Baza wiedzy Badania kliniczne

Przygotowaliśmy dla Ciebie bazę wiedzy, w której znajdziesz wszystkie, niezbędne pojęcia związane z branżą badań klinicznych. Ale mamy dla Ciebie coś jeszcze.

Baza wiedzy Badania kliniczne, zawiera nie tylko kluczowe pojęcia i definicje związane z badaniami klinicznymi (Clinical Trials, CT), ale także informacje o możliwościach pracy, stanowiskach i predyspozycjach wymaganych w tej branży. Wiemy, że zależy Ci na pracy w badaniach klinicznych, dlatego postanowiliśmy ułatwić Ci przygotowania do podjęcia wymarzonej pracy, dzięki ścieżce kariery w badaniach klinicznych.

Baza wiedzy Badania kliniczne

Badania kliniczne stanowią jeden z najciekawszych obszarów branży farmaceutycznej.  Dzięki naszej bazie wiedzy Badania kliniczne w jednym miejscu znajdziesz kompleksowe informacje które pozwolą przygotować Ci się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także znajdziesz tam garść porad, dotyczących tego jak szukać pracy w badaniach klinicznych. Bazę wyposażyliśmy w menu boczne, żebyś mógł od razu przejść do interesujących Cię sekcji.

Możliwości rozwoju

Analizując oferty pracy związane z branżą badań klinicznych, można natknąć się na szereg różnych stanowisk, które świadczą o szerokich możliwościach rozwoju. Które z nich najlepiej do Ciebie pasuje? To na pewno wiesz sam,  a w decyzji może utwierdzić Cię nasza Baza wiedzy Badań klinicznych, w której scharakteryzowaliśmy stanowiska związane z branżą badań klinicznych. Jak dobrze wiesz, do objęcia stanowisk, takich jak monitor badań klinicznych, konieczna jest wiedza i doświadczenie. Nie możemy pomóc Ci zdobyć doświadczenia, ale wiedzę- TAK!

Ścieżka kariery w badaniach klinicznych

Jak wspominaliśmy wcześniej przygotowaliśmy dla Ciebie coś jeszcze. W związku z tym, że branża badań klinicznych, jest jednym z najbardziej dynamicznych obszarów branży farmaceutycznej, przygotowaliśmy dla Ciebie ścieżkę kariery w badaniach klinicznych. Szykujemy kolejne ścieżki kariery – w obszarze Pharmacovigilnce oraz rejestracji leków. Stay tuned!

Na czym polega ścieżka rozwoju?

Jeśli zakupiłeś już nasz kurs Clinical Trial Associate, to na pozostałe kursy ze ścieżki badań klinicznych, otrzymasz od nas rabat w wysokości 50% (każdy). Kursy znajdujące się w ścieżce to kurs Clinical Trial Associate, kurs Study Start-up Specialist oraz nadchodzący kurs Monitor badań klinicznych. Osoby, które już wcześniej wykupiły więcej niż jeden kurs z badań proszone są o kontakt: kontakt@karierawfarmacji.pl Rozpoczęcie ścieżki kariery w badaniach klinicznych daje możliwość pełnego przygotowania się do pracy w badaniach klinicznych i szybszego znalezienia pracy marzeń. Jeśli nie masz doświadczenia w branży, a zależy Ci na otrzymaniu pierwszej posady w badaniach klinicznych, ścieżka niewątpliwe pozwoli Ci zwiększyć swoje szanse.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszej bazy wiedzy o badaniach klinicznych, dzięki której rozszerzysz swoją wiedzę i dowiesz się więcej o stanowiskach i możliwościach związanych z Clinical Trials!

Bazę wiedzy znajdziesz tutaj. Czy widziałeś już nasz wpis o start- up’ie w badniach klinicznych? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, to konicznie zajrzyj tutaj.

Podziel się:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on twitter
Twitter
Czytaj dalej

Powiązane posty

O pracy Koordynatora badań klinicznych #insider_talk Martyna Sojka

Gościem naszego cyklu #insider_talk jest mgr farm. Martyna Sojka, absolwentka Collegium Medicum UJ, której obecna praca związana jest z obszarem badań klinicznych. Co należy do obowiązków koordynatora badań klinicznych? Jak wyglądały pierwsze dni pracy na tym stanowisku i jakie umiejętności

Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Regulatory Affairs

Mamy przyjemność oddać w Twoje ręce naszą najnowszą bazę wiedzy Regulatory Affairs, w której znajdziesz wszystko co musisz wiedzieć o pracy w Działach Rejestracji Leków! Ale to nie wszystko co przygotowaliśmy dla Ciebie! Baza polskich i światowych firm outsourcingowych z

Akredytacja kursu Clinical Trial Associate

Kurs on-line Clinical Trial Associate, otrzymał akredytację Stowarzyszenia na Rzecz Dobrej Praktyki Badań Klinicznych w Polsce GCPpl! Stowarzyszenie GCPpl po analizie treści merytorycznej kursu Clinical Trial Associate, prowadzonego przez mgr farm. Ernesta Szuberta, podjęło decyzję o akredytacji naszego szkolenia, będącego

Wygraj kurs Clinical Trial Associate

Na naszym profilu na Instagramie przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać kurs Clinical Trial Associate! Szczegóły konkursu znajdziesz poniżej.   Konkurs „Wygraj kurs Clinical Trial Associate” ogłosiliśmy na naszym profilu na Instagramie. Aby wziąć w nim udział wystarczy

Przewiń do góry