skupiają się wokół 6 obszarów: EBM, Badania kliniczne, Pharmacovgilance, Rejestracja leków, Market Access oraz Pierwsza praca.

Na platformie e-learningoiwej znajdują się kursy pozwalające na rozwój w wybranej dziedzinie dedykowane zarówno osobom początkującym, jak i doświadczonym. Nasi uczestnicy po ukończeniu kursu dostają imienny certyfikat opatrzony znakiem jakości MSUES, który szczegółowo określa nową wiedzę i umiejętności. Jest to świetny dodatek do CV.

Oferujemy szanse na zdobycie wiedzy, inspiracji i kompetencji w postaci artykułów, baz pracodawców, webinarów i podcastów. Baza pracodawców jest regularnie aktualizowana i zawiera wiele interesujących firm, aby w pełni odpowiadać na potrzeby użytkowników. Dajemy możliwość uzyskania praktycznej wiedzy oraz nawiązania kontaktów z liderami branży. Organizowane przez nas webinary oraz podcasty pozwalają na poszerzenie wiedzy oraz nawiązanie kontaktów z innymi specjalistami z branży farmaceutycznej.

Jeśli szukasz pracy w farmacji lub chcesz poszerzać swoją wiedzę, Kariera w farmacji to miejsce dla Ciebie! Dołącz już dziś i zacznij rozwijać swoją karierę w branży farmaceutycznej!

Dane firmowe

innoMED Justyna Uman-Ntuk
ul. Lipowa 3/216-217, 30-703 Kraków
NIP 837 176 13 41
Numer konta Alior Bank: 80249000050000453092714734