fbpx

Baza wiedzy Badania kliniczne

Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę wiedzy, w której znajdziesz wszystkie, niezbędne pojęcia związane z branżą badań klinicznych. Ale mamy dla Ciebie coś jeszcze.

Baza wiedzy Badania kliniczne, zawiera nie tylko kluczowe pojęcia i definicje związane z badaniami klinicznymi (Clinical Trials, CT), ale także informacje o możliwościach pracy, stanowiskach i predyspozycjach wymaganych w tej branży. Wiemy, że zależy Ci na pracy w badaniach klinicznych, dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci przygotowania do podjęcia wymarzonej pracy, dzięki ścieżce kariery w badaniach klinicznych.

Baza wiedzy Badania kliniczne

Badania kliniczne stanowią jeden z najciekawszych obszarów branży farmaceutycznej.  Dzięki naszej bazie wiedzy Badania kliniczne w jednym miejscu znajdziesz kompleksowe informacje które pozwolą przygotować Ci się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także znajdziesz tam garść porad, dotyczących tego jak szukać pracy w badaniach klinicznych. Bazę wyposażyliśmy w menu boczne, żebyś mógł od razu przejść do interesujących Cię sekcji.

Możliwości rozwoju

Analizując oferty pracy związane z branżą badań klinicznych, można natknąć się na szereg różnych stanowisk, które świadczą o szerokich możliwościach rozwoju. Które z nich najlepiej do Ciebie pasuje? To na pewno wiesz sam,  a w decyzji może utwierdzić Cię nasza Baza wiedzy Badań klinicznych, w której scharakteryzowaliśmy stanowiska związane z branżą badań klinicznych. Jak dobrze wiesz, do objęcia stanowisk, takich jak monitor badań klinicznych, konieczna jest wiedza i doświadczenie. Nie możemy pomóc Ci zdobyć doświadczenia, ale wiedzę- TAK!

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Jak wspominaliśmy wcześniej przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze. W związku z tym, że branża badań klinicznych, jest jednym z najbardziej dynamicznych obszarów branży farmaceutycznej, przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę kariery w badaniach klinicznych. Szykujemy kolejne ścieżki kariery – w obszarze Pharmacovigilnce oraz rejestracji leków. Stay tuned!

Na czym polega ścieżka rozwoju?

Jeśli zakupiłeś już nasz kurs Clinical Trial Associate, to na pozostałe kursy ze ścieżki badań klinicznych, otrzymasz od nas rabat w wysokości 50% (każdy). Kursy znajdujące się w ścieżce to kurs Clinical Trial Associate, kurs Study Start-up Specialist oraz nadchodzący kurs Monitor badań klinicznych. Osoby, które już wcześniej wykupiły więcej niż jeden kurs z badań proszone są o kontakt: kontakt@karierawfarmacji.pl Rozpoczęcie ścieżki kariery w badaniach klinicznych daje możliwość pełnego przygotowania się do pracy w badaniach klinicznych i szybszego znalezienia pracy marzeń. Jeśli nie masz doświadczenia w branży, a zależy Ci na otrzymaniu pierwszej posady w badaniach klinicznych, ścieżka niewątpliwe pozwoli Ci zwiększyć swoje szanse.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej bazy wiedzy o badaniach klinicznych, dzięki której rozszerzysz swoją wiedzę i dowiesz się więcej o stanowiskach i możliwościach związanych z Clinical Trials!

Bazę wiedzy znajdziesz tutaj. Czy widziałeś już nasz wpis o start- up’ie w badniach klinicznych? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to konicznie zajrzyj tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

Najnowszy kurs-online! Pharmacovigilance: Plan Zarządzania Ryzykiem (RMP)

Nasz najnowszy kurs, o który tak często pytaliście jest już dostępny w przedsprzedaży! Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie! Podczas kursu Pharmacovigilance: Plan Zarządzania Ryzykiem (RMP) dowiesz się się między innymi jak tworzyć dokumentację związaną z RMP oraz plan zarządzania ryzykiem.

Jaki powinien być wizerunek farmaceuty? #insider_talk Iwona Napierala

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Iwona Napierala. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Obecnie Employer Branding and CSR Specialist w Dr.Max. Rozmawiamy o pracy pełnej wyzwań, wizerunku farmaceuty i przepisie na sukces w farmacji. Zapraszamy do lektury! Skąd wzięło

Baza pracodawców- firmy CRO

Badania kliniczne to jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sektorów branży farmaceutycznej.  Jeśli rozważasz karierę związaną z monitorowaniem badań klinicznych, koniecznie sprawdź naszą bazę pracodawców- firmy CRO (Contract Research Organizations)! Baza pracodawców- firmy CRO, obejmuje zarówno polskie jak i europejskie

Pharmacovigilance i Medical Monitoring | badania kliniczne

Monitorowanie bezpieczeństwa farmakoterapii dotyczy nie tylko leków już dostępnych na rynku, ale także tych będących w fazie badań klinicznych. Pharmacovigilance i Medical Monitoring, to dwa bardzo ważne działy, nadzorujące jakość prowadzonego badania klinicznego. Czym różnią się od siebie stanowiska Pharmacovigilance

Przewiń do góry