Kursy z Pharmacovigilance 15% taniej z kodem “PV15“, tylko do końca kwietnia

HomeBadania kliniczneBaza pracodawców – firmy CRO
Uścisk dłoni podczas rozmowy rekrutacyjnej. Baza pracodawców - firmy CRO

Baza pracodawców – firmy CRO

Badania kliniczne to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej.  Jeśli rozważasz karierę związaną z monitorowaniem badań klinicznych, koniecznie sprawdź naszą bazę pracodawców- firmy CRO (Contract Research Organizations)!

Baza pracodawców- firmy CRO, obejmuje zarówno polskie jak i europejskie oraz ogólnoświatowe firmy CRO, które świadczą usługi związane z badaniami klinicznymi.

Firma CRO

Firma CRO (Contract Research Organization) to firma zewnętrzna, której sponsor badania klinicznego zleca przeprowadzenie ściśle określonych czynności związanych z badaniem. Obowiązki, które zostają wydelegowane firmie CRO są ściśle określone w kontrakcie. Innymi słowy, firma CRO w imieniu sponsora prowadzi badanie kliniczne.

Jakie usługi świadczy firma CRO?

Organizacja CRO to firma, która zapewnia wsparcie dla przemysłu farmaceutycznego, biotechnologicznego oraz firm produkujących urządzenia medyczne w formie różnego rodzaju usług. O firmach CRO mówimy zwykle w kontekście badań klinicznych, jednak wachlarz jej możliwości jest znacznie szerszy i dotyczy nie tylko produktów leczniczych.

Firma CRO może świadczyć takie usługi, jak opracowywanie biofarmaceutyczne, opracowywanie testów biologicznych, komercjalizacja, badania przedkliniczne, badania kliniczne, zarządzanie badaniami klinicznymi i nadzór nad bezpieczeństwem farmakoterapii. W związku z tym, w firmie CRO możesz szukać pracy zarówno na stanowisku monitora badań klinicznych, jak i specjalisty ds. Pharmacovigilance i Regulatory Affairs.

Baza pracodawców Clinical Trials

Czy wiesz, że w naszej bazie pracodawców znajduje się ponad 60 firm CRO?! Zgromadziliśmy w niej najbardziej aktualne dane po to, abyś mógł szybko znaleźć pracodawców, którzy najbardziej  Cię interesują. Wiemy, że poszukiwanie firm CRO może być uciążliwe i żmudne, dlatego wykonaliśmy to zadanie za Ciebie! Klikając w link do strony danej firmy CRO, możesz sprawdzić jej aktualne oferty pracy. W bazie znajdziesz zarówno firmy polskie jak i zagraniczne- zadbaliśmy o to, byś mógł rozwijać się w każdym z możliwych kierunków.

Jeśli szukasz pracy w związanej z branżą clinical trials, koniecznie zajrzyj do bazy pracodawców- firmy CRO i zacznij budować swoją przyszłość już dziś!

Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu badań klinicznych lub powtórzyć najważniejsze pojęcia przed rozmową rekrutacyjną? Zajrzyj do naszej bazy wiedzy badania kliniczne!

Podziel się:

Kategorie

Może Cię zainteresować

Kolejnym gościem naszego cyklu #insider_talk jest Anna Pietraszewska, Global Study Manager-Start-up w jednej z firm farmaceutycznych. Z wywiadu dowiesz się,...
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na pierwszą Ogólnopolską Konferencję poświęconą badaniom klinicznym wyrobów medycznych oraz badaniom działania IVD! Wydarzenie odbędzie...
22 listopada odbyła się konferencja prasowa z okazji prezentacji „Raportu płac i preferencji pracowników. Badania kliniczne 2022” przygotowanego przez platformę...