Stabilna i dobrze płatna praca w farmacji

dzięki certyfikowanym kursom od Kariera w Farmacji

Certyfikat

bezterminowy z imieniem

1 rok dostępu

korzytstasz z kursów przez 365 dni

dostęp od razu

kupujesz i korzystasz bez czekania

2500 +

osób skorzystało z naszych kursów

Kursy

Evidence Based Medicine

EBM w teorii i praktyce | Kurs on-line

Cena: 890 zł

Kurs dla osób chcących nauczyć się, jak wykorzystywać podejście EBM w praktyce. Porusza teorie oraz zawiera przykłady, jak ją zastosować.
Przydatny dla pracowników działów Medical Affairs, profesjonalistów medycznych, naukowców, popularyzatorów nauki i edukatorów, blogerów medycznych, pracowników działów marketingu, Product Managerów.

Zobacz »
Pharmacovigilance

Specjalista ds. Pharmacovigilance | Kurs on-line

Cena: 429 zł

Kurs, od którego powinieneś zacząć w PV. Omawia podstawy prawne, przeprowadza przez proces oceny, uzupełniania i zgłoszenia działania niepożądanego.
Przydatny na stanowisku Specjalisty ds. Pharmacovigilance / Drug Safety.

Zobacz »
Badania kliniczne

Clinical Trial Associate | Badania kliniczne | Kurs on-line

Cena: 429 zł

Kurs, od którego powinieneś zacząć. Omawia podstawy prawne, ścieżki rozwoju oraz wprowadza do pierwszych stanowisk w badaniach klinicznych.
Przydatny na stanowisku Koordynatora Badań Klinicznych, Asystenta Badań Klinicznych, Clinical Trial Associate.
Kurs rekomendowany przez GCPpl jako kurs wstępny do badań klinicznych.

 

Zobacz »
Badania kliniczne

Monitor Badań Klinicznych | Kurs on-line

Cena: 799 zł

Kurs zaawansowany, dla osób z doświadczeniem lub z ukończonym kursem Clinical Trial Associate.
Przydatny stanowisku Monitora Badań Klinicznych. Dla osób, które chcą awansować na Monitora Badań Klinicznych.

Zobacz »
LinkedIn

Twój idealny profil na LinkedIn | Kurs on-line

Cena: 149 zł

Twój idealny profil na LinkedIn | kurs początkowy
Kurs pokazujący jak od zera założyć i uzupełnić informacjami profil na LinkedIn oraz w jaki sposób zacząć budowanie profesjonalnej siatki kontaktów na tym portalu.
Przydatny dla każdej osoby, która chce zbudować profesjonalny profil na LinkedIn.

Zobacz »

Opinie o kursach

Zobacz kursy, które wybierają pracownicy największych firm farmaceutycznych

Jak zacząć?

Wykup dostęp i korzystaj od razu

Kup online dostęp do kursu. Po opłaceniu zamówienia otrzymasz potwierdzenie mailowe, a kurs pojawi się na Twoim koncie ("moje kursy" w pasku menu)

Ucz się we własnym tempie

Ucz się w swoim tempie, tak jak lubisz. Do wszystkich treści możesz wracać dowolną liczbę razy, przez rok od momentu zakupu.

Pobierz certyfikat

Po ukończeniu kursu możesz wygenerować imienny, bezterminowy certyfikat ze znakiem IPI. Znajdziesz na nim wiedzę i umiejętności, które zdobyłeś w czasie kursu.

Wybierz kurs i rozpocznij budowę kariery zawodowej

Korzyści z kursów

Wyróżnisz się wśród innych kandydatów dzieki certyfikatowi

Konkurencja w branży farmaceutycznej jest ogromna. Dzięki certyfikatowi ze znakiem IPI Twoje CV wyróżni się na tle innych kandydatów. To, że samodzielnie zdobywasz wiedzę, pokazuje Twoje zaangażowanie.

Dobrze wypadniesz w czasie rozmowy rekrutacyjnej

Czy wiesz, że nawet rekrutując na stanowisko juniorskie, dostaniesz pytania na temat obszaru, do którego aplikujesz? Nasze kursy przygotują Cię na nie i sprawią, że nic Cię nie zaskoczy

Zdobedziesz nową wiedzę

Poznasz niezbędne akty prawne, definicje, regulacje i słownictwo, które zna każdy pracownik branży. Kursy to kompendium wiedzy, dzięki któremu łatwiej Ci rozwijać umiejętności.

Zdobędziesz praktyczne umiejętności

Kursy na Karierze w Farmacji zostały tak skonstruowane, że przećwiczysz zdobytą wiedzę. To nie tylko wykłady, ale także quizy oraz zadania w formie case study z omówieniem rozwiązania.

Usystematyzujesz wiedzę

Nawet jeśli pracujesz już w danym obszarze / z danymi zagadnieniami, to kursy pomogą Ci ustrukturyzować i utrwalić wiedzę. Znajdziesz w nich mnóstwo materiałów do pobrania, które możesz mieć zawsze pod ręką.

Sprawdzisz, czy to dla Ciebie

Jeśli dopiero szukasz swojej drogi zawodowej, kursy pomogą Ci podjąć decyzję czy dany obszar jest dla Ciebie lub w którym kierunku warto się rozwijać. W czasie wywiadu poznasz spojrzenie eksperta na rynek, możliwości rozwoju.

Jak wygląda nauka na platformie?

Krótkie wideo pokazuje, w jaki sposób działa platforma Kariera w Farmacji i nauka za jej pomocą.

Certyfikat
ze znakiem jakości IPI

Nasz bezterminowy certyfikat wyszczególnia wiedzę, umiejętności oraz aspekty prawne czy nomenklaturę branżową, którą poznałeś. Dla Twojego pracodawcy to sygnał, co już umiesz. Ty z kolei wiesz, co wymienić w czasie rozmowy o pracę / awans czy dodać w wiadomości do rekrutera.

Certyfikat jest bezterminowy i opatrzony jest znakiem IPI – Introduction to Pharmaceutical Industry. To system kształcenia, który sprawia, że kursy odpowiadają na realne potrzeby pracowników i pomagają im rozwijać karierę.

Doświadczeni szkoleniowcy praktycy

Naszymi szkoleniowcami są wyłącznie praktycy, którzy na co dzień zajmują się pracą w danym obszarze. Dzięki temu masz pewność, że są oni na bieżąco z omawianymi tematami i mogą podzielić się praktycznymi wskazówkami. 

Mgr farm. Ernest Szubert:
Od 2015 roku związany z przemysłem farmaceutycznym, od 2016 roku pracuje jako monitor badań klinicznych. Odpowiada za feasibility, start-up i monitorowanie badań klinicznych
Mgr farm. Tomasz Płatek
Od 2009 roku związany z przemysłem farmaceutycznym jako farmaceuta, specjalista ds. rozwoju i wdrożeń. Od 2010 roku pracuje w obszarze Pharmacovigilance
Dr n. chem. Katarzyna Majerz-Maniecka
Ekspert w obszarze rejestracji produktów leczniczych z ponad 12-letnim doświadczeniem. Współpracuje z firmami farmaceutycznymi od 2008 roku
Mgr farm. Paulina Dmochowska
Specjalista ds. start-upu, zajmuje się nie tylko rejestracją nowych badań, ale także obsługą zmian w dokumentacji trwających badań
Mgr farm. Justyna Uman-Ntuk
Na co dzień zajmuje się pracą ze start-upami medycznymi. Od kilku lat zajmuje się tworzeniem wydarzeń (konferencji, seminariów, szkoleń oraz innych form) łączących medycynę i świat nowych technologii