fbpx
praca w regulatory affairs

Praca w Regulatory Affairs – Wszystko co musisz wiedzieć!

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z branży Regulatory Affairs umożliwi Ci szybkie znalezienie informacji na temat potencjalnych pracodawców, bez żmudnego przeszukiwania sieci.

W przygotowanych przez nas bazach znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w działach Regulatory Affairs. Baza wiedzy zawiera kluczowe pojęcia i definicje związane z rejestracją leków (Regulatory Affairs, RA) oraz informacje o stanowiskach i predyspozycjach wymaganych w tej branży. Natomiast baza firm- pracodawców RA, pomoże Ci odnaleźć się na na rynku firm outsourcingowych zajmujących się usługami związanymi z rejestracją leków.

Praca w Regulatory Affairs

Praca w Regulatory Affairs obejmuje różne działy. Działy Regulatory Affairs (RA), czyli działy rejestracji leków, zajmują się przygotowywaniem dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia, a następnie finalizacji procedury rejestracyjnej leku. Osoby pracujące w działach RA odpowiedzialne są za terminowe dostarczanie wniosków o przedłużenie dopuszczenia do obrotu produktu leczniczego oraz wykonywanie czynności związanych z jego ewentualnym wycofaniem.

Działy RA są bardzo ważnymi jednostkami firm farmaceutycznych. Na pracownikach działów rejestracji leków spoczywa duża odpowiedzialność związana z terminowym składaniem dokumentacji oraz wyborem odpowiednich procedur dla rejestracji produktu leczniczego w danym kraju.

praca w regulatory affairs

Baza wiedzy

Przygotowana przez nas baza wiedzy stanowi zbiór wszystkich niezbędnych informacji związanych z pracą w RA. Znajdziesz w niej m.in. opis procedur rejestracji leków, zbiór definicji związanych z re-rejestracją leku, organami nadzorczymi oraz dokumentacją niezbędną dla prawidłowego przebiegu rejestracji leku.

Baza umożliwi Ci przygotowanie się do rozmowy kwalifikacyjnej  dziale RA. Znajdziesz w niej także opis stanowisk i możliwości rozwoju w działach rejestracji leków.

Baza pracodawców

Jeżeli interesuje cię praca w Regulatory Affairs, to przygotowaliśmy dla Ciebie Bazę pracodawców, czyli zbiór ponad 45 firm outsourcingowych świadczących usługi związane z rejestracją leków firmom i korporacjom farmaceutycznym. Praca w firmie outsourcingowej to doskonała okazja, by poznać dział rejestracji leków od podszewki. Dzięki szerokiemu zakresowi obowiązków, szybko nabędziesz dużego doświadczenia, a każdy dzień będzie przynosił wiele ciekawych wyzwań i możliwości rozwoju.

 

Już teraz zajrzyj do przygotowanych przez nas baz i skorzystaj z okazji, by rozwinąć skrzydła!

Bazę wiedzy RA znajdziesz tutaj, a bazę pracodawców tutaj.

Sprawdź naszą stronę na Facebooku, profil na Instagramie oraz grupę Praca i staże w farmacji.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Ile zarabia się w branży farmaceutycznej?

Rok 2020 odbił piętno w sektorze firm farmaceutycznych. Odnalezienie się w nowej sytuacji stanowiło wyzwanie dla całej branży. W okresie pandemii konieczna była reorganizacja działów sprzedaży, co nierzadko doprowadzało do restrukturyzacji. Równie ważne było znalezienie nowych sposobów na dotarcie do

Cykl Zainspiruj się! –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

Cykl “Zainspiruj się” –rozmowa z Katarzyną Kopacz-Zakrzewską

To już połowa naszego cyklu „ Zainspiruj się!” ,w ramach którego przedstawiamy Wam osoby, które nie bały się wyjść poza utarte schematy i weszły na alternatywną ścieżkę swojej kariery. W drugim tygodniu stycznia mieliśmy przyjemność poznać Kasię Kopacz- Zakrzewską, farmaceutkę,

Zainspiruj się

Cykl “Zainspiruj się” – rozmowa z Joanną Janus

Nasz najnowszy cykl “Zainspiruj się” trwający przez styczeń to seria spotkań live z osobami, które podjęły alternatywne ścieżki zawodowe i nie oglądając się na innych postanowiły odnaleźć swoje miejsce na rynku pracy. Pierwszą z tych osób była Joanna Janus, świeżo